Fórum pridal Evu11, 13. 8. 2008 18:29 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mam 14 a nemam menstruaciu

0
Evu11

29 ročná žena
Hlohovec

Ako nechyba mi teda vobec mam aspon pokoj.Ale nechapem tomu mam uz 14 a stale nic...je tu este niekto taky???
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kasko

28 ročný muž
    Ružomberok

ano ja a ja mam uz 20 ;)
  2. 2
    Lola8

23 ročné dievča
    orava

možno ešte niesi moc vyspelá na to.. ale ešte máš taký rok času, tak si ho uži naplno :D a ak to nepríde do 15, tak smer gynekologička:)<br />
    a fakt netráp sa, je to normálne.
  3. 3
    Sunny.lady

24 ročné dievča
    Dolný Kubín

jj ešte si počkaj tak rok, rok a pol a ak nie tak smer nemocnica...ale tak zatial sa teš, uvidíš čo to je za oštaru:D
  4. 4
    Chiflada

25 ročná žena

moja kamaratka dostala az v 15, takze klud a uzivaj si ten pokoj:) pokial si dobre pamatam (a mali to povedat aj vam) tak do 16 by si mala dostat
  5. 5
    Meredith555

23 ročné dievča
    Nitra

v pohode to je normalne vraj do 15 je to v pohode
  6. 6
    Tetahb

25 ročná žena
    Detva

to je pohodkA tak do 15-16..podla toho jaka vyspela si...ak potom nic tak navstiv gynekologa
  7. 7
    Luc.ka

hrá sa, že má 0 rokov

tsss... prečo mňa to musí otravovať od 11tich :P:P:P<br />
    <br />
    BUĎ RADA! :)
  8. 8
    Xyz666

27 ročná žena
    žijúce v realite

začni si robiť starosti až po 16. A navyše, ak ti už začali rásť prsia, tak určite príde aj menštruácia. Ja som dostala v 15 a som rada, že tak "neskoro".
  9. 9
    Milli

26 ročná žena
    Partizánske

7....zeeeeee..to je srasne nespravodlive toto...<br />
    no tak v kazdom pripade si z toho nic nerob...neviem...mozno si prilis chuda alebo tak..rposte to zavisi od mnohých vecí...este si tak nevyspela...sak kazdá to ma inak..no takze ziadne stresy
  10. 10
    Kat

25 ročná žena
    bližšie než si myslíš;)

aj ja som dostala az skoro v 15 :D a som v poho...
  11. 11
    Hajzelodkosti

29 ročný muž

ja mam 21 a este som nedostal :D neboj dostanes nie kazda ma v 12 ci 14 :)
  12. 12
    Holyknight

28 ročný muž

vacsina bab co poznam to dostala cca v 11-12...super aspon nebudes sexovat pred 15 :D
  13. 13
    Ewkaaa

23 ročné dievča

ja ti závidím dievča.... neopováž sa sťažovať!!!!
  14. 14
    Xyz666

27 ročná žena
    žijúce v realite

@12 na to sa nespoliehaj
  15. 15
    Luc.ka

hrá sa, že má 0 rokov

@12 akoze nemoze sexovat ked nema kramy? to je divna teoria :)
  16. 16
    Holyknight

28 ročný muž

@15 sexovat s babou co este nema kramy mi pride take pedofilne :D
  17. 17
    Xyz666

27 ročná žena
    žijúce v realite

@16 takému 16-ročnému, čo ani nevie, či má jeho priateľka krámy, to možno divné nepríde
  18. 18
    Cocca-colla

24 ročné dievča

neboj nejsi chorá ... ;)
  19. 19
    Holyknight

28 ročný muž

@17 co by som dal za sex v 16 :D
  20. 20
    D170

28 ročná žena

Ja som dostala v 11, potom som ich po roku prestala mávať, dôvod nejdem radšej rozoberať a dostala som ich potom až v 18<br />
    A vôbec mi nechýbali :D<br />
    Ale vážne, počkaj do 16, do vtedy ich asi dostaneš, ak nie, potom pôjdeš s tým k lekárovi
  21. 21
    Azizi

hrá sa, že má 0 rokov
    Ankh-Morpork & Bratislava

ja som dostala v 13-ich akurat 24. decembra :D ale to bolo tesne pred narodeninami, takze myslim ze je to normalne :)
  22. 22
    Lemonik22

