Fórum pridal Avantgarda, 6. 7. 2018 20:22 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máš tu niekoho bloknutého?

0
Avantgarda

23 ročné dievča

ak áno, prečo? (kľudne konkrétne)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Warble

20 ročné dievča

Petra a (snáď) i všetky jeho fejky a potom ten nový prítrt

2. 2
    Lool141

23 ročný chalan
    Medzi Jupiterom a Saturnom

Mam, no zeby to pomohlo, asi tak ked sa fico vzdal svojho postu, proste stale ho vidis vsade
  3. 3
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Co doma

nie
  4. 4
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

Mirianandrew a Hadimistr ale už vôbec netuším, prečo
    (hehe)
  5. 5
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Toto čo mi začal pičovať keď som v rámci torpedovej Birdz čelendže pridala svoj opuchnutý nos a Petušku-tá si blokla mna keď sme sa nepohodli tak mi to prišlo vtipne si ju bloknúť tiež. :D
    A omylom som blokla Pupavku, neviem ako sa mi to podarilo, ale tu som odblokovala. :D
    Jop a ešte nášho miestneho"zabávača"už ma nebavil ten spravový spam. :D
  6. 6
    Etelnair

27 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

nejakych 50 ludi, preventivne kazdeho jedneho retarda co sa tu objavi
  7. 7
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Áno a ani som netušila, že až toľkých.

V prvom rade @Trishe a @4lex - našťastie som práve s veľkou radosťou zistila, že oba tieto nicky sú už blokované:) Takže asi iba nejakí trolli a dohadovala som sa s nimi donekonečna pod jednou mojou fotkou zbytočne :D Ale vytočilo ma to vtedy riadne. Ďalej Lacius, ktorý mal vtedy podobné poznámky, ako títo 2 zmienení.

A potom Karlotiskot aj so svojím druhým nickom (tiež už blokovaným) a nejaký Piter a Shark (s číslami za nickmi)
  8. 8
    Subarnica

22 ročné dievča

nie ale chudápohroma si o to seriózne koleduje
  9. 9
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

nie, zatiaľ som nemala s nikým až taký konflikt, aby som musela až takto rázne zakročiť... asi preto, že komentujem iba raz za cas a obcas pridám nejaký ten trápny status alebo fotku, ktorý/ú si nikto nevšimne...
  10. 10
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

nie
  11. 11
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

iba nejaké 4 dávne, neaktívne fejky... ale mna ma zopar aktivnyhc ludi a nechapem to ;( :D
  12. 12
    Tangerina

23 ročné dievča
    Banská Bystrica

nie
  13. 13
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Highvoltage

24 ročný chalan, Rusko/Petrohrad
    Kowel

17 ročný chalan, Rio de Janero
    Xelafla

23 ročný chalan
    Sweet123

22 ročný chalan
    JurijL643

34 ročný ujo
    Evtom

34 ročný ujo
    Chudápohroma

23 ročný chalan
  14. 14
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

@azizi no ony určite neboli troline :)
  15. 15
    Ps102

23 ročný chalan
    Jordan Peterson Birdzu

@azizi Zaujímavý výber :D Fakt by ma zaujímalo, prečo to tieto osoby schytali.
  16. 16
    Danieldevil

27 ročný muž
    Bratislava/Trnava

zopár a keby to blokovanie reálne fungovalo a po zablokovaní by som nevidel žiadny obsah daných osôb, určite by tam toho bolo viac
  17. 17
    Sianagirl245

17 ročné dievča

Nikto mi na to nedal dôvod :( s nikým sa nehádam a ani fejky mi toľko ts nepíšu asi som moc nudná :( a potom nemám čo čítať (?)
  18. 18
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

Nemam , netreba mi to ,ale mna maju viaceri 0:)
  19. 19
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Tuším len toho, čo mi furt vypisoval, či ešte stále neviem vyslovovať "r" a že ma to naučí
    https://i.kym-cdn.com/photos/images/original/000/993/875/084.png
  20. 20
    Majmarad

