Fórum pridal Patrixo, 17. 11. 2019 15:45 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mal si uz partnera/partnerku? (vid prvy koment)

0
Patrixo

32 ročný muž
Militantný slniečkar

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

Partnerstvo chapem ako rovnocenny vztah, kde sa neuplatnuju principy moci, manipulacie, natlaku, naopak, funguje fair play a otvorena diskusia a obojstranne nasluchanie a tolerancia
  2. 2
    Tarassaco

16 ročný chalan

Áno, niekoľko rokov a bola by som s ním doteraz, keby nám boli priali okolnosti. :,(
  3. 3
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@tarassaco to je smutny pribeh :,(
  4. 4
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

Nie, ani taký vzťah ako opisuješ v @1, ani žiaden iný.
  5. 5
    Notmehofejk

hrá sa, že má 1 rok
    Pussy Slayer, a cute Scotish guy

Ja som taký vzťah po pravde ani len nevidel na vlastne oči :D najbližšie čo sa k tomu kedy dostalo boli dvaja ľudia, ktorí si síce mysleli, že taký vzťah majú, no z pohladu tretej osoby bolo zrejme, že nemajú.
  6. 6
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@notmehofejk :D ja si tiez myslim ze taky vztah neexistuje, lebo ludia su sebecke stvorenie a vzdy si budu nejakou politikou moci/manipulacie plnit svoje ciele... ale jedna byvala nemala od toho daleko aby bola partnerkou.. po 7 rokoch sa zabudla so mnou rozist a miesto toho sa s milencom flakala po vysokych tatrach zatial co ja som bol v tom, ze je niekde na erazme v zahranici :D keby sa so mnou predtym kultivovane rozide, tak by som ju povazoval za partnerku :D
  7. 7
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

@4
  8. 8
    Slackerbitch

38 ročná teta

@4.. aj ked 2x skoro ale (teraz uz) vdaka bohu to nevyslo :D
  9. 9
    Notmehofejk

hrá sa, že má 1 rok
    Pussy Slayer, a cute Scotish guy

Niežeby som si vyložene myslel, že neexistuje, len si myslím, že je oveľa vzácnejší než sa zdá. Vychádzam totiž z predpokladu, že toto je už hodne dlho moja jediná akceptovateľná predstava vzťahu a nechcem nič iné. No. Myslím, že môžme bezpečne vyhlásiť, že nie som taký špeciálny unikát, aby som bol jediný svojho druhu. Čiže takých ľudí musí existovať viac. Hoci nie až tak veľa (súdiac podľa toho, že absolútna väčšina ľudí sa uspokojí so vzťahom, ktorý je nejakým spôsobom mocenská hra), no určite viac ako jeden :D A keď sa dvaja takí stretnú, tak by to mohlo fungovať, či? Problém je, že toto hold nie je jedine kritérium. Pokojne sa môžu dvaja ľudia s touto predstavou stretnúť a nesadnút si po osobnostnej stránke. Keď teda zvážime, že sa bavíme o malej časti populácie s pomerne vysokými a špecifickými nárokmi, zohľadníme koľko ľudí za život reálne stretneš a blablabla, tak zistime, že takých vzťahov reálne vznikne, eh, malo. ALEBO si všetci, čo tvrdíme, že to chceme, len myslíme, že to tak chceme a v skutočnosti to nechceme/nie sme toho schopní. To by taký vzťah neexistoval. Aj to je možnosť, no :D

Myslíš, že ty a ta tvoja ex ste neboli ten druhý prípad čo som spomínal pred tým, resp. nejaká blízka variacia toho? Mne príde strasne neuveritelne, že by taký vzťah mohol skončiť tak ako skončil ten tvoj, to proste nie :D
  10. 10
    Wewo

26 ročný muž

@1 as beta as it gets (letim)
  11. 11
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@notmehofejk skratene: je to na hovno :D

moze to tak sknocit, lebo za tym vsetkym je este milion faktorov...
  12. 12
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

S dvomi babami som taky vztah mal
    Ale iba online.
    A nebolo to s vedomim ze sme vo vztahu proste sme sa len rozpravali o comkolvek cele dni a mali sa radi.
    Cize nie.
  13. 13
    Aeria

19 ročné dievča

Pride mi logicke, ze hodnota vyskytu takeho vztahu je priamoumerna blizkosti stretu hodnot inteligencie (resp. uvazujuc v ramci suboru roznych typov inteligencie) jednotlivcov vo vztahu. A teda, vseobecne by aj rozne charakterove vlastnosti a postoje mali mat na podobnych urovniach. Skratka si nemyslim, ze je mozne taky vztahovy stav dosiahnut bez znacnej osobnostnej kompatibility vychadzajucej z inteligencneho potencialu. Ale to je len jeden z mnoha moznych pohladov.
  14. 14
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@aeria je to logicke, ale tak to nefunguje :D
  15. 15
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

fuha...tak to asi ne
  16. 16
    Trevor1994

hrá sa, že má 0 rokov

@12 ze vztah online lol. Take neco som teda este nepocul
  17. 17
    Kerrang

27 ročný muž

Niečo podobné ako @wistingher som len mal
  18. 18
    Kerrang

27 ročný muž

Vzťahy to ale neboli, takže plnohodnotný vzťah som ešte nezažil..
  19. 19
    Kerrang

27 ročný muž

Vzťahy to ale neboli, takže plnohodnotný vzťah som ešte nezažil..
  20. 20
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@trevor1994 keď ty si o tom nepočul neznamená, že to neexistuje.
  21. 21
    Aeria

19 ročné dievča

Na tom nema co nefungovat. Bolo to mienene ako urcity aspekt, ktory by s vysokou pravdepodobnostou mal byt platny za predpokladu existencie takeho vztahu; nie ako jeho zaruka.