Fórum pridal Laska2014, 24. 5. 2017 17:00 do kategórie Dejiny, história. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Manipuluje Rusko internetom proti Slovensku

0
Laska2014

34 ročný ujo

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Imperador

tvári sa, že má -1 roky
    Kriváň

Koho by už zaujímalo Slovensko?
  2. 2
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Proti nie, skôr si ho chce získať.
  3. 3
    Imperador

tvári sa, že má -1 roky
    Kriváň

@antifunebracka A čo by už mal Putin zo Slovenska? Česko a Maďarsko sú oveľa dôležitejšie krajiny.
  4. 4
    Toniesom

hrá sa, že má 0 rokov

Mňa manipuluje ten nadpis.

Fiktívny nepriateľ je momentálne Severná Kórea a Irán. Rusko príde na rad až keď to bude vyhovovať politikom.
    Čo by sme robili keby sme nemali úhlavného nepriateľa na ktorého by sme vždy poukazovali.
  5. 5
    Notme

23 ročný chalan

@imperador lenze v cesku a madarsku nieje tolko hrdich slovänou s iq 43, co su ochotni uverit comukolvek, co putin z tej spinavej bolsevickej huby vypusti. je preto logicke, ze svoju propagandu siri hlavne tu, kedze tu to ma najvacsiu nadej na uspech.
  6. 6
    Imperador

tvári sa, že má -1 roky
    Kriváň

@notme Vladimir Vladimirovič je flexibilný človek a svoje záujmy dokáže prispôsobiť aktuálnej situácii. V Maďarsku a Českej republiky podporovateľov Moskvy zjednocuje predovšetkým odpor k EÚ.
  7. 7
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Mne príde strašne vtipné ako pred rokom rozprávali o ruskej propagande tí, čo sú dnes schopní tvrdiť že Rusi zmanipulovali americké volby. :D
    To už presiahlo aj komunistov.
  8. 8
    Laska2014

34 ročný ujo

@imperador V Ruskej nenavistnej televizii nad mapou ,,Velkeho Ruska,,nas EU porovnavaju s hitlerom a rok 2016.. s rokom 1941...
  9. 9
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Čo aj viem, ale skladal si už niekedy nábytok?
  10. 10
    Bebekex

24 ročné dievča

да, конечно
  11. 11
    Myschka

hrá sa, že má 0 rokov
    IntelCore i5

Mam v zmluve ze o tom nesmiem rozpravat
  12. 12
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

@laska2014 manipuluje idiocia proti zdravému rozumu v tvojom mozgu
    áno
  13. 13
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

@myschka :D (thumbs)
  14. 14
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

@imperador V tejto (dez)informačnej vojne je zisk aj maličkých štátikov obrovskou výhrou.
  15. 15
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

No tak to je snad kazdemu jasne ze ruski trollovia spamuju internetove diskusie a internetove hlasovania.
  16. 16
    Xy12345

24 ročný chalan

nemaju motiv... ale bol som na FB v skupine ze rusko slovenske priatelsvo alebo tak a musim povedat ze tam su skutocne niektore prispevky nenormalne, no prost to hranici s psychiatriou, preto som sa odtial dal prec. A to mi je Rusko ovela sympatickejsie ako USA, ale co je moc, to je moc.