35 ročný ujo

Nemám dôvod niekoho blokovať. Každý máme svoje návody a správame sa tak, aby sme druhým porozumeli a všetko si vykomunikovali. len ma trošku mrzí, že mňa má bloknutého asi polovica Birdzu a to ani neviem prečo? No nič, najskôr závidia :D
  21. 21
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@hnisavica vidíš Alex, keby si bol kedysi dávno na moju radu a dal si nick @hnisarica tak si sa tomu mohol vyhnúť.
  22. 22
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nieee... ved je to blbost niekoho blokovat :D... najlepsie je sa z ludmi hadat napr. aj pre rozky z tesca ..ne :D
  23. 23
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@campino Neviem, ale minimálne tak (aspoň na mňa) pôsobili. Naviac nejaký dôvod na ich zablokovanie byť asi musel.
  24. 24
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@ps102 Zaujímavé? :D Neviem, ja som inak úplne bezkonfliktný človek, prakticky s každým si rozumiem dobre:) Ak si myslel tie prvé dva nicky, tak odpoveď je pod touto fotkou: http://birdz.sk/azizi/obrazok/na-lade/1022078-foto.html

A Karlotiskot tu kedysi robil nejaký trollovací sociálny experiment, alebo čo to chcelo byť :D
  25. 25
    Wewo

25 ročný muž

Nie! A som rázne proti tomu. Úplne najväčší prejav slabosti a neschopnosti sa obhájiť vo výmene názorov. Akože ešte jeblé fejky ktorých účel je iba otravovať... ok (aj keď nikdy sa mi to nestalo, bohvie prečo)

Má ma ale bloknutých pár hrdinov (lol, doslova) ktorí ma blokli aby si o mne mohli písať statusy a ja sa v nich nemohol obhájiť. Ale whatever, ich vizitka.
  26. 26
    Wewo

25 ročný muž

@tangerina ale ak sa nemýlim, mala si.
    Si si ma odblokla? :S prečo?
  27. 27
    Wewo

25 ročný muž

Najlepší sú tí s ktorými som nikdy neprehodil ani slovo a prvý krát si ich existenciu všimnem práve tým že sa nemôžem vyjadriť v ich fóre... :P a to som chcel prispieť relevantným diskusným príspevkom k téme.

Jebať, platí čo som písal vyššie - ich slabosť, ich neschopnosť, ich vizitka :)
  28. 28
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@ps102 Jejda, teraz pozerám, že som nedokončila myšlienku. Chcela som napísať, že som úplne bezkonfliktná a s každým si rozumiem dobre, takže to musel byť už naozaj extrém a za hranou, či vyslovená provokácia, aby ma to dohnalo k niečomu takému.
  29. 29
    Elmsi

11 ročné dievča

Myslím že nie :D naco nech sa každý vyjadri
  30. 30
    3dmeraya

26 ročná žena

Mna by zaujimalo prečo ma ma @charlie1 bloknutu
  31. 31
    Charlie1

21 ročný chalan

@3dmeraya to neviem ani ja :D lol :D už si odbloknutá :D
  32. 32
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

určite nie, zatiaľ nemám dôvod, ja som tolerantná osoba :D ale dvaja sú mi dosť nesympatickí :D
  33. 33
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Nie. Ja tu len väčšinu ignorujem.
  34. 34
    Tangerina

23 ročné dievča
    Banská Bystrica

@wewo neviem, nepamätám si už
  35. 35
    Majmarad

35 ročný ujo

@wewo krásne si to zhrnul (thumbs)
  36. 36
    Finishline

22 ročné dievča
    Piešťany

Jj, melancholika
  37. 37
    Sypomka

19 ročné dievča
    V hlave

Po 3 rokoch prvykrat mam chudupohromu
  38. 38
    Saddath

28 ročná žena

Nemam, nevim jak se to robi. Kto mi poradi :D pls
  39. 39
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Jj, bloknuty nerv
  40. 40
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@majmarad @wewo (prípadne ďalší) Sú aj vyslovení provokatéri (čo isto viete), ktorých cieľom nie je nič iné, než aby niekoho vytočili/ublížili mu/donútili ho opakovane reagovať na vulgárne či nezmyselné provokácie, ďalej požívať hrubé urážky a vulgarizmy proti ostatným, či (v prípade, ak si dobre pamätám, jedného z mnou blokovaných fejkových účtov karlotiskota) sťahovať fotky náhodných užívateľov, znetvoriť ich a následne ich tu uverejňovať zo svojho účtu v extrémne urážlivej a zdeformovanej podobe.

