Fórum pridal Christiano_301, 24. 6. 2019 21:39 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mám sa sem prihlásiť?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Zoznamovací show na Maďarskom kanále sa začína a dá sa prihlásiť. Keďže som taký nešťastník, smolu mám, by som sa sem prihlásil, len ktovie, či by má zavolali na casting.

Koľko % je že má zavolajú? Ja som ochotný sa tam prihlásiť.
Čo poradíte ľudia?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Exomor

tvári sa, že má -1 roky
    Smutníčkovo

počkaj si na farmár hľadá ženu
  2. 2
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Ale ty nevies po madarsky (:
  3. 3
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino ty si zabudla že som Maďar :p
  4. 4
    Campino

26 ročná žena

To, ze sa ti zda, ze hovpris po madarsky este neznamena, ze ti original madari budu rozumiet (:
  5. 5
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

chris, nechcem ta sklamat, ale madarsky Madari polku slov tym slovensky nerozumeju a naopak :D
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kakofonicka uvidíme :D
  7. 7
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

ja som to uz bohuzial videla (:
  8. 8
    Bebekex

26 ročná žena

@kakofonicka @campino a tak zas to nemusi byt pravda :D robila som na madarskom customer supporte (a to som nikdy do madarskej skoly nechodila a moja slovencina je asi tak o 1000% lepsia :D ) a nikdy nebol problem,ze by mi madarskí Madari nerozumeli :D este mi bolo povedane aj,ze mam slovansky prizvuk..co uz je uplne, ze wtf... :D

sice je pravda,ze tu hovorime o Chrisovi :D aha..uz vidim :D tak nic
  9. 9
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@bebekex ono ja si myslim, ze sa jedna o nejake specificke slova, ktora u nas ludia pouzivaju kvazi slovenske, miestami mozno pomadarcene :D ako napriklad sadrokarton, parky, horcica a podobne :D s tym si sa asi na customer supporte nestretla :D
  10. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kakofonicka :D
  11. 11
    Bebekex

26 ročná žena

@kakofonicka tak to jasne,ze nie :D ale tak snad by vedel obmedzit takyto pomadarceny slang, ci? :D odhliadnuc od toho,ze celkovo ist do tele-zoznamky je blbost proste :D
  12. 12
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Joj tomu nebudeme rozumiet :( lepsie by bolo Mama ozen ma keby davali zas :D ale skus to potom nam budes pisat ako sa ti tam dari :D
  13. 13
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@bebekex je to Christiano, takze neviem neviem (:
  14. 14
    Campino

26 ročná žena

@bebekex ja mam inu skusenost. Mali sme na evente madarov z madarska a an madarov zo slovenska a pocula som, ze sa museli bavit po anglicky lebo tym slovenskym nerozumeli
  15. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

@bebekex @Kakofonicka už som zúfalý až tak, že naberiem odvahu a pôjdem sa tam prihlásiť. Som si vedomý toho že je veľmi malinká šanca že má zavolajú, ale nič neni nemôžne.
  16. 16
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

Určite sa prihlás!
  17. 17
    Bebekex

26 ročná žena

@campino wau..tak to som este nepocula. dost smutne no
  18. 18
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Prihlás sa, aspoň bude sranda :smile:
  19. 19
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Neviem o co ide, ale podla mna toto nie je cesta, prepac. Samozrejme je to na tebe, ale taketo show su len pre pobavenie publika, casto tam cloveka kludne aj uplne zhovadia a nemyslim, ze by sa tam prihlasil aj niekto normalny :/ Ale tak ja som dost zaujata voci televiznym show celkovo. Mozno jedine okrem tych talentovych, ale jasne ze aj tie su cele nahrane a zmanipulovane asi.
  20. 20
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Ale tak je to na tebe, ide len o môj subjektívny názor. Nevravím, že je úplne vylúčené, že by to mohlo vyjsť. Ako v prvom momente sa mi to zdalo ako nezmysel, ale ak ti nevadí byť na očiach pred toľkými ľuďmi (čo mne by vadilo dosť), tak možno tam nejaká malá šanca je, netuším.
  21. 21
    Blake95

