Fórum pridal Deda112, 6. 1. 2018 14:50 do kategórie Bratislava. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mám 18 rokov, výšku 168 cm a 54kg. Je to veľa?

0
Deda112

19 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Petuska11111

19 ročné dievča
    Na pive

https://www.bodymassindex.cz
  2. 2
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Jebe ti načisto? Chápem keď sa takéto kokotiny pýtajú trinástky ale osemnástich...
  3. 3
    Mkamka

26 ročná žena
    Hniezdo

http://birdz.sk/prasaman/obrazok/foto/1045307-foto.html
  4. 4
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Co je velo to je malo ! :D
    Jasne ze to neni vela
  5. 5
    Annyejnji

20 ročné dievča

ja zo seba budem mať teraz komplexy :(
  6. 6
    Lolblake

tvári sa, že má 4 roky
    Niekde v kúte

Ďakujem za komplexy práve (hehe)
  7. 7
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

si chudá a možno aj pekná :D
  8. 8
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ano je :D
    ( lebo kebyze napisem ..nie..aj tak ta to neupokoji a budes si mysliet svoje )
  9. 9
    Marcello1111

30 ročný muž

mala by si mať 68 kg...
  10. 10
    Livre

18 ročné dievča

Hej, ale mladšia už nebudeš.
  11. 11
    Dzeeejn

23 ročné dievča
    v Alpách <3

@marcello1111 obézna nie??
  12. 12
    Plavam_zivotom

23 ročné dievča

@dzeeejn Obézna? Mám 167cm a vyše 70kg a neprídem si obézna.

Obezita moji zlatí vyzerá trochu inak, možno keby mala pri tej výške tak 88kg a viac.
  13. 13
    Dzeeejn

23 ročné dievča
    v Alpách <3

@plavam_zivotom dobre uznavam prehnala som to s tou obezitou ale zase nadváha tiež nie je bohviečo.. ja sa cítim obézne pri 70/170 .. ale tak to je môj problem psychicky
  14. 14
    Nikkaaa

hrá sa, že má 1 rok
    vsade

@12 podla kazdeho je obezita nieco ine

ja mam 58 a 170 cm a pridem si uz "obezna" miestami lebo hovno robim len sa valam a robi sa mi brucho, aj ked to "obezita" nie je v pravom slova zmysle :D

ved a ked sa citis sama zo sebou fajn nemyslim si, ze musis riesit nazor druhych, mna nazor druhych tiez nezaujma ked ja som spoko :D
  15. 15
    Plavam_zivotom

23 ročné dievča

@dzeeejn U teba to naozaj je problém, čo si všímam už dlhšie, uisťujem ťa, že si štíhla a aj veľmi pekná :) A myslím, že to isté by povedalo 99 percent ľudí.
  16. 16
    Etelnair

27 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

@14 aj tvar nasej planety je modla mnohych iny -.- who definuje obezitu celkom jasne
  17. 17
    Midnight

29 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@petuska11111 najs

@dzeeejn nie, to skôr ty si bulímna ;)
  18. 18
    Efyks

11 ročný chlapec

@nikkaaa obézna možno si, ale máš peknú košeľu! ;)
  19. 19
    Openmindedfreak

29 ročný muž

@marcello1111 u žien sa to takto neudáva, u žien sa udáva -10 kg, to znamená 58... samozrejme tým nechcem tvrdiť, že to je nejaká super univerzálna formulka :D
  20. 20
    Vreskot000

31 ročný muž

@nikkaaa pri tvojich mierach by som to tak nenazval to si len tak myslíš.... myslím si osobne, a to sa týka aj blogerov.... dalšia vec. pokiaľ si v období kedy rastieš ešte, potrebuješ rozne mineraly a vyživu. od dvadsiatky nerastieš tušim. Tvoju otázku by som bral trochu s rezervou, pretože by som povedal, že si podvýživená. mnoho dievčat má s tým problémy s pubertou, a keď prídeš do veku... 27 trebárs, a budeš chcieť mať deti, možno ich nebudeš mať. práve preto, lebo ženy sú nie že chudé, tenké, ale podvýživené by som povedal. ja by som jedol na tvojom mieste tukové jedlá. nie preto, aby si možno pribrala ale preto, aby si vládala. daj si otázku. pre ženy to sa nehodí, ale pozri. bola by si schopná pracovať na stavbe kde sa betonuje? asi ťažko. (žena ma iny typ svaloviny ako muži) ja by som na mieste žien v nijakom prípade nedržal diéty lebo sú zbytočné a nemajú efekt. lepšie je, keď človek schudne, alebo priberie prirodzenou cestou... jesť výživu, ak je niekto extremne chudý nemá význam. prečo... podáš vyššiu fyzickú aktivitu, odpadneš. hotovo.
  21. 21
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

Práveže by si mohla aj pribrať :D
    @dzeeejn 10 kg schudni a si doko
  22. 22
    Savvym

25 ročný muž

Áno, je to veľa rokov.
  23. 23
    Scorpus123

tvári sa, že má 6 rokov

Keď sa cítiš dobre je to ok
  24. 24
    Scorpus123

tvári sa, že má 6 rokov

A ani sa nečudujem , toto je klasický ženský problém ...
  25. 25
    Rocafella

tvári sa, že má 3 roky
    V krajine iluzii

Toto je pohodka :)
    Úprimne je jedno hlavné je ako sa cítiš
    Ďalšia vec je, že s pribúdajúcou vàhou sa budeš v očiach mužov zdať menej a menej príťažlivà. Nech si hocikto hocičo hovorí...