Fórum pridal Wistingher, 10. 7. 2018 19:54 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Majú ženy horšie sny/nočné mory častejšie ako muži? Prečo ?

0
Wistingher

21 ročný chalan
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Darkpassenger

25 ročný muž
    Peklo

Podľa mňa je to individuálne
  2. 2
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

Keď už, mal si tu anketu postaviť inak :D nepamatam si ani vlastné sny a už vôbec neviem o čom sa sníva ostatným ženám a mužom (retard)
  3. 3
    Kofola2000

24 ročný chalan

Kazdý ich má a žiadna neni prijemna :D
  4. 4
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Ženy sa vkuse sťažujú, že tamto hento sa im strašné snívalo... :D Aj tu v statusoch :D
  5. 5
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

No neviem ako ostatni ale ja mavam take nocne mory ako mi ludia bez oci sedia na posteli alebo mi niekto pili ruky motorovou pilou a neviem sa z toho zobudit, uz viem ze sa mi to sniva ale musim tak zatnut cele telo 3-4 krat a az potom sa to podari. Takze popici dost sa mi spi :D
  6. 6
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

vacsinu snov si clovek ani napamata... ale zase mavam niekolko snov a tei sa mi snivaju stale dookola velmi casto (:
  7. 7
    Tarassaco

8 ročné dievča
    na malinkách

Čo ja viem, aké sny majú chlapi a iné ženy? (?)
  8. 8
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@2 @5 @7 tak keď neviete, nechajte tak
  9. 9
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

Treba ist spat s dobrou naladou , ani hladny ani smadny a sny budu lepsejsie a ziadne prevudzovanie
  10. 10
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

zeny maju akurat v priemere citlivejsie prezivanie, cize taku istu nocnu moru by subjektivne vnimali ako horsiu.