Fórum pridal Alfred123456, 14. 8. 2019 09:20 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máš na birdzi nejakého užívateľa, ktorý je u väčšiny obľúbený no tebe je (vrcholne) nesympatický?

0
Alfred123456

tvári sa, že má 5 rokov
Trnava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

hentie dve Lucky... (hehe)
  2. 2
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Nesympatie k druhej osobe ? To je len vytesnenie vlastných nedostatkov a následné projektovanie na druhých.

Alebo inak.. všetko to čo ti vadí na druhých, máš v sebe.
  3. 3
    Abeceda123

tvári sa, že má 3 roky

@2 Surfrock tu má konkurenta :D
  4. 4
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

@robinsonleon si si toho moc este neodzil co?
  5. 5
    Efyks

11 ročný chlapec

@kokotis kto sú dve lucky? :D
  6. 6
    Montgomery

29 ročný muž

nie, vacsinou nastastie tiez nie je u vacsiny oblubeny
  7. 7
    Wewo

26 ročný muž

Netuším kto je tu obľúbený
  8. 8
    Endre-silentname

31 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

Keď sa vrátim do obdobia 2010 až 2011 tak áno.
  9. 11
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@efyks hádaj, hádaj...trikrát hádaj :D či ako sa to spieva :D
  10. 12
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Ospravedlňujem sa za opakujúce sa slovo v mojom príspevku a celkovo možno zlú formuláciu, no nechcem to už znova mazať a opravovať. Bolo to písané dosť v rýchlosti 0:)
  11. 14
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

Jejda, teraz mám úplne desné výčitky voči všetkým trom a chuť ten koment zmazať :(
  12. 16
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

nemám rad egomaniakov a ludí ktorí si myslia že ked čítajú dennik N tak majú patent na pravdu o tom čo sa deje vo svete
  13. 17
    Majmarad

36 ročný ujo

Ja to mám napríklad aj presne na opak. Asi to je tým, že ma vždy fascinovali takí trošku iní ľudia, ktorých ostatní buď nepochopia, alebo sú im z nejakého dôvodu nesympatickí. A je ich veľa :)

Super príklad je @Hovado, ktorého má polovica Birdzu bloknutého a ja si s ním celkom rozumiem a tak to bolo aj predtým zo začiatku :) A samozrejme nemám rád ľudí, ktorí ma bez akéhokoľvek dôvodu bloknú. Nedávam druhé šance! Ale veľa ľudí ma aj tak nemusí, bo som ako mi bolo povedané ,,dosť kontroverzná osoba,, a vraj sa mám zmeniť :D No ešte to by mi chýbalo :D
  14. 18
    Majmarad

36 ročný ujo

@azizi ešte to tak, veď si dobre napísala :)
  15. 19
    Majmarad

36 ročný ujo

@robinsonleon nie vždy to musí byť zrkadlo, niekedy je to kokotizmus tých druhých :D
  16. 20
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Určite áno, ale nebudem menovať..
    Nestojím o zbytočne roztržky a nárek..
  17. 21
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

@azizi wat ja vobec nie som oblubena :D
  18. 22
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Ti, co su mi nejakym sposobom nesympaticki, su vacsinou ludia, ktori by sa nedali zaradit do kategorie "u vacsiny oblubeni/popularni". Takze tak.

19. 23
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

strasne su mi nesympaticki ludia, ktori povedia nejake tvrdenie a nevedia ho podlozit dokazmi, a ked sa ich opytate "preco si to myslis" alebo zacnete im oponovat, zrazu ich nikto nechape a vsetci ich chytaju za slovicka

potom ludia, ktori ocividne fakt inteligentnym ludom nadavaju do hlupakov (taka skvela obet tu bola sugy1, a stafylo)

potom ludia ako @1, ktori nikdy nic normalne nenapisu, len sa lognu, aby inych urazali (dovolim si povedat, ze ten v podstate neopodstatneny hejt voci h8u je len zavist, lebo ona so svojim zivotom nieco robi)

a viete co, niekedy by ma hrozne mrzelo, keby niekto nieco taketo o mne napisal, ale postupom casu mi to je ukradnute - postupne som tu menej a menej aktivna a zacala som sa zameriavat ludi z reality a fun fact je, ze moj zivot funguje aj bez nejakych sympatii birc komunity

to je asi prvy a poslednykrat, co sa k podobnemu foru vyjadrujem, nemam potrebu na niekoho, kto mi je nesympaticky ukazovat prstom a oznacovat ho v takychto forach a potom sa tvarit, ze "jezis mna to tak strasne mrzi, nechcela som nikoho urazit".