Mne osobne je z toho len smutno, že to niekomu stojí za to. Život je tak krátky a je (aspoň pre mňa) o niečom úplne inom, ako o posmechu, ubližovaní a nenávisti :/
  41. 41
    Wewo

25 ročný muž

@azizi :-o

To som si nikdy nič takéto nevšimol. Je inak dosť haluz že za pomaly 13 rokov ma tu takto nikdy nikto neprenasledoval, úplne všetci fake trolli ma majú na háku.

Žebrák anitoneskusaj mi síce na všetko rad za radom jebne smutné ale inak nič.

Jediný nad kým som naozaj historicky prvý krát rozmýšľal že ho bloknem je nats, tá privilegovaná basic bitch čo si myslí že je v poriadku offtopic spamovať a útočiť na človeka za to že má iný názor na to ako viesť svoj súkromný život a vzťahy.

Ale našťastie ani to nebolo nutné a ani to nechcem, chcem aby mi komentovali veci kľudne aj ľudia s ktorými som na nože, ak je to k téme a nie iba detinské pripomínanie prešlapov z minulosti.

Ja neviem, fejky na mňa asi nemajú nervy, chudapohroma ani žiaden Peter ani nikto na mňa nikdy ani neprehovorili :D
  42. 42
    Spacewitch

20 ročný chalan

iba ten chudapohroma.. nebavi ma taky trapny troling
  43. 43
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Škoda, že účel otravovať, nie je len u hlúpych fakeov...
    Mám niekoho bloknutého. Aj mňa majú.
  44. 44
    Annyejnji

20 ročné dievča

pravidelne si blokujem ľudí, čo mi vypisujú somariny... nič proti nim nemám ,len je to otravné a nemám to rada, tak si ich zablokujem, aby mi nedošla ďalšia správa..
  45. 45
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Hej, pár dní dozadu som si blokol chudupohromu...nejaký žebrácky skrachovaný troll...
  46. 46
    Lolblake

tvári sa, že má 4 roky
    Niekde v kúte

Zatial ma tu este nikto tak nevytocil (hehe)
  47. 47
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

32 ľudí, ale nikoho, koho poznám osobne.
    @azizi Veď mali pravdu vo všetkom, či ti tam vraveli.
  48. 48
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Ni.
  49. 49
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka No to je práve to, že nemali. Písali veci, ktoré pravda neboli a ja som to musela dookola vysvetľovať:/ Nehovoriac o tom, že to bolo celé extrémne nenávistné. A keďže som si nedávno všimla, že ich profily sú zrušené, tak asi takých podobných nevhodných reakcií bolo viac.

Tvoj názor poznám a neberiem ti ho:) Aj keď s ním nesúhlasím. A vlastne už mi je to aj vcelku dosť jedno, iné veci sú v živote dôležité, než sa trápiť nejakými zakomplexovanými ľuďmi na internete. Ach jo.
  50. 50
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

Tým som teraz nemyslela teba. Aby to tak náhodou nevyznelo:)
  51. 51
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

@azizi Nepísali nič, čo by nebola pravda :) Nebola si tam objektívna, žiaľ, a nepekne si s nimi 1la :/ a ONY Odišli samé, nechali sa bloknuť, ale už sú s5 :) No máš pravdu, načo riešiť minulosť, treba sa im v duchu ospravedlniť a ísť ďalej.
  52. 52
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka Fuha, tak s tymto ale ze vobec nesuhlasim :/ A pamatam si to dost dobre, kedze to boli ostre utoky na moju osobu a moje fotografie a az mi z toho bolo do placu, co im ale bolo samozrejme uplne jedno. Pritom som nespravila nic zle. Islo o technicku chybu birdzu. Mozno si dam niekedy tu namahu, znova si to prejdem a spravim vypisky, lebo takto je to len tvrdenie proti tvrdeniu :( Naviac mi pride, ze tvoje nazory nie su objektivne. Akoby si sa s nimi poznal a preto ich obhajoval, neviem si to inak vysvetlit. Ja som absolutne bezkonfliktny clovek. Vychadzam dobre s kazdym tak ako tu, tak i v reale. Ale ked sa do mna cely den ostro navaza niekto za nieco, za co som ja nemohla a islo o technicku chybu, tak to je uz aj na mna moc. Napriek tomu som sa len slusne obranovala a vysvetlovala. A tiez som si myslela, ze poziadat o bloknutie tu mozne nie je, ale tak to je uz asi ozaj jedno. Celkovo taketo spravanie, navazat sa niekolko hodin do druheho cloveka, mi je strasne vzdialene a osobne by som sa nikdy k nicomu takemu neznizila.
  53. 53
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka Aj keby tu ten clovek napisal, uverejnil, urobil cokolvek (myslim nieco ovela horsie, ako pridanie fotografii svojho psika po zmazani albumu kvoli technickej chybe), nikdy by som sa do nikoho nenavazala a uz vobec nie po tom, ako by mi napisal, ze mu je z toho do placu. Taki ludia mi nestoja za to, aby som s nimi stracala cas. Zial vtedy som si to este tak neuvedomovala.
  54. 54
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

