Fórum pridal Christiano_301, 20. 10. 2019 17:38 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mám to ľutovať???

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Mal som veľmi veľa príležitosti vyspať sa s nejakou ženou. Odmietol som to. Prečo? Nechcem sex na jednu noc. Ja chcem ženu na celý život a nie len do postele. Jedna vec je to, že áno chýba mi sex, ale chcem ženu na celý život a nie len na sex.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Christiano_301

21 ročný chalan

Bohužiaľ prežívam také obdobie, že nemám nikoho, ani kamarátov, ani priateľku. Či som sa s tým zmieril? Snažím sa s tým nezmierit. Snažím sa bojovať o tú ženu, dám do toho všetko a nadarmo.
    A teraz keď príde sexuálna ponuka nejdem. Aj sa bojim, že to bude len na jednu noc.
  2. 2
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Nikoho to netrápi, jebko...
  3. 3
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nelutuj
  4. 4
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

a co ukrajinka?
  5. 5
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

liederka sa ti neponuka ?
  6. 6
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

mozno si len buzerant.
  7. 7
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Si sa normalne naucil pisat za tu dobu co si tu nebol. Peckovy progresss
  8. 8
    Nuumik

hrá sa, že má 2 roky
    Ľadové kráľovstvo

Hahahaa
  9. 9
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Možnosť A: Veriť Chrisovi, že dostáva od žien jednu seksuálnu ponuku za druhou.
    Možnosť B: Opitý som? Opitý som. Ano som, ale nie som jebnutý!
  10. 10
    Christiano_301

21 ročný chalan

@patrixo s ňou som dojebal totálne
  11. 11
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler hovorím pravdu.
  12. 12
    Nuumik

hrá sa, že má 2 roky
    Ľadové kráľovstvo

Začni si škrabat častejšie vajcia
  13. 13
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@riddler Mozno je proste pekny. Aj u zien su viac vyhladavane tie vypatlane prijebane instagramove pipky ktore maju v hlave vybagrovane ale prdel maju ukazkovu pred tymi ktore su inteligentne a skor takepriemerne az podpriemerne.
  14. 14
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@10 chapem kulturna a jazykova bariera
  15. 15
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@gnomeslayer No neviem, keby bol taký fešák, po ktorom ženy túžia, mal by sebavedomie jak býk, a nebol dosratý z každej somariny.
  16. 16
    Lakero

21 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

To fakt chceš obrábať jedno a to isté pole do konca života? Kým máš možnosť jeb :D Neviem vlastne načo reagujem ale chýbali mi tvoje starosti
  17. 17
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@riddler Tak podla mna je z jeho for tak 50% pravda a 50% sracky, cize je dost mozne ze toto forum je pravdive, je pekny a tie fora boli len na trollenie.
  18. 18
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

"Mal som veľmi veľa príležitosti vyspať sa s nejakou ženou."
    xDDDDDDDDDD http://www.reactiongifs.com/r/fpi.gif Možno len ak to bola Ruža z Topoľčian, aj to by som ale pochyboval
  19. 19
    Fukaj

7 ročný chlapec

Pokračovanie si prosim.
  20. 20
    Kerrang

27 ročný muž

Napísal si to pekne, no musím ti povedať, že nie si sám kto tak uvažuje a nechce len "chladný" sex bez citov, ale lásku a aby dotyčnú ľúbil.. ...viem o čom presne hovoríš, ja to mám podobné v tomto ...v podstate je to dobré, rozumné "dospelácke" uvažovanie ...a čo sa týka samoty, tak tá z času na čas na každého sadne kto je nezadaný ...ja keď sa cítim osamelo, tak si píšem rád s babami alebo robím nejakú činnosť, prípadne sa venujem koníčkom
  21. 21
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Akoby to ani chlap nepísal :D
  22. 22
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@obsession určite to chlap písal. Ženy väčšinou netrolujú a nevymýšľajú také hovadiny ako muži na sociálnych sieťach.
  23. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kerrang presne :) akože ja by som išiel do toho ale mal by som nečisté svedomie lebo čo keď tá baba bude myslieť že som ju iba využil chápeš, a nebude to medzi nami fungovať. Ja chcem sex, ale na jednu noc je to onicom. Resp nepotrebujem mat problémy čo keď je zadaná alebo vydatá a mne hovorí že je slobodná alebo rozvedená. Hádam ma chápeš
  24. 24
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Nič nemusíš ľutovať, ty si čistá duša Chris. :)
  25. 25
    Campino