https://media.giphy.com/media/yoJC2i270b1mQvcDdK/giphy.gif
  20. 24
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@feelagain Ale mne je to ozaj luto :/ A naozaj som mozno len tvoje vyjadrenia niekedy nepochopila spravne. Staci jedine slovo a ten prispevok zmazem, aj ked si myslim, ze som sa ta tam i snazila chvalit a skor som zhodila seba.
  21. 25
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@feelagain Ok, zmazala som to napriek tomu, ze ten koment mal 5 lajkov a snazila som sa byt zmierliva a ten koment sa netykal len teba, no najma dalsich ludi. Este raz, mozno si uplne uzasna, mila, napomocna empaticka bytost! Prepac mi prosim :( bola to chyba.
  22. 26
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@majmarad jj lenze aj ja robim chyby a toto bola velka chyba, napriek tomu, ze som sa to snzila napisat v dobrom.
  23. 27
    Majmarad

36 ročný ujo

@azizi nikdy nerobíš chyby, nič také nejestvuje. Rozhodnutia sú len tvoja, takže ako si ho tam dala, tak si ho aj zmazala. Obe rozhodnutia boli tvoje (dúfam) a nebola si nijako dotlačená ani do napísania a ani do zmazania. Ak áno, tak takéto veci nerob, pretože to sa dá považovať za tú ,,pomyselnú chybu,, v živote. nestáť si za svojím a byť ovplyvniteľnou :)
  24. 28
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

@azizi nic take som od teba neziadala, ani som to vo svojom komente nespomenula
  25. 29
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@feelagain ja viem, lenze ja som mala neskutocne vycitky voci vsetkym vam trom. I ked to bolo pisane zmierlivo a diplomaticky. Jednoduchio bola to chyba. Kazdy robime najlepsie, ako vieme a to je samo o sebe uzasne:)
  26. 30
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@majmarad nebola som dotlacena ani do jedneho rozhodnutia, obe boli iba moje:)
  27. 31
    Majmarad

36 ročný ujo

@azizi tak je všetko v poriadku :)
  28. 32
    Alfred123456

tvári sa, že má 5 rokov
    Trnava

@azizi a @majmarad už dosť toho nezmyselného spamu prosím.
  29. 33
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@feelagain akože no,,,hej máš právdu :) a čo :D aj tak to tu skapalo dávno
  30. 34
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

nie, je to podobné ako u viacerých stade, už boli uvedení vyššie s výnimkou h8u, ona mi sympatická práveže je :D
  31. 36
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@alfred123456 Ja som sa tu praveze ako jedina z mala donutila vyjadrit sa prave k teme. Lenze som si to potom rozmyslela a zmazala svoju reakciu, pretoze si myslim, ze to jednoducho nebolo spravne a vhodne. I ked som sa snazila byt zmierliva, sebakriticka a diplomaticka. Co je na tom zle?
  32. 37
    Livre

19 ročné dievča

@azizi wtf? Sa ospravedlnujes niekomu za to, ze si sa o nom vyjadrila, ze ti jd nesympaticky?
  33. 38
    Alfred123456

tvári sa, že má 5 rokov
    Trnava

@azizi Veľmi ma potesilo ze si ako jedina mala gule tagovať...
    No následne sa tu ospravedlňovať na 7 komentov, ozaj nebolo nutné. Dá sa to všetko napchať do jedneho a nezabijat tým ďalej zbytočne tému. Všímam si že to robíš často, tak som mal potrebu ťa na to upozorniť.
    Samozrejme nič proti tebe...

piss
  34. 39
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Niekedy mám také stavy, že čím je človek obľúbenejší, tým menej ho mám rád.
    Ale to sú asi len moje komplexy.
    Dobre, spravil som si sám psychologický posudok, teraz čo. :D
  35. 40
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Neviem kto su lucky, ale po prečítaní komentárov v tomto fóre som na jednu prišiel.
    A áno tiež súhlasím. Ale je tu viacero takých ľudí.
    Môžem aj menovať. Nebudem hrať, mŕtveho chrobáka.
    H8u - viac by jej sedel instagram na ten dokonalý život. Forte - tiež asi viac instagram keďže si robí masky na tvár. + ďalšie vlastnosti. Notme - človek plný nenávisti, vlastnej pravdy, a zásob vulgarizmov. Narazuvzdorna - celkom ma vytáča, že nedokáže ani jeden status napísať celý v slovenčine. Strašne cool btw. :-/
    Našlo by sa viac, ale už ich tu často nevídať. A zase nepamätám si nicky každého.