@azizi Jediný, koho poznám osobne, si ty :( Musíš si uvedomiť, že nie každý je zvedavý na 8665 fotiek nejakého čokla, bez ohľadu na to, prečo ich pridáva :-/ Nič v zlom, samozrejme, je tvoje právo si sem dávať čokoľvek. Tak ako je ich právo sa k tomu vyjadrovať.
  55. 55
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka Ja to ani tak neberiem, že každého to zaujíma. Omylom, kvôli technickej chybe sa mi odstránili, tak som ich sem znova pridala (výhradne kvôli sebe, keďže ich tu chcem mať takto pokope - ale viem, že min. jeden človek mi vtedy napísal, že si ich pamätá a znova ho veľmi potešili). Že to niekoho otravuje, OK. Je to možné. Ale naozaj som za to nemohla. Stačí to povedať aspoň trochu citlivejšie, zvlášť keď vysvetlím situáciu. Ale nie riešiť to celý deň, urážať, písať veci, ktoré nie sú pravda (keď tak to tam môžem aj znova dohľadať, teraz presne neviem. keďže odvtedy som si to už nečítala). Akoby tí ľudia nemali iné problémy než nadávať na to, že som si tu jeden deň (počas tých 10 rokov sa to nestalo inak ani raz) vrátila fotky, ktoré sa mi omylom vymazali.
  56. 56
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

@azizi Ale veď oni to riešili rovnaKO ako ty. Ak by si ich ignorovala, kašľali by na to i oni.
  57. 57
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka Ja som sa len obhajovala. Teraz viem, že to bola chyba. S tebou to síce teraz riešim, ale to len preto, že sa poznáme:) Aj keď teda btw ja mám pocit, že som teraz úplne iný človek, než keď sme sa stretli :D Normálne sa hanbím za seba vtedy, ehm.
  58. 58
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

@azizi Občas sa treba vedieť na veci radšej vysrať :D A aká si teraz? :) Hah no veru mám na teba haluzné spomienky velice!
  59. 59
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@antifunebracka To verím:) Teraz je mi už aj úplne jasné, prečo ma na škole šikanovali, ignorovali:/ Ale teda neviem, či na to dokážem odpovedať. Sebadôveru mám na to stále príliš nízku, ale pokúsim sa. Tak v prvom rade mám omnoho viac skúseností (životných, sociálnych, pracovných) a to ma neskutočne posunulo. Vytvorila som si úžasné hlboké priateľstvá, presťahovala som sa do ČR, kde som nikoho nepoznala. Celkovo som myslím teraz omnoho vyspelejšia, pôsobím oveľa viac tak nejak ako je v "norme" (minimálne viem, ako sa mám správať, aby som tak pôsobila :D), nenechám sa už zďaleka tak ovládať mojou nervozitou z ľudí, ... Je toho veľa. Predtým mi strašne chýbali najmä akékoľvek skúsenosti. Žila som len mojou rodinou, psíkom a školou. Za posledné 3 roky som ale veľmi zapracovala na všetkých ostatných oblastiach života. Taktiež som do hĺbky spoznala samú seba, to aká som a aká som bola a prečo som taká bola.
  60. 61
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

A hlavne som tiež začala omnoho viac akceptovať samu seba, mať sa rada takú aká som. Dokonca sa mi podarilo pribrať 10 kg! Predtým som si pripadala strašne chudá, škaredá. To mi tiež desne znižovalo sebadôveru a ovplyvňovalo moje vystupovanie.
  61. 62
    Antifunebracka

29 ročný muž
    uze birdzu

@azizi Pripomínaš mi moju milenku :) Je na tom veľmi podobne :) Teším sa z teba, že si to prekonala :D Snáď pomôžem aj jej sa dostať z toho marazmu :/