Fórum pridal Hagelslag, 1. 7. 2017 01:15 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máš rád svoju povahu?

0
Hagelslag

23 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kristian1112

24 ročný chalan

Nemám ale zároveň vždy chceme čo nemáme, takže neviem či by som bol spokojnejší kebyže mám svoju vytúženú :D
  2. 2
    Notme

23 ročný chalan

nie, ale ja sa tak celkovo nemam rad, nie iba povahu.
  3. 3
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Keďže nemám psychickú poruchu ako goodkokot (ktorý vraj z frustrácie najnovšie vypisuje tunajším náhodným babám a vulgárne im nadáva), tak hej, mám sa celkom rád :)
  4. 4
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@antifunebracka nie som síce odborník na ľudskú dušu, ale ak máš potrebu na otázku týkajúcej sa tvojej povahy zatiahnuť do toho niekoho iného a rozprávať, že má psychickú poruchu, tak to pôsobí tak, že nemáš o nič menší problém ako menovaná osoba. Pekný deň (letim)
  5. 6
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Nie, rada by som bola, keby som vedela brat veci menej vazne...
  6. 7
    Mackenzie

23 ročné dievča
    vo vzduchoprázdne

Moja povaha mi toho už toľko do****, že ja sa za ňu neznášam :(
  7. 8
    Montgomery

27 ročný muž

Smutne, ze tu jeden dotycny clovek oznacil svoju drbnutu a prijebanu povahu, ze ju ma rad.
  8. 9
    Primitiv

24 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

@montgomery Len jeden? :D
  9. 10
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Ja"poruchu"mám a nevidím to ako dôvod sa neznášať.
    Nenarazam na @3 to je úplne, ale úplne niečo iné.
  10. 11
    Montgomery

27 ročný muž

@primitiv Obavam sa ze nie, ale nechcem si uz pohnevat dalsich ludi aby si ma nebodaj neblokli.
  11. 12
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

Keďže na svojej povahe neustále pracujem tak som spoko :) Skorej by som vymenila som mozog za nejaký troska viac neurotypicky :)
  12. 13
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Ťažko povedať, mam ťažkú povahu.. Mohla by som mať viac lepších vlastností a bolo by to lepšie (?)
  13. 14
    Xy12345

24 ročný chalan

@mobscene_69 alebo možno tvoje dobre vlastnosti niesu dostatočne "ocenené" okolím ...
    @antifunebracka Prečo by niekto niekomu len tak vulgárne nadával ?
  14. 15
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

@xy12345 alebo je to tým, že tie dobré vlastnosti nepreukazujem
  15. 16
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

@patrixo Aha, takže on sa mi môže posmievať za výzor a vtedy ani nemukneš, ale ja jemu za psychickú poruchu, ktorú navyše nelieči a ubližuje ňou iným nevinným už nie? Odporúčam pre budúcnosť vytiahnuť hlavu z jeho zadku. Aj tebe pekný deň (bird)
    @xy12345 Lebo je psychicky chorý, lol.
  16. 17
    Saddath

27 ročná žena

jasneee, dlhorocna ptaca samozrejme. ale je co menit
  17. 18
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@antifunebracka no ak sa ti niekto posmieva to rozhodne nie je pekné. Ale keby mám si mám nasilu umelo vytvárať príležitosť kde by som úplne odveci pospomínal všetkých, čo mi ublížili, akú informačnú hodnotu by mal môj prejav? Podstata by zanikla a poslucháč by si odniesol len to, že stále pre niečo nariekam. Navyše takýto komunikačný handicap - nekonzistencia prejavu a neustále sťažovanie sa - môže v medziľudských vzťahoch priniesť celý rad problémov dokonca až stratu priateľov. Na druhej strane som si vedomý, že naučiť sa komunikovať a uvedomiť si vlastnú cenu nie je jednoduché a vyžaduje si analýzu problémov a príčin a následne nie ľahký aktívny prístup, aby sme to zvládli... Neskôr som si všimol, že on tiež útočí na tvoju osobu, vtedy som si toto spojil a uvedomil si že ide zrejme o nejaký konflikt, ktorý je sice medzi vami, ale má možnosť jeho dopady pocítiť možno 150 ludí alebo kolko ich tu vlastne chodí. Keď som si uvedomil, že ide zrejme o jeden zo serie viacerych vzajomnych utokov, okamzite som sa prestal k tomu vyjadrovat nie preto, ze by som mal hlavu v niečom zadku, ale preto, že je to nieco co ma zrejme nejaku historiu do ktorej nevidim a v prvom rade by ste to mali, v pripade ak, mate dlhodoby konflikt riesit vy, a nie ja.
  18. 19
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

neznášam sa, mám všetko najhoršie
  19. 20
    Hagelslag

23 ročný chalan

@wistingher Daj si koleso, budeš šťastný :)
  20. 21
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

@patrixo Však ja ho mám na háku, spomeniem ho zo srandy raz za deň, lebo viem, že ho to dobre vytáča. On je ten, ktorému preplo, lebo som o ňom odhalil pravdu a teraz ma všade taguje, všetko mi komentuje, vypisuje mi (kým som ho neblokol), takže toto smeruj naňho, nie na mňa.
  21. 22
    Bl33d

20 ročné dievča

Niekedy si zelam, aby vsetci mali taku povahu ako ja :,(
  22. 23
    Openmindedfreak

28 ročný muž

nevjem...
  23. 24
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

@antifunebracka opakujem. Vidim ze ide o nejaky zamotanejsi konflikt, tak nebudem uz nic na nikoho smerovat a na tom trvam.
  24. 25
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Z velkej časti áno, som vdačná za svoju povahu, ale každý máme niečo, čo by sme radšej zmenili :)
  25. 26
    Hagelslag

23 ročný chalan

@padlyanjel teba by sme zmenili :D
  26. 27
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@hagelslag prečo mňa? 0:)