26 ročný muž
    Svit

@12 nebud si taky isty :) poznam...aj jednu co jej taha na 16 a este ich nedostala
  23. 23
    Joelina

25 ročná žena

je to normalne, poznam kamosku, ktora to nemala ani v 15 a je to ok.<br />
    a z mojich skusenosti: snaz sa vyhnut tomu, aby ta to stihlo niekde s otcom bez mamy, kde ma vlozky len babka ;):D:D:D
  24. 24
    Sandy114

25 ročná žena

kamaratka je mega vyspela co sa toho tyka a dostala v 15 :D zatial cakaj :D
  25. 25
    Richi109

19 ročný chalan

0.lol je toto normalne ta nemas sa teraz poseres abo co spytaj sa mamicki ne? :D ta to su problemy
  26. 26
    Myrush

29 ročná žena
    Bánovce nad Bebravou

@25 ty sa neozyvaj, nemas tusenia ake to je ked vsetky baby okolo to uz davno maju a ty nie<br />
    ja som to tiez dostala neskor, 14 skoro 15 som mala, a teraz som rada ze som mala o par rokov menej starosti ;) nic sa neboj to je este v pohode
  27. 27
    Richi109

19 ročný chalan

26. no ja ju nemam a asi ani nebudem :D
  28. 28
    Murderdolls1

24 ročné dievča
    Nové Zámky

jha mam kamoksu ktora to dostala z v 18..a jednu co dokonca v 9 rokoch..radsje yb som maal neskor..ako tak moc skoro,..
  29. 29
    Lola8

23 ročné dievča
    orava

dve zaujímavosti:D<br />
    moja kamoška má krámy každé tri mesiace..vždy..len minule mala po mesiaci, a mala z toho depresiu<br />
    jedna baba má krámy 2 krát do mesiaca: každé dva týždne:)
  30. 30
    Kittynka

22 ročné dievča
    pri Nitre*

Neboj,je to normálne,ešte počkaj,ak ani do 15-16 nič,tak zájdi k lekárovi.:)
  31. 31
    Patuliq

24 ročné dievča
    ♥♥♥ Out of reality

cica ... ja som prvy ktar dostala kramy dva dni po sesnastke ... nesmuj, naopak ... uzivaj si kym mozes :)
  32. 32
    Achares

22 ročné dievča
    tá najväčšia dedina Slovenska

To je v pohode... mozes byt len rada, ked mas pokoj :)<br />
    Niektore baby dostanu menstruaciu az okolo 18-ky, mozno su to nejake geneticke predispozicie :D takze zatial no stress
  33. 33
    Dianqa14

25 ročná žena
    Stropkov

awojte baby mam 14 rokov a este stale nemam menzes! a neviem ci vlastne dostanem ale vytok uz mam pomaly 2 roky taze by mal prist menzes ak nieco viete mi poradte
  34. 34
    Zara

31 ročná žena
    Trenčín

moja kamaratka ma 22 a menštruaciu dostala raz v 15 a odvtedy nič, u každeho je to ineee, ja som dostala v 13 a ty sa stažuješ, bud rada
  35. 35
    Skandinavian

26 ročná žena

čakaš decko
  36. 36
    Dianqa14

25 ročná žena
    Stropkov

28:poradis mi? ze mam 14 a este nemam kramy? to velmi vadi? a vies moje spoluziakcy uz maju a ja este nemam? a ta kamoska tvoja co dostala v 18 jej to nevadilo ze nema?
  37. 37
    Danuska1551

22 ročné dievča
    Lipany

ahojte mam skoro 15 a este som nedostala menštruaciu vytok mam tak asi 1 rok hm.. co mam robit?prosim vvas poradte mi
  38. 38
    Lolqa1

22 ročné dievča
    Lipany

mam 14 rokov a us mam kramy 1 mesic a newm ci je to dobre alebo zle ale nemam prsia ... co s tym?
    :(:(:(
  39. 39
    Natali842

24 ročné dievča
    :o)))

ako nechápem asi tej otázke ako sa dá mať masturbáciu :D ved to musíš robiť to nečakaj že si ju niekde kupiš alebo čo ked budeš chcieť tak to sprav a neviem o čom tu potom točíš
  40. 40
    Natali842

24 ročné dievča

sorry ja som si to zle prečítala velmi sa ospravedlnujem ale nechápem prečo si to zaradila do tejto kategorie,.,. fakt ešte raz sorry mohol by to predošle niekto vymazať :D
  41. 41
    Natali842

