Fórum pridal Rambo30, 12. 10. 2017 20:17 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Maďari

0
Rambo30

15 ročný chalan
Skoro Dunajská Streda, malá dedina..

Aký máte názor na maďarov a maďarčinu? <3 je tu aj niekto kto rozpráva maďarsky? :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

ja som smutny ze mam babka nenaucila madarsky :(
  2. 2
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Nemusim madarcinu moc ale zas sa mi paci ako rozpravaju slovenski madari a mam rad nejake madarske ludovky :D tak to je tazko so mnou :D a nemam proti madarom nic
  3. 3
    Sveter

20 ročné dievča
    zle sa mi odchádza z lesa

Maďarov a maďarčinu mám rada, ale čo fakt nedávam, to je keď má v slovenčine niekto maďarský prízvuk.
    som zlá ale proste to je najhoršia vec akú môžem počuť.
  4. 4
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@torpedo08 https://youtu.be/pi9wXx8u-gE
  5. 5
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@patrixo (thumbs) (lala)
  6. 6
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

rovnako ako aj v @3, maďarský prízvuk je hrozný, počuť to v každej reči v ktorej hovoria, ale Maďari sú fajn, majú veľa dobrej pálenky, mulatós pesničiek a jedla :D a áno, viem po Hu
  7. 7
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

som si spomenul na jedneho chalna.. to som ho tusim reaktory ucil na univerzite ci co jeden semester.. a on velmi slabo hovoril slovensky.. ale strasne mily bol, snazil sa komunikovat madarsko-slovensky v takom nepriaznivom pomere :D a trosku aj trollil :D tak som sa vzdy s nim a na nom narehotal :D
  8. 8
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 0 rokov
    tulam sa

jedine co viem po madarsky
    https://www.youtube.com/watch?v=fVevQw9Q6vs
  9. 9
    Loveillumination

23 ročné dievča

madari, ktorych poznam su vtipni a pozitivni a fajn a obcas poniektori trochu jednoduchsi :D a hovorim po madarsky
  10. 10
    Rambo30

15 ročný chalan

Ako prekvapili ste ma :D myslel som že budú aj odporcovia maďarov, no a beže vy som sa chvál ale ja mám príliš maďarský prizvuk XD
  11. 11
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Moj názor na nich je pozitívny. Maďarčina na Slovensku mi neprekáža.
  12. 12
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Mne ten jazyk tiez neprekaza no nepaci sa ..ako ten jazyk znie
  13. 13
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Rada som pozerala tv papriku :D a hlavne ten ich sefkuchaf varil take madarske jedla..ze mnam
  14. 14
    Rambo30

15 ročný chalan

Bože tv paprika XD

15. 15
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

maďarčina je podľa mňa druhý najkrajší jazyk a chcela by som ju vedieť! (a toto píšem vážne.)
  16. 16
    Cherrie1998

20 ročné dievča

ja viem maďarsky pasívne, keďže polovica mojej rodiny hovorí po maďarsky, ale ja ako malá som bola zarytá Slovenka a preto asi aj teraz študujem editorstvo a slovenčinu, už ako malú ma to ťahalo za obhajobu nášho jazyka :D ale proti maďarčine nič nemám, dokonca ľutujem, že som sa viac neučila po maďarsky, lebo takto naozaj skôr rozumiem než hovorím a na tom výlete v Budapešti sa to hodí :)
  17. 17
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

pozitivne o madaroch sa vyjadruju slovaci ktory neprežili tvrdu maďarizaciu a madarsky utlak voči slovakom a slovenskému narodu. Vy neviete co to bola za doba ked bol zakaz pouzivat slovenčinu, vsade na uradoch, aj v skolach bola madarcina, nikde ste sa slovensky nedohovorili jedine doma. Nebyt Ludovita Stura a neskôr Štefánika tak dnes sme madari a Slovensko by neexistovalo, pretoze sme boli v Uhorskom hrobe.....madari stale niečo skusaju raz chcu 2 pasy, potom dvojite očianstvo, dvojjazyčnost, uzemia atd......pre madarov zijucich v Madarsku sme kreteni z Hornych Uhrov, pre nich niesme Slovensko, ale FELVIDEK!.....proti slusnym madarom nic nemam, ale vadia mi fašisti ktori v Madarsku palia slovensku vlajku.
  18. 18
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Maďarky môžu byť ale ideálne by mohli byť ticho (:
  19. 19
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Nemam rad madarov. Ani seba. Su to kkti. Odkazuju sa na nejakeho Alexandra, ako keby ich vsetkych zastupoval a preto by mali byt lepsi, alebo co. Namysleni idioti su to. Na vsetko vymyslaju terminy, clovek uz pomaly ani necekne po madarsky, lebo nepozna tie ich blbe vyrazy, ktore vyrabaju dennodenne (je to spravne?). Ale maju bohaty internet, kulturu a historiu, ktoru slovaci, s narodnym hrdinom Jánšík nemaju. Nemaju ziadnu narodnu hrdost, nemaju radi slovenske pesnicky, nic. Proste slovaci su opice, ktore to rychlo pochopili a lezu hore stromom a ked niekto spadne, tak nic nema. To je asi tak. Urazil som niekoho? Nic no, beriem spat. Spi sladko.
  20. 20
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Ja maďarsky rozumiem, páč babča s dedčom rozprávajú medzisebou zväčša maďarsky a dačo by som aj povyprávala možno.
    Ale ked idem do M a počujem tam tých ludí, tak mi to príde moc hard. Proste iba kukám, že wat? A ked mi babča prekladala do školy jeden článok z M do S a čítala to, tak ja zase že "wat"? proste to ich písanie ma odrovnalo hned v základoch.
  21. 21
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

Vo svojej vlasti nech si roba co chcu... Na Slovensku by sa mali uvedomit kde su.
  22. 22
    Padlyanjel

22 ročné dievča
    z Xibalby

Nevadia mi, nie som rasista. Ale nejaky vztah k nim nemam ale to k ziadnemu konkretnemu narodu. Proste su to ludia ako kazdy iny
  23. 23
    Rambo30

15 ročný chalan

@mayben tak ťa mozem zaucat ;)
  24. 24
    Rambo30

15 ročný chalan

@cccp hej .... Ja som si to študoval .... Ale moj mázor je aby sme boli pokojný susedia...
  25. 25
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

babka aj prababka sa medzi sebou rozprávali po madarsky ale nič sa na mna nenalepilo
  26. 26
    Savvym

24 ročný chalan

Náročný jazyk, ktorý sa mi už nechce učiť, lebo sa nepoznám s Maďarmi.
  27. 27
    Lovingmemory

20 ročné dievča

je mi to cudzie. Dufam ze to neni rasizmus.
  28. 28
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

ja proti nim nič nemám, kým neprídem na južné slovensko do polomaďarského mesta :D (Šahy pozdravujem)

29. 29
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

@cccp to sa ti zdá, ale bežnému človekovi to neprišlo také hardcore ako nám a nerobili si až takú ťažkú hlavu z toho, iba ak žiaci v školách ak sa museli natvrdo preonačovať. Vtedy sa bežne hovorilo viacerími jazykmi a slováci vedeli niečo aj po maďarsky aj po česky aj po poľsky.
  30. 30
    Rambo30

15 ročný chalan

@marjy77 presne stými slovákmi ...
  31. 31
    Annyejnji

19 ročné dievča

nepáči sa mi maďarčina.. aleže strašne :D ale proti maďarom nič nemám :D