36. 41
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

@wistingher lol ake mam vlastnosti?xD
  37. 42
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@azizi normálne si mala napísať, že aj tak sa Lucia vrátiš tam kam patríš, do Trebišova rodiť deti :D a týmto vyhlasujem stávky, kurzy sú nasledovné:
    1,02 - Lucia sa vráti do Trebišova
    1,10 - Lucia si nájde Holanďana a zostane s ním rodiť mu deti
    15,00 - Lucia skončí vysokú školu in da Netherlands

38. 43
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@40 whoah, takto zurivo hejtit niekoho, kto tu uz rok a pol poriadne nebol :D ti musel poriadne poslapat ego. A tie dievcata asi tiez, imho je tento hejt sposobeny iba tym, ze su taaaaaak strasne mimo tvoju ligu :D

A za mna, neviem, ci sa teda da povazovat za oblubeneho, pretoze co viem, tak viacero ludi zdiela moj nazor, ale rozhodne melancholik :D
  39. 44
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

@azizi čo si písala? Neukazuje mi to tag... dúfam, že nie ďalšie nactiutŕhačky a ubližovačky, už ma to ranilo až-až... už nevládzem... aj teraz mi je smutno a mám slzy v očiach, len na to spomínam...
  40. 45
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@staphylococcus a čo ak by aj boli mimo jeho ligu? má k nim kvôli tomu obdivne vzhliadat a neopovážiť sa vyjadriť svoj názor?
  41. 46
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@hetfield eeee to som kde povedala? :D samozrejme ze nie, ale nenavidiet niekoho preto, ze je mimo tvoju ligu/zavidis mu je celkom hlupe.
  42. 47
    Hetfield

34 ročný ujo
    Studna

@staphylococcus mne sa to čo napísal nezdá nijak nenávistné voči ani jednej z nich
  43. 48
    Alex458

22 ročné dievča

99% tu absolutne nepoznám
  44. 49
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@staphylococcus neviem či reaguješ na môj koment lebo 40tka je dosť velké číslo a v mobile mi neukazuje čísla komentárov a nechce sa mi to rátať.
    Ale predpokladám že áno.

Neviem či sú práve ony nejaká vyššia liga, skôr niekto kto ma vôbec ako opačné pohlavie nezaujal. Možno h8u tým ako cvičí, ale inak asi ani nie. Forte je pekná baba možno keď víde zo sprchy, alebo ráno vstane z postele, teda podľa môjho názoru. Už tu taká jedna fotka bola kde nebola zmalovaná. Neschopnosť prijať kritiku a riešiť ju útokom, či inými poznámkami + sa pridajú ďalšie neviem či nie práve tá lucka, na jej podporu a obranu. Mne to ale žily moc netrhá, skôr tie reakcie na reakcie a zväčša moje.
    Paradoxne h8u ma má bloknutého, ja ju nie, a moje fóra kľudne komentuje (nerd).
    ale už som nejako odbočil, chcel som napísať, že o NENÁVISTI tu nikde ani v otázke fóra ani v mojom komentári nebola reč.
    Nesympatickosť nerovná sa nenávisť.

Alebo u teba áno?
  45. 50
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@wistingher idk, na mna to posobilo docela nasrane ;) a mobil staci otocit na lezato.
  46. 51
    Teal

hrá sa, že má 1 rok
    >/MEŦɌØPØLΛ_

@azizi Ahoj. Zaujímal ma, že či ti takto s miernym odstupom času nie je ľúto, že si v komente tagla niektorých Birdzákov, že ti sú (vrcholne) nesympatickí. Aký máš k tomu názor?
  47. 52
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

@azizi Preboha, čo to tak riešiš :D
    Šak troška chill out, neber to tu tak vážne..tu si ľudia robia zo seba srandu a ty sa ideš pochovať zato, že taktne a veľmi diplomaticky povieš, že Ti je skrátka niekto nesympatický...

Nik ťa zato nejde ukrižovať, klídeček:))
  48. 53
    Riddler

26 ročný muž
    Turiec

Heheej ale ako šikovne Alfred uložil nálož a išiel od nej čo najdalej, sám sa nevyjadril a ani nezahlasoval :D

https://www.retrogamer.net/wp-content/uploads/2013/10/bomberman.jpg
  49. 54
    Pupinkavec

23 ročné dievča
    Banská Bystrica/Lučenec

Jasne a je ich viac, ale je mi to šumafuk
  50. 55
    Semhamforas

27 ročný muž
    Bratislava

samozrejme. Nemal by som ani problem to tu napisat koho. Ale naco, mozno jsu to nazivo fajn ludia a preco im robi zly den, ked su ludia co dost zle znasaju, co niekto napise na nete...
  51. 56
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky

@teal Ty si asi jediny troll, ktory mi z nejakeho dovodu vobec nevadi :D
  52. 57
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Nenapadne mi nikto, koho by ostatni mali radi a ja vysostne nenavidel :D snazim sa sirit mier a lasku <3
  53. 58
    Notmehofejk

hrá sa, že má 1 rok

@wistingher si vymlety kokot a nenavidim ta. #holytru
  54. 60
    Riddiculus

hrá sa, že má 0 rokov
    Pche.

Tu je aj také, že hviezdy birdzu? Mne je to jedno, nevnímam, kto je tvorcom čoho, ja si idem svoje. Jediný, koho poznám, je melancholik. A to ho ani nepoznám popritom.
  55. 61
    Patriska

hrá sa, že má 1 rok

ale jasne zeee :) :D
  56. 62
    Antifunebracka

30 ročný muž
    megaloman birdzu

jj @milos111