24 ročný chalan
    77773366444222-2

radšej si počkaj na take me out, tvoje video by som si rád pozrel
  22. 22
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Azizi má pravdu, akurát sa ti tam vysmejú, urobia z teba somára a budeš tu vyplakávať, že ako sa zase neskutočne cítiš.
  23. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler ale keď nevidím inde význam len v tom
  24. 24
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Ale netrep prosím ťa. Už ti tu tristo ľudí dávalo návody na tie tvoje problémy, dobre ti tu radili, a ty rozmýšľaš nad takými spostosťami ako sú reality show a zoznamky, kde ťa chcú akurát využiť. A pritom vyplakávaš, ako strašne ťa ľudia využívajú, ale do telky sa ochotne pôjdeš dať využíť. Tak už neviem, či si fakt blbý, alebo si len vymýšľaš, lebo nemáš nič lepšie na robote, tak potrebuješ na seba pútať pozornosť.
  25. 25
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler chcem si získať pre seba priateľov na ktorých sa dá spoľahnúť aspoň jedného kamaráta alebo priateľku. Skúšam sa reálne zoznamovať sa s ľudmi ale aj tí má len využívajú a robia si srandu so mna. Tak už fakt neviem. Vôbec má nevedia rešpektovať neurážať má. Furt má urážajú
  26. 26
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler a pozerajú na mna ako na blbca lenže oni sami sú blbci.
  27. 27
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Nečuduj sa im, aj my tu na teba pozeráme ako na blbca, ked čítame tvoje nápady typu prihlásiť sa do tv zoznamky, a závažné životné tragédie typu nemôžem chodiť so sviečkou po uliciach :D
  28. 28
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@christiano_301 rešpektovať ma je s krátkym a, nie s dlhým. Prepáč, už som ti to musela napísať, lebo to používaš úplne všade:)

Rob ako myslíš, ale veľmi dobre si to predtým rozmysli a počítaj určite aj s tými rizikami, o ktorých sme ti napísali.
  29. 29
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi áno viem lebo to dá samé na mobile prepáč. Dobre tak nejdem sa prihlásiť do tej show a tak čo mám robiť? Mám si zvykať že nemám kamarátov? Mám Sa zaoberať niečim iným? Avšak čo, nemám kamarátov načo. Alebo ako to myslite? Pochopte ma prosím, že samota ma zabíja vo vnútri.
  30. 30
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler prepáč ale tak s kým sa mám poradiť? S kým? Mám ísť za svojim hlavou? Mám sa nechať využiť od druhých? Lebo ja nie som taký človek čo niekoho pošle dopice ja rad pomôžem keď viem, ale neznášam keď ma využívajú.
  31. 31
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi nechcem nič nasilu ale keď by som mal kamaráta aspoň jedného alebo kamarátku ani jedine jedno slovo nepoviem. Ale že ani kamarát ani kamarátka a už ani frajerka tak toto je už fakt v pici. Chápeš ma? :) potrebujem ľudí okolo seba :) proste nechcem ostať sám, aby som nemal okolo seba priateľov
  32. 32
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 Ted si nato kápnul! Používaj svoje hlavo, nemusíš hned utekať na birdz s každou somarinou, a ľudia sa ti potom nebudú smiať, ked budeš viac samostatný a schopný.
  33. 33
    Christiano_301

21 ročný chalan

@azizi ako aj ty si povedala že ani ty si nemala nikoho. Lenže zaujímavé je to, že keď ani to nehľadám prídu falošný ľudia do mojej cesty. Vyskúšal som to, “vzdal som to”. Prišli jedno za druhé falošný ľudia, vztah podarilo ako tak ale tak aj skončil. Teraz čo mi chceš povedať tým že ani ty si nemala kamarátov? Mám chodiť do roboty a doma sedieť cely deň? To je život? To nieje všetko že chodím do roboty, z peniazoch budem šťastný? Kúpim si nové auto hurraaaa teším sa, ale potom zas sme tam kde sme. :)
  34. 34
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler lenže nechápeš že nemám si s kým poradiť? :) prvá vec je ta že si pytam od vás rady, druha vec ČO SI VY MYSLITE “ajtak to nebude tak robiť tak načo sa pýta náš názor”. Preto si pytam váš názor aby ste mi poradili, aby som neurobil ďalšiu chybu. Aby som sa nepopálil
  35. 35
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler v rodine mi nikto nevie dať motiváciu že to bude pohode, opak hovoria, bude to horšie. Keď som mal príležitosť v 15 tých mat vztah nemôžeš mat. Teraz už každú chvíľu hovoria aby som nejakú našiel. Lenže keď som mohol mat nedovolili a to ma serie najviac že som ich počúval možno dneska by som bol šťastie ženatý :D ale nie. Ale chápeš ma? :) keď som mohol mat nemôžeš mat, keď môžeš nedarí sa.
  36. 36
    Christiano_301

