Fórum pridal Christiano_301, 5. 6. 2019 10:01 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mám vybrať antibiotiká?

0
Christiano_301

21 ročný chalan

Mám zväčšené uzliny, predpísala mi Cefprozil 500 MG, Florsalmin spray, Trifed expectorant sirup. Mám si vybrať antibiotiká keď nemám zatiaľ horúčku? Čo poviete?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

:D
  2. 2
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ak sa citis kiezby si vysiel z kolotoci alebo kiezby sfetovany si bol tak si ich vyber Chris (thumbs)
  3. 3
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

radsej si ich vyber. s tymto neni sranda. to prezijes ten tyzden ci 10 dni
  4. 4
    Marcello1111

30 ročný muž

vydrb sa na pirule, choď do krčmy a riadne sa ožer...
    zničíš bacila a máš klid....
  5. 5
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

https://prnt.sc/nxtaet
    Zatial vedieš čo pozerám
  6. 6
    Christiano_301

21 ročný chalan

@chlorofyl prosím?
  7. 7
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Prosim kto si, ja som strasne zvedava :D
  8. 8
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

@azizi niekto kto maturoval v čase keď to ešte na Slovensku nebolo možné, neznesie trojsmenny provoz, v princípe nie nevie ale má vodičák a 3000evri na auto, je psychicky na sračky a mama mu vybavuje doktorov, reálne ale nemá mamu ktorá by si všimla že je chory a má doktorov ktorych by bolo treba zavrieť :D chodí všade s rodičmi, okrem banky kde z neho ťahajú peniaze. vekovo tak 18 a viac, cenný, veľmi cenný, že mu deň po maturite volajú firmy že by ho vzali, ale len na tri smeny. na pnke cca štyri pätiny pracovného času. na nete, cca sest patin. neviem kto taký vám tu chodí, ale to nájdeš :D
  9. 9
    Antifunebracka

30 ročný muž
    sefcovic birdzu

@marleymt Ešte si zabudla, že je najmä človekom, ktorého spucujú, keď mešká 5 minút z obeda, ale keď mešká do roboty pol dňa pre pokazené auto, je to v poho :D
  10. 10
    Montgomery

29 ročný muž

hej ty kokot
  11. 11
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

Škoda, že ban nemôžeš dostať za urážanie ostatných, hneď by tu bolo o pár kokotov menej. :S
  12. 12
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/ιnтerconѕcιoυѕneѕѕ_

To furt dačo, Christiano. Furt dačo, furt!
  13. 13
    Christiano_301

21 ročný chalan

@teal ja som sa len opýtal či to mám vybrať keďže nemám horúčku. Nechcem tak dopadnút ako pred 2 mesiacmi hnačky, bolesti brucha, čreva.
  14. 14
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Nechces mi predat feliciu? potrebujem pracovne rozpadnute auto. dam ti 250eur.
  15. 15
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer predám
  16. 16
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

@yacopsae to by som tu uz ani ja nebola :( :D

chris, rada do zivota, ak o tom este nevies, s antibiotikami si davaj aj probitiotika a zaludok ich bude znasat lepsie :)
  17. 17
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kakofonicka viem. Len vtedy som raz vynechal, 1-2x a už som mal žalúdočné problémy. Dal som si ten sirup ale to má uspáva (hehe)
    Mohol som si to dať večer a nie na obed. Jaj.
  18. 18
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

no vidis, s kazdym problemom sa stavas mudrejsi a mudrejsi
  19. 19
    Christiano_301

21 ročný chalan

@kakofonicka hej. Lenže smutne že väčšina ľudí tu si mysli že si to len vymýšľam, lenže nie. Toto je realita.
  20. 20
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 Daj mi kontakt na teba do TS pridem ju pozriet cez vikend.
  21. 21
    Christiano_301

21 ročný chalan

@gnomeslayer prídeš a potom príde cely birdz (hehe)
  22. 22
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

@gnomeslayer Chris býva na fakeland street, číslo domu deveť.
  23. 23
    Christiano_301

21 ročný chalan

@riddler :D
  24. 24
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@christiano_301 šak preto chcem do TS chapes. Napis aspon z kadial si lebo ja cestujem po SR tak ze kedy ta mam cestou.
  25. 25
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

noo keď napíšeš občas presné krkolomné názvy ATB, vtedy nastáva pre mňa svetlá chvíľka, že si nemyslím, že si fejk :) aj keď všetko sa dá vygoogliť :) ...a k tomu čo je pre mňa neuveriteľné, podľa mňa to berieš moc často a hneď v prvý deň utekáš k lekárovi, netreba brať na všetko až keď sa to dlhodobo (napr. 5 dní) nezlepšuje, ja som sa do minulého roku úspešne vyhýbala ATB (asi 8 rokov som nebrala), hoci som vždy bývala chorá tak 2x do roka, len keď sa mi extra znížila imunita, že som ako správny slniečkár prijala kopa "migrantov" ako napr. chlam&myko , potom to už nešlo :D existuje taká sranda ako CRP, čo ti povie, či brať alebo nie
  26. 26
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@mariquittka pozri, ja od neho chcem kupit feliciu. :D Ked neni fejk bude si chciet zarobit a preda mi ju. :D treba mi auto na luku. :D
  27. 27
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@mariquittka Ale zatial mi ani fotku neposlal :D ani len felicie. :O
  28. 28
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

@gnomeslayer
    good idea (thumbs)
  29. 29
    Wewo

26 ročný muž

Tiez uz neverim ze Chris je real.

@8 + kopec dalsich nezrovnalosti... Raz pise ako hotentot raz pomerne normalne, nezapaja sa absolutne na birdzi do diskusii, nenadvazuje kontakty aj ked mu udajne chybaju kamarati, stale toci iba o sebe a zaklada fora o sebe ktore maju jediny ucel - vyprovokovat reakcie.

Na uplnu vacsinu otazok by zistil odpoved kebyze ich zada do vyhladavaca miesto birdzu, a stale bude presviedcat ze problemy su a su a logicke riesenia co mu ludia pisu ignoruje.

Na druhu stranu, je iba napoly fejk, lebo niekto kto ma akukolvek motivaciu takto travit svoj volny cas ma zivot podobne smutny ako jeho vymysleny Christiano (letim)
  30. 30
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

@antifunebracka sorry trávim tu tak 5 min denne dokopy verím že mi veľa toho uniklo :D
  31. 31
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

@29 Počkaj, ty si mu niekedy nedajboh aj veril ? Šak to bolo jasné od prvého dňa, že ide o trápneho trolla a blbečka, čo nevie čo s voľným časom..
  32. 32
    Christiano_301

21 ročný chalan

@firestorm nesud človeka dokym ho nepoznáš :)
  33. 33
    Wewo

26 ročný muž

@firestorm ano kedysi ano
  34. 34
    Etelnair

11 ročný chlapec
    Kultúrny dom Tešedíkovo

stavil by som si ale na to ze bud naozaj vie po madarsky alebo je odniekial z juhu kde je madarcina bezna :D