Fórum pridal Tomas55555, 13. 1. 2021 20:48 do kategórie Kritika webstránok. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Malý zárobok za klikanie na moju stránku

Názory k téme

1. 1
    Tomas55555

25 ročný muž

Na svojej katolíckej stránke katolik0.webnode.sk som si dal počítadlo návštev cez toplist.cz ktoré mi meria počet denných návštev. Potrebujem mať čo najviac denných návštev, jednak to robí dobrý dojem ked ludia vidia na mojom počítadle že mám veľa návštev, a jednak čím viacej návštev budem mať, tým sa posuniem vyššie v rankingu na stránke toplist.cz a moja stránka nude tým pádom známejšia.

Počítadlo meria tak, že ked sa niekto prihlási na moju stránku a odhlási ráta sa to ako jedna návšteva. Dalsia návšteva z tej istej IP adresy sa potom bude rátať po polhodine. Teoreticky by sa teda dalo denne vykonať z jednej IP adresy až 48 návštev.

Som ochotný dať dotyčnému za jedno kliknutie na moju stránku 0,02 eura, a teda pokial sa dotyčný takto prihlási a odhlási z mojej stránky za den napríklad 10 krát, tak za mesiac je to 300 klikov na moju stránku a teda dotyčnému by som za to dal 300x 0,02 = 6 eur
    Ak niekto má záujem, nech napíše.
  2. 3
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

My vieme ako meria pocitadlo, my sme ho tu mali a kazdy zdatnejsi birdzak si ho vedel dat do profilu
  3. 4
    Tomas55555

25 ročný muž

@goldenbeach

Ak si si nevšimol, tak pointa mojho príspevku nebola v tom vysvetliť ako meria počítadlo.....
  4. 5
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

A od koho si pozicias peniaze?
  5. 6
    Tomas55555

25 ročný muž

@goldenbeach

Co má s tým požičiavanie penazí spoločné ?
  6. 7
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

veď si nezamestnaný, ta si klikaj sám, nie? času máš habadej.

inak nie je to podvod? čo by na to asi povedal pánbožko? :O
  7. 8
    Robin

23 ročný chalan

ja som klikol
  8. 9
    Robin

23 ročný chalan

posles love ?
  9. 10
    Robin

23 ročný chalan

mam zaujem o spolupracu prosim RP
  10. 11
    Tomas55555

25 ročný muž

@robin

Cez toplist mi to aj ukazuje kto z akej IP adresy klikol, kedy klikol, a kolko krát klikol. Vidím tam nejaku IP adresu .3pp.slovanet.sk o 21:08, to si ty ?

Mám ti poslať 0,02 centu ? To neviem ani či taká suma cez internet banking vobec poslať ide. Vyklikaj si aspon euro a pošlem ti.
  11. 12
    Robin

23 ročný chalan

ok, idem nato
  12. 13
    Kubbox

24 ročný chalan

zaregistruj si doménu človeče ...na webnode zarobíš tak veľké makové
  13. 14
    Tomas55555

25 ročný muž

@kubbox

Ja tu stránku nemám vytvorenú na to aby som na nej niečo zarobil....... je to čisto informatívna stránka.
  14. 15
    Celuloid

33 ročný muž
    Bratislava

@tomas55555 @11 neboj, aj 2 centy sa dajú poslať cez internetbanking. minimálna suma transakcie je 0,01 eur (čiže 1 cent)
  15. 16
    Dwarvax

33 ročný muž
    100vezata

a moja stránka nude tým pádom známejšia....jj, daj tam nudes a uvidis, jak to poleti hore.
  16. 17
    Thinkaboutjustice

28 ročný muž

to chces vyplacat tieto honorare z vreckoveho ? :D
  17. 18
    Tomas55555

25 ročný muž

@thinkaboutjustice

Áno honoráre (hehe)
    Azda si si nemyslel že tu za takéto klikacky budem dávať 60 eur......

Keď ľudia môžu vypĺňať dotazníky za 3 euro na mesiac, môžu aj klikať a to za 2 násobok
  18. 19
    Admin

administrátor BIRDZ
    Birdz.sk

@tomas55555 inak, ak zmažeš koment v ktorom je tagnutý @admin, tak admin sa o tom dozvie tak-či-tak :)
  19. 20
    Admin

administrátor BIRDZ
    Birdz.sk

ozaj prehodil som fórum do kategórie Kritika webstránok, kam Birdzáci občas pridávajú svoje weby na kritiku.
  20. 21
    Ladydoga

hrá sa, že má 0 rokov
    Prašivá diera

Keď mi na konci mesiaca pošleš aspoň 1000€ tak ti tam budem klikať od rána do večera (thumbs)
  21. 22
    Dwarvax

33 ročný muž
    100vezata

@ladydoga to ides nejak lacno. kludne pridaj. :D
  22. 23
    Alex458

23 ročné dievča

Nemám čas na nezmyselné klikanie
  23. 24
    Tomas55555

25 ročný muž

@ladydoga Odmysli si 2 nuly (thumbs)
  24. 25
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

vau, tak to musí byť stránka s úžasne kvalitným obsahom keď ti niekto musí robiť klikačky (a si ochotný platiť za ne!) aby ti vôbec niekto prišiel na tú stránku, za to dostávaš odo mňa smutné, lebo to fakt je smutné
  25. 26
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

cez IP randomizer som si spravil 1000 roznych adries a cez bota som nakodil automaticke klikanie. ocakavaj odo mna v blizkej buducnosti astronomicky ucet.

a nie ze skusis zaplatit vatikanskou menou!
  26. 27
    Wewo

27 ročný muž
    Skyr addict

Čo sa v mladosti naučíš, v starobe akoby si našiel. A tak náš Karči oprášil znalosti z čias kedy si musel naklikávať profil aby mal tiež status megahviezdy a mohol sa tu cítiť relevantne :D

Teraz na tom zarobí peňáze :-/

Každopádne tomas5555, môžem ti tam z môjho clusteru z cloudu pustiť distribuovaný roj botov ktoré ti budú toľko klikať že webnodu zhoria servery a z toho čísla v topnode budú všetci tak v piči že tvoja stránka bude nová kresťanská autorita a nahradí bibliu :D len snáď teda už stávajú tie elektrárne lebo to bude záhul.

A nezabudni, keďže som "profesionál na ekonomiku a peniaze" ako si ma kedysi nazval, beriem len platby v kryptomenach ;) dva centy sú teraz cca 60 satoshi.

27. 28
    Tomas55555

25 ročný muž

@wewo

No tak super, napíšem ti do TS