Fórum pridal Laska2014, 24. 5. 2017 17:00 do kategórie Dejiny, história. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Manipuluje Rusko internetom proti Slovensku

0
Laska2014

34 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Imperador

tvári sa, že má -1 roky
    Kriváň

Koho by už zaujímalo Slovensko?
  2. 2
    Antifunebracka

28 ročný muž
    missiak birdzu

Proti nie, skôr si ho chce získať.
  3. 3
    Imperador

tvári sa, že má -1 roky
    Kriváň

@antifunebracka A čo by už mal Putin zo Slovenska? Česko a Maďarsko sú oveľa dôležitejšie krajiny.
  4. 4
    Toniesom

hrá sa, že má 0 rokov

Mňa manipuluje ten nadpis.

Fiktívny nepriateľ je momentálne Severná Kórea a Irán. Rusko príde na rad až keď to bude vyhovovať politikom.
    Čo by sme robili keby sme nemali úhlavného nepriateľa na ktorého by sme vždy poukazovali.
  5. 5
    Notme

23 ročný chalan

@imperador lenze v cesku a madarsku nieje tolko hrdich slovänou s iq 43, co su ochotni uverit comukolvek, co putin z tej spinavej bolsevickej huby vypusti. je preto logicke, ze svoju propagandu siri hlavne tu, kedze tu to ma najvacsiu nadej na uspech.
  6. 6
    Imperador

tvári sa, že má -1 roky
    Kriváň

@notme Vladimir Vladimirovič je flexibilný človek a svoje záujmy dokáže prispôsobiť aktuálnej situácii. V Maďarsku a Českej republiky podporovateľov Moskvy zjednocuje predovšetkým odpor k EÚ.
  7. 7
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Mne príde strašne vtipné ako pred rokom rozprávali o ruskej propagande tí, čo sú dnes schopní tvrdiť že Rusi zmanipulovali americké volby. :D
    To už presiahlo aj komunistov.
  8. 8
    Laska2014

34 ročný ujo

@imperador V Ruskej nenavistnej televizii nad mapou ,,Velkeho Ruska,,nas EU porovnavaju s hitlerom a rok 2016.. s rokom 1941...
  9. 9
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Čo aj viem, ale skladal si už niekedy nábytok?
  10. 10
    Bebekex

23 ročné dievča
    len hľadaj ďalej

да, конечно
  11. 11
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Mam v zmluve ze o tom nesmiem rozpravat
  12. 12
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@laska2014 manipuluje idiocia proti zdravému rozumu v tvojom mozgu
    áno
  13. 13
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

@myschka :D (thumbs)
  14. 14
    Antifunebracka

28 ročný muž
    missiak birdzu

@imperador V tejto (dez)informačnej vojne je zisk aj maličkých štátikov obrovskou výhrou.
  15. 15
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

No tak to je snad kazdemu jasne ze ruski trollovia spamuju internetove diskusie a internetove hlasovania.
  16. 16
    Xy12345

23 ročný chalan

nemaju motiv... ale bol som na FB v skupine ze rusko slovenske priatelsvo alebo tak a musim povedat ze tam su skutocne niektore prispevky nenormalne, no prost to hranici s psychiatriou, preto som sa odtial dal prec. A to mi je Rusko ovela sympatickejsie ako USA, ale co je moc, to je moc.