Fórum pridal Athenodora, 8. 9. 2018 22:43 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mám dlhoročného kamaráta, ktorý však už o naše prietelstvo nejaví žiadny záujem a tiež mi povedal nepekné veci, ktoré moju dušú

0
Athenodora

16 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thankyou

tvári sa, že má 3 roky

Daj mu........
  2. 2
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Musím skonštatovať že to potom nebol pravý priateľ
  3. 3
    Athenodora

16 ročné dievča

Napíšm o tom text, ked mi vyprší doba (hehe)
  4. 4
    Charlie1

21 ročný chalan

presný prípad ja :D buď to prestane po čase baviť mňa alebo jeho/ju... nuž s tým neurobiš nič, ver mi, keď ti raz niekto odpadne od chuti a už si s tebou nemá, čo povedať/napisať tak to zbytočne nesíl a nechaj to tak, možno sa ti po pár mesiacoch alebo rokoch ozve ako to robievam ja :D ale potom to už nikdy nie je ako predtým :D takže moja rada, kašli na to a ak by ste sa aj nejako dali po čase znova do kontaktu, tak tiež kašli na to a už nemaj záujem sa s ním stretávať, pretože to už nikdy nebude ako predtým...ako sa hovorí, dvakrát do tej istej rieky nevstupuj
  5. 5
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@athenodora aka doba?
  6. 6
    Athenodora

16 ročné dievča

Doba ? Nerozumiem, trošku konkétnejšie, prosím. :smile:
  7. 7
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Wtf?
  8. 8
    Majmarad

35 ročný ujo

Ak si mu niečo spravila je to z časti aj tvoj problém. V tom prípade by som volil možnosť 2 - 3 . poprípade by som premýšľal prečo je to takto. Ľudia sa totiž čiastočne menia a podľa rokov súdiac to bude ešte veľmi badateľné. Prichádzajú do našich životov a odchádzajú, tak mu poďakuj a nechaj ho ísť.

Ak uvažuješ nad prvou možnosťou, tak ste nikdy priateľmi neboli a možno je to súdiac podľa možností očividné. Čo ak sa naozaj zamiloval a chcel by prekročiť tú pomyselnú líniu. Žiadne priateľstvo na svete medzi oboma pohlaviami nevzniká len tak. Nie je to možné! je to len tichá dohoda oboch strán a hranice, ktoré si určia.
  9. 9
    Emzááák

16 ročný chalan
    Kysuce

Z tvojho hľadiska sa to môže javiť, že stratil záujem, ale prečo? Ak ste sa dlho stretávali, tak sa do teba musel zaľúbiť. Ale záleží od jeho a tvojej povahy. Možno ak si si ho všímala len ako priateľa, tak ho to omrzelo. Porozprávaj sa s ním osobne.
  10. 10
    Lafiziq

24 ročný chalan
    Bratislava

@athenodora napísala si sem koment "Napíšm o tom text, ked mi vyprší doba" tak preto je na mieste otázka, aká doba? a dakisto ten nadpis mi príde dáky nedokončený...
  11. 11
    Athenodora

16 ročné dievča

@lafiziq Je tu len max slov, čo možeš napísať (hehe)
  12. 12
    Kalkulon

hrá sa, že má 2 roky
    Bratislaba

ako dlhorocneho priatela ho musis poznat velmi dobre a tak aj vediet kde je chyba a akym priatelom vobec bol
  13. 13
    Billyjoe

25 ročný muž

asi prišiel na to, že z tohoto friendzone-u už nevylezie, tak sa na to vykašlal uplne :/
  14. 15
    Lafiziq

24 ročný chalan
    Bratislava

@athenodora ja úplne chápem... už sa tú dáky ten piatok pohybujem na tejto sociálnej sieti... ono sa to zvykne robiť tak, že si napíšeš niekde celý text (napr. word) potom skopíruješ, čo sa zmestí do nadpisu a dáš zverejniť a zvyšok skopíruješ do prvého komentu, skôr ako stihne niekto komentovať....

ale stále nerozumiem a nedá mi spať tá otázka, že aká doba ti má vypršať? :D
  15. 16
    Athenodora

16 ročné dievča

@lafiziq Ked napíšeš anketu alebo čo, tak potom môžeš pridať dalšiu o 3 hodiny