Fórum pridal Christiano_301, 1. 9. 2019 20:15 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mám nočné mory. Počul som, že môžem byt prekliaty, preto mám nočné mory

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Už 2.deň som to iste sníval,že boli sme na pohrebe,zomrelo malé dieťatko.Vstal a začal chodiť, ale bol mŕtvy.Hýbal sa nohami,rukami.Ako som sa tam cítil vo sne tak sa cítim aj teraz.Včera zasa som to iste sníval.Bral som neurol 0,25,ale už neberiem mesiac
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Nádor na mozgu pravdepodobne.
  2. 3
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

tiez mavam nocne mory o neoblomnom trollovi na birdzi, rano sa budim cely spoteny
  3. 4
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot Napis aj tu niečo múdre, cely birdz čaká na tvoje pseudointelektualne hlody skrachovaného picusa. :,(
  4. 5
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Kámo, kedysi ten tvoj trolling aspoň stál zato a bol mierne uveriteľný...ale toto?!
    To je už moc...
  5. 6
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer A ešte stále nevieš prečo si zúfalec? :D
  6. 7
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot z teba som zúfalý :D ako si myslíš že si nadradený nad vymyslenou osobnosťou 16 ročného chlapca. Z teba som zúfalý chlapče. :D
  7. 8
    Nerwous15

26 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

vieš, mohol si odísť z birdzu vo veľkom štýle niekoľko fór dozadu, už nepamätám ktoré presne to bolo... len viem, že vtedy si sa na chvíľu odmlčal a to by bol odchod vo veľkom štýle a zaručene by si ťa tu každý pamätal..

lenže asi ti stúpla sláva do hlavy a tak ako to bratia lincoln burrows a michael scofield dojebali pokračovaním piatej série PB, tak sa teraz potápaš aj ty.. (thumbs)

mohol si byť legenda, keby si nebol lachvatný.. škoda
  8. 9
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Eej Chris nemusis pozerat ani horor taketo sny mat to si vaz (?) (thumbs) a uz sa tesim co sa ti bude snivat tuto noc (thumbs) mohol by si nam to kazdy den popisat v blogu :D
  9. 10
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Tvoje duševné pochody sú fakt niečo. Začneš v jednom fóre tváriac sa ako chceš všetkých dojebať a potom plačeš v druhom fóre aký som ja dojebávač. Zaujímavé.
  10. 11
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Pozrel som do snára a znamená to, že bud úspešne zmaturuješ, alebo ti výrobný pás vo fabrike zoberie polovicu ruky. Záleží od toho, či bolo to dievčatko blondína, alebo tmavovlasá.
  11. 12
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot môj zlatý. :D fakt si cute awww :333 .. ako kopeš nožičkami. To musíš ľuďom dokazovať aký si nadradený ešte aj nad takým prípadom ako som ja? :D
  12. 13
    Nerwous15

26 ročný muž
    furt rovno a dzig do ľava :P

@10 ster :D
  13. 14
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Toto už je tvoj komplex, dorieš si ho kľudne osamote.
  14. 15
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot som rad že som pomohol napapat sa tvojmu egu a môžeš v klude zaspať že si dnes totálne dojebal vymyslenú entitu bez osobnosti. Gratz. Si frajer uznavam ťa.
  15. 16
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Sa mi páči aký si odrazu vážnučký a citlivučký. Ale ak ťa to tak dostalo, nabudúce ťa toľko nezjebem, keď začneš pičovať do iných, aby som náhodou neurazil tvoje citečky.
  16. 17
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Už se perou. A ty Chris pokiaľ tu neoznamis že si vytrt..l campino sem radšej nič nepis :D :D
  17. 18
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot rozkaz pane. Umyť zúbky a spať, snáď raz budem taký inteligentný a sčítaný ako ty a budem mať taký úžasný život.
  18. 19
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot ale na to musím najprv dospieť. Chodiť ráno o 7 do prace za pár supov, to chce silnú osobnost. Už len preto si taký sčítaný. Normálneho slabého picusa by to psychicky zdevastovalo aký máš smutný život. :D
  19. 20
    Christiano_301

21 ročný chalan

@mnichovcan keď to bude pravda aj o tom bude fórum ;) (samozrejme vramci srandi).

