Fórum pridal Christiano_301, 12. 7. 2019 11:30 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mám 7 kazov

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Po pól roku cca som išiel na preventívnu prehliadku. 7 kazov mám. Že protézu budú mi musieť dať a trhať zuby keď sa nebudem viacej o zuby starať. Veľmi som sa zľakol. Povedali aby som si kúpil ústnu vodu, budúci týždeň idem na dentálnu hygienu.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Majmarad

36 ročný ujo

Normálne si mi tu už chýbal :)
  2. 2
    Majmarad

36 ročný ujo

Grilovačka ako dopadla?
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

Nevytrhnu mi zuby však? :(
    Pred 10 tými rokmi mi trhali zub, a aj to som vrieskal, lebo nepomohla injekcia. Načo dajú injekciu keď to nezaberá? Síce necítil som zub ale keď trhala skoro som sa zblaznil. Bozechran že mi majú vytrhnúť zub.9
  4. 4
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad napicu. Nepýtaj sa prečo
  5. 5
    Majmarad

36 ročný ujo

Nepýtam sa, ale isto sa niekto spýta :D
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@majmarad :D ty si niekto? :D
  7. 7
    Majmarad

36 ročný ujo

:D
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Sucitim s tebou Chris aj ja mam zuby v pici uplne :(
  9. 9
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Treba čistiť zúbky aspoň dvakrát denne, a ústnu vodu používať, a na kvalitu chrupu vplýva aj strava. Ale aspoň si môžeš spievať túto pesničku (lala)

https://www.youtube.com/watch?v=lycrHE6QKSA
  10. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler to určite budem robiť, a tak nevytrhnu mi zuby? Nebudú mi dať protézu? Rátam 200€ že toľko budem platiť za zuby + -
  11. 11
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

tak pokial ich budes mat pokazene a nebudu sa dat opravit, tak vytrhaju, to je jasne... zacni pomaly setrit penizky, mozes si ich dat potom vytrhat aj v elkovej narkoze, ale ro poistovna nepreplati (hehe) a aspon budes mat svaty pokoj s protezami (hehe)
  12. 12
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Neboj sa, nebudeš mať protézu :D teda jedného dňa možno, ale to už budeš starý dedko :D to ťa chcel len asi zubár postrašiť, že ak sa nebudeš tej dentálne hygiene poriadne venovať, tak by sa to mohlo stať, ale nie že hned teraz ti vytrhne zuby a dá protézu :D
  13. 13
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

A dobré sú aj medzizubné kefky, alebo aspoň dentálna niť :)
  14. 14
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler nie? Strašne sa bojím. Každopádne budem sa od dnes starať o svoje zuby ako sa musí starať. Ale strach mám. Strašne sa bojím
  15. 15
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Nikoho to netrápi, blbečku..
  16. 16
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Od 5 do 8 ak sú vythnuté, veľmi to nevidno a protézu ani netreba, ja ak zarobím na implantát, možno skôr toto, mne tiež injekcie nezaberajú, jediné čo zaberie je taká poriadna, mandibular sa volá :)
    @Riddler noo presne ja mám 6 blomb, aj táto od pentagramčeka je poučná :)
    https://m.youtube.com/watch?v=hps44DTyw8g
  17. 18
    R4ptor

25 ročný muž

v 21 rokoch mať 7 kazov :D, toľko niekto nemá za celý život ... čo s tými zubami robíš
  18. 19
    Marcello1111

31 ročný muž

bože, ale protéza ťa už nébude bolieť...
    naveky pokoj so zubami, čoho si sa zľakol...
    nech sa trase zubárka, že nebude mať s tebou robou...
  19. 20
    Antifunebracka

30 ročný muž
    vreskot birdzu

Tak jasné, že to vytrhá, ale to hádam vydržíš, veď si chlap a potom sa konečne pôjdeme kúpať a poriadne dôkladne si ponatierame chrbty, aby nás slniečko nespálilo
  20. 21
    Gramofón

16 ročný chalan

Ber to pozitívne,s protézou budeš mať aspoň najkrajší chrup na birdzi :D