21 ročný chalan

Stastne *
  37. 37
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Nechcem ti brať ilúzie, ale ten vzťah v 15-tich rokoch by do manželstva pravdepodobne neprerástol, bola by to len taká prvá, viac-menej platonická láska. No ak si sám nevieš s ničím poradiť, a si takýto tragéd, ťažko si nájdeš priateľku, najprv zapracuj na týchto veciach, a potom príde aj vzťah.
    No inak, si spomínal že v práci je nejaká ,,slušná cigánka", a že je nezadaná, tak prečo ju neoslovíš? Nemusíš ju hned požiadať o ruku :D ale aspoň kamoši by ste mohli byť, nie?
  38. 38
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler ani fb nechcela dať :) a zistil som že vraj skladníka má frajera a hovorila že nemá nikoho :) jedna brigadnicka tu robila dneska s nami nebola moc pekná ale ja už dám každej šancu či si budeme rozumieť a môj kolega sa jej opýtal či sa jej Pacim, že nie. A keď by som ju oslovil tak to by bola väčšia rana pre mna. Robil som neska aj so Srbkou aj ta je zadaná, je vydatá. Vidíš že skúšam sa zoznamovať ale keď sú zadané alebo klamu a nevedia dať fb o čom to je potom chápeš
  39. 39
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 No tak to je smola, ale ako hovorím, skús popracovať na tých veciach, čo som ti spomínal, a nejakú si snád časom nájdeš :) tam vo firme sa s niekym skamaráť, s nejakým kolegom, nech máš s kým chodievať do toho Štúrova, čo si spomínal, alebo na nejaké zábavy spolu budete chodiť (určite lepšie ako chodiť tam s rodičmi), a zoznámite sa s nejakými babami :) začni sa venovať napríklad nejakému športu, chodiť bud do fitka alebo niekam, to by ti mohlo pomôcť nielen fyzicky, ale aj mentálne, nebol by si zo všetkého posratý :D
  40. 40
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler vieš tu vo firme ťažko nájdeš pravých kamarátov :) prosia ma aby som ich zobral domov a cely deň na mna nadávajú urážajú, “ty skurveny prijebany Maďar, cucpajz, proste picuju do mna furt neustále. Prečo nemáš babu, smejú sa mi
  41. 41
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@christiano_301 Tak sa treba vedieť ozvať, niečo v štýle mladého Šarinu: Zavri si piču ty kokot lebo ťa vypálim v noci! :D ked budeš ticho, tak do teba budú nadalej pičovať. A ked sú k tebe takí zlí, tak ich nevoz domov, nauč sa konečne povedať nie, lebo ťa nikdy nikto nebude rešpektovať.
  42. 42
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler povedal som nie, povedal som si aj ja svoje. Vieš mám aj ja jedny nervy a neviem im vypicovat lebo chcem byt s každým v dobrom
  43. 43
    Antifunebracka

30 ročný muž
    podkastak birdzu

http://www.reactiongifs.com/r/wibd.gif Prihlá sa do tej show, dobre ti radím, to je to jediné, čo ti pomôže. Hejtrov nepočúvaj
  44. 44
    Marpovan

23 ročný chalan

MAĎARSKÚ ZOZNAMKU... :D A čo sme na do zvukoch po spoločnom koncerte prvotriednych národných symbolov hudby Pétyho Nagya, Miroslava Žbirku, Mariky Gombitovej, Janka Kurica a celé to moderoval nik iný ako Števko Skrútený ? Potom ste sa dobre povláčili po zemi, taký luxus cleaning čo ste tam predviedli by ani čata profesionálnych upratovačov z pofidérnej agentúry za tri limitované edície alpy nepredviedla... Potom prišla rockovo-ľudová skupina meškajúcich Maďarských imigrantov a tak spravila z popredných Slovenských hudobníkov iba lacné živé kulisy... Potom ste sa s ostatnými Maďarmi najebali v miestnom šenku až k Sv. Jankovi Slotovi pod jeho stolík s 15 milárd starým chľastom nebeskej kvality. No bol si nešťastný, že ťa žiadna nechcela, keďže si na juhu Slovenska spustil po ľudovej Slovenčine čo všetky Maďarky hneď vyvrátili kapra aj so šalátom starej mamy z roku 2006... Zapol si si teda TV a našiel si fajný TV spot, ktorý ťa očaril viac než Maďarské ľudovky a ty si prišiel a nabral tú odvahu dojebať sa k založeniu tohto fóra a pýtať sa či tam máš ísť? Ty si tam už mal dávno byť však ty budeš svetová ikona Magyarországhu, však teba keď uvidia tie baby tak hneď budú vidieť, že si potomok slávneho Attilu, Maďarské devy sa len tak pohrnú, dokonca si po svete začnú ľudia pomenúvať deti a hovoriť maďarskými dialektmi úplne prirodzene. Ak toto nie je jasný dôkaz z čista jasna tak už asi neviem čo by si mal robiť.
  45. 45
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Teba isto zavolajú :D choď do toho! Celý B ti fandí :D