20. 21
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@campino myslíš si že by ti dal christiano? :D vyjadri sa :D
  21. 22
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer ani ju nepoznám osobne. :) nehľadám jednorazovku ale dlhodoby vztah :)
  22. 23
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 ty si frajer (: (: (:
    Inak to je dosť urážka keď si na ňu povedal že to by bola len jednorazovka.
  23. 24
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer ale nepovedal som že ju chcem pojebat :)
  24. 25
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 uuuuuuuuuuu takze ty by si jej nedal? Kokoooooos. A ktorej by si dal z birdzu. Forte by si dal? Či moc makeupu?
  25. 27
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Mamka ti utrela slzičky a dala napiť odvážnej vody?

Inak je vtipné sledovať za čo všetko sa cítiš dotknutý, ale ako nehnevaj sa na mňa, to, že si v živote začal čítať jedinú knihu so mnou vobec nesúvisí. ;)
  26. 28
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot drž picu teraz sa tu bavia chlapi.
  27. 29
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Prosím ťa stejnak je christiano tvoj fake a píšeš si sám so sebou aby si aspoň na chvíľu nevyzeral ako zúfalec.
    Škoda, nevydalo.
  28. 30
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot však ty si môj fake a hádam sa sám so sebou keďže mám papiere na hlavu.
  29. 31
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Díky za priznanie k papierom. Prvá vec o ktorej ti ver´m, že ju vážne máš.
    A jj som tvoj fake a v hlave si si ma vytvoril, aby som ťa dal trošku dokopy, bo už si aj sám o sebe podvedome myslíš, že si pekne prijebana gebulka. Ešte neco? Čicelé je to len o tom, že potrebuješ mať posledné slovko inak ti bude ejakulat vo vajkách do rána poskakovať?
  30. 32
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot ťažká schizofrénia toto. :D ale pomáha mi toto ventilovanie, dokonca už pár dni neberiem lieky.
  31. 33
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot ale ni čosi, ešte že sme pri tých liekoch, už by som ich zabudol zobrať. Nezabudni ist spat ráno vstavas do tvojej vysnenej prace. :D
  32. 34
    Adelka33

hrá sa, že má 0 rokov

A ako si sa cítil v tom sne si nenapisal. Zle asi ked si to nazval nocnou morou. Tak potom to moze znamenať, ze sa musis polepšit, vsetci sa musia, ze ides zlou cestou v nejakom smere tvojho zivota, ze budes asi po smrti oziveny ale s tym pocitom budeš dalej zit navzdy co si mal...teda keby teraz unrieš v tomto stave čo si .
  33. 35
    Christiano_301

21 ročný chalan

@adelka33 prosím?
  34. 36
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Tento tvoj dvojpríspevok dopovedal všetko čo bolo treba. Len ti na záver odporúčam ujasniť si či te lieky vlastne berieš, alebo si ich vysadil, aby si vedel v čase hospitalizácie po správnosti odpovedať ošetrujúcemu psychiatrovy.
  35. 37
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot dobre :D. :D. Diky
  36. 38
    Marcello1111

31 ročný muž

a potom, že Christianovi jebe, keď číta tie komenty čo tu vy pičúsi dávate....
  37. 39
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Chris a nepocuvaj neprajnicke komentare ktore ta maju zhodit... oni len zavidia ze nevedia vytvorit taku zabavu na birdzi ako ty ! Mame ta radi a si jeden z mala co tu vie este pobavit a dufam ze tu budes az do posledneho birdz dna (thumbs)
  38. 40
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@marcello1111 takto ma nezbališ keď mi budeš nadávať
  39. 41
    Aventine

11 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

@gnomeslayer @karlotiskot to by bolo fakt zaujímavé keby ste vy dvaja boli jedna rozdvojená osobnosť :D
  40. 42
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Tak kto ma vacsieho gnome alebo karlo?
  41. 43
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Fakt pobavilo.
  42. 44
    Palec223

