Fórum pridal Daniela12345, 10. 1. 2017 17:44 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Má zmysel sa sťažovať ? .. btw v škole máme nenormálnu zimu :/

0
Daniela12345

19 ročné dievča
Jesenské

No takže v Pondelok sme namerali na vchodových dverách v škole - 1 stupeň celzia , v triede sme mali až - 8 stupňov celzia :/ ... a dnes o nejaké tri stupne viacej a kedže ma čaká maturita tento rok tak by sa to malo už vyriešiť nejak , dajte koment :/
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Velmi silne pochybujem ze ste mali minus osem v triede, to by uz toho bolo minimalne cele spravodajstvo a pochybujem ze by v tom hocikto (ci uz ziak alebo ucitel) so zdravym rozumom sedel...
  2. 2
    Boolean

21 ročný chalan
    Hawaii

najprv treba zistiť čo na to hovorí riaditeľ školy... inak sa určite treba niekde sťažovať ale neviem kde... alebo radšej možno prvy krok vynechaj lebo ak sa budeš sťažovať tak si maturu veľmi neuľahčíš... vieš o čom hovorim :D
    alebo zavolaj jojku... :D
  3. 3
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

Do maturity sa to rozmrazí neboj nič.
  4. 4
    Mmajo

hrá sa, že má 0 rokov
    Mňa všade potrebujú

ak máte v triede -8 tak nahovor niekoho jednoduchšieho nech oblizne radiátor alebo vodovodnú batériu a zavolaj nejaké spravodajstvo - najlepšie všetky
  5. 5
    Fakecocacolazero

21 ročné dievča
    Malacky

My sme tak mali 6 šesť stupňov, napísali sťažnosť riaditeľovi a išli podľa zákonu domov. Dostali sme všetci neospravedlnené hodiny :D takže odporúčam zvážiť kroky :D
  6. 6
    Sheily

22 ročné dievča

My sme mali strašnú zimu tiež keď som bola v maturitnom a spravili sme strajk, nešli sme do školy, potom sa to nejak riešilo s riaditeľom, ale nič sa nevyriešilo
  7. 7
    Firestorm

27 ročný muž
    Bratislava

Neni o čom
  8. 9
    Minnie732

18 ročné dievča
    ďaleko od rovníka

My sme mali na oknách zvnútra cencúle dnes, ale nikto si z toho nerobí ťažkú hlavu (: . Mimochodom, tiež maturujem tento rok, ale netuším, ako to súvisí s tým, že je v tej škole taká kosa. (:
  9. 10
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    urevany vulgarny chlap

Pozor toto podlieha skolskemu zakonu, nejaka minimalna teplota musi byt zabezpecena. Ne ze ne, stazuj sa.
  10. 11
    Dezolat

29 ročný muž

Nic. Najrozumnejsie je ist za triednym nech vas pusti domov ak nie ist za riaditelom ak nie pohrozit ze zavolate inspektorat prace ak nie zavolat inspektorat prace, ak nebudu ochotny prist na inspekciu ten den tak si nejako zaznamenat teplotu a ist domov.
  11. 12
    Mmajo

hrá sa, že má 0 rokov
    Mňa všade potrebujú

dnes som to započul niekde v TV novinách, v škole musí byť min. 16 stupňov, a ešte tam nemôže byť dlhšie ako 3 dni pod 18°C
  12. 13
    Renc4

22 ročné dievča
    Žilina

proteeeeeest, my sme mali na strednej tiež hrozné zimy celá škola bola presklená a keďže som z Oravy a okná netesnili predstavte si tie zimy čo sme tam mali my :D :D takže, treba sa postaviť, vzoprieť, študenti majú neuveriteľnú silu v tomto, my sme štrajkovali a do roka, dvoch sa menili okná a už je to tam úplne na inej úrovni, good luck :D (?) (?)
  13. 14
    Gibbs

18 ročný chalan

Myslím si že ak platia také zakony, ako už napísali vyžšie a vy máte v triede teplotu pod nulou, určiteto to zmysel má! (hehe)
  14. 15
    Savvym

24 ročný chalan

@daniela12345 nevetrajte tolko
  15. 16
    Zarius

24 ročný chalan
    Bratislava

Nie je to dobré budete prechladnutí, mať zápal močových ciest a podobne. Treba sa postaviť za svoje práva a nenechať sa zastrašiť neospravedlnenými hodinami. Je to úbohé a trápne. Ak sa nevyrieši problém s teplotou tak zavolajte markízu, jojku... verte mi, radšej pôjde riaditeľ rovno rúbať drevo, než negatíva reklama v telke.
  16. 17
    Xy12345

23 ročný chalan

@zarius Presne tak. (thumbs)