Fórum pridal Nikolas1410, 25. 3. 2020 10:53 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máš rad/a audioknihy?

0
Nikolas1410

20 ročný chalan
Perkelt

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Nie nerád "čítam" :D :D :D
  2. 2
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

Radšej klasické knihy.
    Audioknihy sú fajn do auta, ale šoférovať neviem a aj keby som vedela, tak radšej by som si pustila hudbu.
    Raz som nejakú počúvala popri upratovaní a stále som si ju musela pretáčať, lebo som sa nevedela sústrediť.
    Celkovo to zhrniem, že asi neexistuje situácia, v ktorej by sa mi audioknihy páčili :d
  3. 3
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

keď som na nejakom dlhom cyklovýlete, tak si občas pustím niečo. Ale iba dáku beletriu, nič nad čím treba veľmi rozmýšľať.

Serióznu iteratúru dokážem plnohodnotne vnímať iba čítaním.
  4. 4
    Vitocorleone

24 ročný chalan
    Bratislava

Nie. Nedokážem sa na to počúvanie poriadne sústrediť, radšej si tie knihy prečítam...
  5. 5
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

ano lebo pritom možem robiť ešte niečo iné,napr modelovať
  6. 6
    Die

25 ročná žena
    ciernyles

ja sa neviem sustredit ani na film ak necitam titulky nieto na audioknihu :D ale na zaspanie si pustam hociake hovorene slovo, aj knihy, nech nie som sama
  7. 7
    Mikaell

20 ročný chalan
    Prešov

Ja ich mám rád, ale ťažko sa iba počúva kniha, a nerobí nič iné. :D Takže som ich počúval dosť napr. keď som týždeň ležal v posteli s dieram v ústach po zuboch múdrosti. :D
  8. 8
    Majky538

25 ročný muž

Skusal som pustit popri praci ale neviem sa na to sustredit.
  9. 9
    Motovidlo323

30 ročný muž
    ficko birdzu

len to inak ee
  10. 10
    Fylo

12 ročný chlapec
    ZA

Ešte som nenašiel činnosť, pri ktorej by som sa na ne dokázal sústrediť :)
  11. 11
    Montgomery

30 ročný muž
    Nightrainov osobny prekladatel

Ja nerozumiem ich popularite, ved sa na ne neda vobec sustredit popri inej cinnosti