Fórum pridal Azizi, 22. 11. 2020 13:02 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máš na Birdzi viac ako jeden účet?

0
Azizi

tvári sa, že má 3 roky
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mefistofel

31 ročný muž
    Nitra

mám len jeden, ale nevidím dôvod prihlasovať sa cez niekoľko a použivať niekoľko účtov. Je to nezmysel.
  2. 2
    Livre

20 ročné dievča

Mám ešte jeden účet, môj prvý ale odvtedy ako je nový B. sa neviem z neho prihlásiť.
  3. 3
    Endre-silentname

32 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

Mám tu ešte 3 nicky, ktoré ale v podstate už nepoužívam. A boli tak trošku reakciou na určité momentky. A keď už ich nebolo potreba, tak som tam už nič nepridal.

Etwas1 - keď som chcel písať bez toho, aby to bolo ocenené bez toho, aby ľudia vedeli, že je to odo mňa, a aby som sa nemusel zase konfrontovať s jedným užívateľom, s ktorým som prišiel dosť do konfliktu

Anonymnybasnik - Keď som chcel dostať zo seba trošku viac negatívne emócie, ktoré nepasovali k tomu, čo som tu písal.

Review_it - Tu som pôvodne chcel písať recenzie a mal som celkom veľký Stephen King projekt.
  4. 4
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

https://i.postimg.cc/Wbk6BxGn/IMG-20200320-142059.jpg
  5. 5
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    I am a message from God that he doesn't love us

sa mi inak paci, ze podobne forum tu uz pred casom bolo a ti, co sa v nom najviac dusovali, ze nemaju fake/maju nanajvys jeden-dva dalsie ucty, od tej doby uz schytali zo 5 banov a furt tu su :D
  6. 6
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Ja som sa sem prvýkrát registroval v roku 2013 pod iným nickom... Tento tu mám od roku 2015 a som na ňom aktívny. Predtým som sem chodil len zakladať fóra keď som potreboval s niečim poradiť. Vtedy ešte birdz plnil tento účel.
  7. 7
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Ale o birdzi som vedel už dávno predtým (hehe) Ako 13 ročný fagan som si tu čítal fóra s gay tematikou (hehe) (:
  8. 8
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@7 Tiež tu boli dosť aj témy o štýle emo (hehe) (:
  9. 9
    Annyejnji

22 ročné dievča

ale nepouzivam ho vobec
  10. 10
    Purpledrug666

27 ročná žena
    Turňa nad Bodvou

Jeden mám, minule som si naň spomenula, ale bola som na ňom možno dvakrát alebo trikrát pred mnohými rokmi a nemám ani šajnu, aké tam mám heslo. :D
  11. 11
    Zavinac

31 ročná žena
    Nitra

@Gummidge kolko tu máš účtov ?!
  12. 12
    Gummidge

hrá sa, že má 0 rokov

@zavinac A ty?
  13. 13
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

Ale su to moje predosle, ne fejky :D
  14. 14
    Wewo

27 ročný muž
    Skyr addict

Zlywewo a Rin
  15. 15
    Wewo

27 ročný muž
    Skyr addict

Aha, tak nie Rin, nejako inak to bolo... Nespomínam si potom, nelogol som sa tam minimálne 10 rokov.

Používam iba nick Wewo.
  16. 16
    Sechs

28 ročný muž
    allow access to my location?

Ani som nikdy nemal.
  17. 17
    Erixa

23 ročné dievča
    Trnavská nemocnica

Mám tu ešte jeden, ale naň už neviem heslo