27 ročný muž

prekliatie ma len taku moc aku mu sam das
  43. 46
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@aventine No nehnevaj sa na mňa ale až taký kokot nie som aby som vyhlásil, že som vysadil nejaké lieky na hlavu, lebo mi mentálne pomáha hádanie sa na birdzi. :D
  44. 47
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot uz muklujes sa 600eur? kolko si uz v praci? hodinku? dve? :D Sa chytas kazdej blbosti ktoru poviem to sa mi paci. :D Som zvedavy co o mne este vies. uz vies ze zijem s ockom, ocko ma firmu, ja mam detsku izbu, neberiem lieky, este co vies o mne pan psycholog? :D
  45. 48
    Nats

hrá sa, že má 1 rok

@gnomeslayer ty máš nejakú duševnú poruchu? Najprv napíšeš ty sám christianovi že má nádor na mozgu, následne ty sám tu otaguješ iného používateľa aby si ho mohol zjebať za to že si robil srandu z Christiana? Uff, ťažký prípad veru ale ďakujem za pobavenie takto "z rána" :D
  46. 49
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@nats jasne ze mam, ved mam papiere na hlavu.
  47. 50
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@nats A neviem co ti na tom pride vtipne, kludne moze mat nador na mozgu, uplne vazne som mu to diagnostikoval, ja by som si nedovolil urazat ho. sme kamarati, aj feliciu som od neho chcel kupit ale neviem kde to skrachovalo. Takze chill takto z obeda. ;P (thumbs)
  48. 51
    Sasi2680

tvári sa, že má -1 roky

@gnomeslayer jj, dva dni sa mu snívajú blbé sny a úplne vážne mu diagnostikuješ nádor na mozgu (thumbs)
  49. 52
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@sasi2680 No naozaj, ked som bol maly chcel som byt lekarom, nieco o tom viem. Ja som mu vzdy seriozne radil a vzdy som mal pravdu. Ale v dnesdnej dobe to nie je nic hrozne, staci lobotomia tupou ceruzkou a bude opraveny. ;)
  50. 54
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Ako vieš, že to bol sen?
  51. 55
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

a teda čo sa to snívalo poslednú noc?

ja napríklad nemávam sny (sorry) resp. mávam ale si ich nepamätám
  52. 56
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@gnomeslayer Som rád že si zapisuješ každý moj frk. Zvláštnym sposobom ma vždy teší ak niekomu až tak visím v krku. Možno keď mi zješ kokot tak ti ho to trošku prepchá. :*
    Ale tie lieky by si mohol začať brať znovu, možno prestaneš s tou schyzou keď sa raz hráš na čáva a o 5 mnút na obeť kakaného internetového pseudointelektuála.
  53. 57
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@karlotiskot už si domukloval za 600€? :D desiatka za tebou? :D Chod spat zajtra znova. V stredu zase. Vo štvrtok tiež. Aj piatok. :)
  54. 58
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

@nats No mne tvrdí, že mu to sranie si do huby nahradzuje lieky na hlavu. Tak ho nechajme sa ďalej liečiť.

@gnomeslayer Inak teraz seriózne. Nechceš pomocť? Nie je hanba mať duševnú poruchu, hanba je ju prezentovať ako nejaký svoj osobnostný "bonus". Nenosím zášť veľmi voči ľuďom a kľudne ti zoženiem odporúčania na nejaké terapie, alebo liečebné zariadenie. Naozaj to neber ako nejaké ponižovanie, ale celé to čo sa deje v tvojich očiach sa v skutočnosti deje len v tojej hlave a mám velice zlý pocit, že to akosi nerozoznávaš a nechávaš saa moc unášať svojími predstavami o sebe. To, že som ťa nazval na začiatku zúfalcom, vobec nebolo žartom. Človek, čo takto nasilu skúša vytvárať konflikty po internetoch, posobí strašne smutne a osamotene-ako človek, ktorého skutočné názory nie sú v jeho okolí brané vážne a tak sa tvári, že ani on nič neberie vážne. Pretože keď to tak vezmeš, akurát tu len trepeme dve na tri, problém je, že ty z toho vyčítavaš emócie od iných, ktoré si vlastne len predstavuješ a jednáš s nimi ako s realitou. Tiež zachádzaš s velice divnými vecami ako s nejakými svojími prednosťami a smrdí to strašne komplexami zo sexuálnych porúch. Čo tiež nie je hanba mať, hanba je si ich kompenzovať vystatovaním sa na stránke pre puberťákov.