26 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Nemoze ti chybat nieco, co si nemal
  26. 26
    Christiano_301

21 ročný chalan

@campino mal ;)
  27. 27
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Dnes si to s forom nevyhral, smola.
  28. 28
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

Lozri sa na to takto. Bude ti veľmi vadiť, keď sa pozrieš do miulosti a budeš vidieť ako si sa s niekým len vyspal a odvtedy ste sa nevideli? Veď to neznamená, že keď sa s niekým vyspíš tak s ním niečo musíš mať, len aby si sa necítil za to zle. Pokiaľ sa dvaja ľudia stretnú len za účelom mať sex tak je to v poriadku. Popri hľadaní lásky sex mať môžeš, podľa mňa o nič nejde. Je to úplne prirodzené.
  29. 29
    Annyejnji

21 ročné dievča

@25 môže :D
  30. 30
    Christiano_301

21 ročný chalan

@1ggy áno lenže ide o to že nebudem mat čisté svedomie budem sa cítiť ako sukničkár
  31. 31
    Tarassaco

16 ročný chalan

To musíš vedieť ty sám, nik iný nemôže rozhodnúť za teba. Prečo by si mal ľutovať niečo, pre čo si sa sám rozhodol a čo tak cítiš?
  32. 32
    Kerrang

27 ročný muž

@christiano_301 Tak pri takej babe na sex, teda ak by si sa v tom lepšom prípade rozhodol pre kamarátku, tak tam sa nesmieš proste naviazať, skrátka nesmieš ju mať rád alebo ešte horšie v tomto prípade "ľúbiť", lebo to sa budeš len ty trápiť, ak ona má city chladné a vie to ovládať ...u mňa by to takto však nešlo, lebo ja som dosť citový k babe, vážim si toto pohlavie, zvlášť tie dobré baby a zblížil by som sa s ňou ešte viac ako by som chcel ...preto radšej mať sex z lásky
  33. 33
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@obsession :D
  34. 34
    1ggy

22 ročný chalan
    kde sa dá

@christiano_301 Ty si sám nasilu vytváraš problémy, aby si sa mal čím tváriť. Jaždú situáciu riešiš ako bezvýchodiskovú. Ku všetkému pristupuješ tak, že každé tiešenie je zlé. Načo to robíš? Skutočne veríš tomu, čo hovoríš? Prestaň riešiť kokotiny a začni si užívať život. Ver mi. Jeb na to proste.
  35. 35
    Ludinko

28 ročný muž

Ty kks ja som ešte ponuku na j*bačku nedostal a to mám 28 :D A vieš čím to je? Mám na háku. Buď tá pravá príde, alebo nie. Ak nie, stále mám zdravé ruky (: (: Nestresuj, venuj sa koníčkom, neožieraj sa, choď do kina, vytrep si, bude všetko ok. (thumbs)
  36. 36
    Christiano_301

21 ročný chalan

@ludinko vieš ja som rád že mám takéto ponuky, len mám pocit že bez lásky to nebude ono. Nech nemám pravdu, ale väčšina to tak býva. Chýba mi to, ale na jednu noc by som nešiel. Keď pravidelne a bol by z toho vzťah, okej, beriem ale úlet nie.
  37. 37
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

tato tema ma nuti k zamysleniu nad vlastnymi hodnotami a.. neviem veru :D
  38. 38
    Christiano_301

21 ročný chalan

@narazuvzdornaa úprimne poviem áno túžim po tom, ale či to bude take aké ma byt no neviem. Preto sa pýtam od vás ako to je. Z lásky je to fajn, ale či aj bez lásky?
  39. 39
    Gothicpoethic

26 ročná žena
    Partizánske

Ja neviem... ale myslím, že som dostala od žien viac ponúk na sex ako ty. :D inak, čo na to hovorí mamina alebo tak, poradila ti?
  40. 40
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

a co ak sa s nou vyspis a zalubite sa do seba? :D ukracujes sa od sanci :DDD
  41. 41
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gothicpoethic ona už chce byt babka takze :D :D :D
  42. 42
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Neľutuj to
  43. 43
    Christiano_301

21 ročný chalan