24 ročné dievča

a neboy nato máš ešte časuuuu bud rada že ju nemaš ja každý mesiac trpím kôli tomu ako kôň
  42. 42
    12miska225

26 ročná žena
    Košice

mam strach ze uz nikdy nedostanem menstruaciu,mam 19 rokov a este nic
  43. 43
    Mimusiq333

24 ročné dievča
    Michalovce

nerob si s toho este nic :-)ta pride po case neboj sa<br />
    sak mas este len 14.-)bud rada ze ju nemas teraz<br />
    a ak pride ta spravna chvila ten spravny cas tak budes nariekat aby si ju nemala uzivaj si dokym ju nemas .-)<br />
    a pozri ja mam 17 a ju nemam stale a stale cakam ako blazon a nic povedala som si ze pockam do 18nacky a ak nepride idem k doktorovy
  44. 44
    Rakela

20 ročné dievča
    Brezno

no... zalezi aj od toho, kolko mas kiloo....
  45. 45
    Smesle

22 ročný chalan
    Bratislava

neboj nestresuj ani ja som ich este nedostal :D :P uz sme dvaja:)
  46. 46
    Nikolettka97

18 ročné dievča
    Bratislava

cawte. mam 12 a este som to nedostala,ale mam vytok.moje kamosky to uz maju a vysmievaju sa mi zato. neviete mi niekto poradit co mam urobit? alebo co stym.K HEJ TAK MI PROSIM NAPISTE.
  47. 47
    Zmyja365

23 ročný chalan

Ja som to dostala ako 11.
  48. 48
    Lienocka31

21 ročné dievča
    Poprad

do 16 mas cas,ja som mala 14 ked som dostala :-/
  49. 49
    Chrobacik777

19 ročné dievča
    Bratislava

PROSIMMM odpoved chcem aj dakujem:<br />
    mam 13 rokov a bojim sa ze nedostanem menstruaciu :( vzdy ked sa idem okupat tak mam na katkach take biele :/ prosimm pomozete mi? co mam spravit aby som mala menstruaciu aby som sa uz nebala ze nedostanem :((
  50. 50
    Chrobacik777

19 ročné dievča
    Bratislava

PROSIMMM odpoved chcem aj dakujem:<br />
    mam 13 rokov a bojim sa ze nedostanem menstruaciu :( vzdy ked sa idem okupat tak mam na katkach take biele :/ prosimm pomozete mi? co mam spravit aby som mala menstruaciu aby som sa uz nebala ze nedostanem :((
  51. 51
    Hanka883

16 ročné dievča
    Trnava

Dobry den mam 10 ešte som nemala menzes ale mam uš 1,5 rokov biely vytok je to normalne ??
  52. 52
    Hanka883

16 ročné dievča
    Trnava

Dobry den mam 10 rokov ešte som nemala menstruaciu mam uš 1,5 rokov take biele na gatkach je to normalne a ešte som ju nedostala ??
  53. 53
    Veva111

19 ročné dievča
    Bratislava

asi tak aj ja mam 14 a este stale nic ale to podla mna stoho ze nejsom este poriadne vyspela :) aspon ja si myslim.<br />
    a vytok mam uz viac nez 2 roky.
  54. 54
    Kejti204

19 ročné dievča
    Prešov

ahoj tiež mam 14 rokov a tiez som este nedostala menstruaciu kazdy z mojej triedy uz ma len ja nie,uz asi rok ma boli brucho,ale stale nic,neviem co mam robit a bojim sa ze sa mi budu spoluziacky vysmievat:((,prosim pomožte mi:(:(
  55. 55
    Adrianda88

17 ročné dievča
    Trenčín

Ahojte ja mam 13 rokov a som strasne chuda a tiez este nemam menstruaciu. Mama mi povedala ze mozno to bude genetikou lebo moja babka to dostala v 15 ale mama v 13. Kamaratky z mojej triedy to uz davno dostali a bojim sa ci ju vobec dostanem ale dufam ze to bude v poriadku ak by ste mi mohli dat niaku radu tak by som bola rada. Dakujem :O:D
  56. 56
    Nikita1998

18 ročné dievča
    Topoľčany

mam 14 a este stale nemam kramy a neviem si rady. pls pomoc dajte rady na urychlenie. uz mam vyse roka biely vytok a neviem co s tym. prosi mpomozte. dikes