Fórum pridal Ayame, 16. 7. 2019 14:53 do kategórie Šport. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máte doma bežecký pás ?

0
Ayame

23 ročné dievča
Prievidza

Chcem sa opýtať máte niekto doma bežecký pás ? Rozmýšľam že by som si ho kúpila. Bývam v byte. Ak máte tak aký model/značku ? Chcem bežecký pás s motorom.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

bude to nie len lacnejšie ale asi aj zdravšie, keď budeš behať von :)
  2. 9
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@sasi2680 to viem, ale chcem behať každý deň aspoň cca 30 min a chcem to aj zo zdravotných dôvodov hlavne, ktoré mi neumožňujú behať stále len vonku.
  3. 10
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

tak lacnejšie ťa vyjde asi permanentka do fitka, kym ešte nevieš, či ťa to po dvoch mesiacoch neprestane baviť
  4. 11
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@sasi2680 áno to mi je jasné ale bývam na dedine tu fitko nie je a chodiť do mesta aspoň 3x do týždňa autobusom ja auto nemám ... :/ :/ :( :/ ...
  5. 12
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

tak ked do fitka ísť nemôžeš, behať von ísť nechceš, tak si kúp drahý pás, keď na to máš :D ale ako neviem čo chceš dosiahnuť? kondička sa dá nabrať aj inak.. cvičiť môžeš tiež doma a lacnejšie.. a pochybujem, že ťa to bude baviť stále len behať na tom páse každý deň viac ako pár týždňov..
  6. 13
    Majmarad

36 ročný ujo

Mali sme dva, oba slúžili ako vešiaky na veci :D Nekupuj to
  7. 14
    R4ptor

25 ročný muž

nemám, ale plánujem kúpiť ... len si ho zatiaľ nemám kde dať ... v strede izby mám bradlá :D
  8. 15
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@sasi2680 no mám zdravotné problémy a bolesti kolena tak som chcela na tom páse začať najprv skorej takú rýchlu chôdzu a neskôr beh :/ :(
  9. 16
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@r4ptor som rada že už sú skladacie :D lebo stále rozložený by som ho mať nemohla :D
  10. 17
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

No neviem ci na bolesti kolená je beh zrovna vhodný. A rýchlo chodiť môžeš aj po dedine. Nemáte psa doma?
  11. 18
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

Bolia ta kolena a chces behat. V com ti ma na to pomoct pas? Kup si radsej stacionarny bicykel
  12. 19
    Lukaso121

29 ročný muž
    Nitra

Kup si ho a 'nepocuvaj' ludi na birdzi (thumbs)
  13. 20
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@sasi2680 beh nie aspoň nie na začiatok. Časom by som ale mohla behať na ňom. Bohužiaľ psa nemame.
  14. 21
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@semhamforas zo začiatku chcem začať takou rýchlou chôdzou a neskôr behať. No pomôcť by mi mal na to že budem mať pohyb. Čo je to najdôležitejšie. Podľa doktorky. :/ povedala že bez nejakého pohybu to bude horšie :/
  15. 22
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Susedia budú radi.
  16. 23
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@nightrain veď tie pásy sú už v dnešnej dobe celkom tiché. :/ Oproti našim susedom ktorý bývajú nad nami a vedľa nas by akýkoľvek pás bol tichý :D
  17. 24
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

Nejde o pás, ale o tvoje skákanie. Keď už v bytoch počuj aj hlasnejší dupot.
  18. 25
    Semhamforas

26 ročný muž
    Bratislava

@ayame ved pohyb budes mat aj na stacionarnom bicykli. Takze tam nevidim rozdiel.
    Naproti tomu ten bycikel ma tieto vyhody
    Nezatazuje ti klby takze je pre teba zdravší
    Je lacnejsi
    Nebude tak hlucny pre tvojich susedov
  19. 26
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@semhamforas pôvodne som rozmýšľala buď nad pásom alebo nad bicyklom ale keď som si prečítala o tom že tie pásy sú už odpruzene aby nezničili tak kĺby myslela som že by to bolo v pohode. :/ :/
  20. 27
    Sianagirl245

18 ročné dievča

@2 čo zo "zdravotných dôvodov" ti neumožňuje behať von ale na páse áno? To by ma zaujímalo
  21. 28
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@sianagirl245 skleróza multiplex.
  22. 29
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

máme ho v "letnej obývačke" , neviem presne aký model ale nie taký premakaný ako je v posilke :D nedá sa nastavovať incline... v lete a na jar ho moc nepoužívame, v zime dosť a to hlavne na HIIT alebo oco aby nevyšiel z cviku keďže vonku sa behať nedá :) podľa mňa fajn vec aj keď vonku je to omnoho lepšie
  23. 30
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@zelinka nehovorím že nechodím von vôbec keď tak raz za čas niekam idem s kamarátmi keď sa po dlhom čase stretneme alebo k starkej cez pol dediny :D a to kým prídem k nej ledva dýcham :( :D tak nehovorím že chcem taký premakaný ako v posilke ale nejaký taký stred :/ a cez zimu keď som vonku a šmýka sa tak to je o zabitie :D aspoň u mňa :D
  24. 31
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Naco, beham vonku :D ak ides umriet, ked prejdes cez pol dediny, pas ti bude nahovno. Vies, on to miesto tebe nazabehne...
  25. 32
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@staphylococcus umrieť nejdem ;) a to prečo ledva dýcham je aj kvôli kondičke a aj za to že ledva stojím kvôli tomu kolenu. Jednoducho nie ani tak pre kondičku ako kvôli môjmu kolenu rozmýšľam nad tým pasom. Lebo keď dlhšie nikde nejdem alebo nemám ani trochu pohybu tak ma to koleno dosť bolí. A dosť ťažko sa mi chodí. Preto po chvíli začnem krívať a niekedy sa musím niekoho držať ak ide niekto so mnou ak nie je to horšie. Ale keď niekde chodím každý deň alebo takmer každý to koleno ma až tak nebolí. Preto ten pohyb...
  26. 33
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Ale na pase sa ti bude nahovno chodit tiez. Plus na rozdiel od chodenia/behania vonku je to neskutocna nuda.
  27. 34
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@staphylococcus možno, ale nie vždy môžem byť vonku a cez zimu ... :/
  28. 35
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

Aj cez zimu sa da chodit. A behat tiez.
  29. 36
    Ayame

23 ročné dievča
    Prievidza

@staphylococcus no chodiť hej ale behať by som nebehala. Šmýka sa :) aspoň mne stále :/ ;)
  30. 37
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok
    a witch of the woods

K tomu ti poviem uz len jedno: kvalitne topanky su lacnejsie, nez pas, ale kto chce, vyhovorku si najde aj tak. Aj ked bude mat doma ten pas :D