Fórum pridal Cain666, 13. 10. 2018 09:49 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máte doma latrinu alebo vedeli by ste ju mať namiesto klasic wc?

0
Cain666

27 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

u rodicov mame a roky sme nemali nic ine a v pohode :D az na tie nocne vybehy, lebo som sa dost bala tmy :D
  2. 2
    Riddler

25 ročný muž
    Turiec

No to musí byť super, mať na dvore latrínu a chodievať tam aj v zime, ked je vonku mínus desať, tomu sa hovorí exkluzívne sranie.
  3. 3
    Cain666

27 ročná žena

Osobné neviem ísť na latrinu ani na chate ..jediné pokým je ultra čistá bez pavúkou.. ...potom Budiš...no na strednej som mala kamoša bola sum u neho pol roka zhruba dočasne a musím uznať že ráno o piatej ísť na záchod každý boží deň ked je pol metra snehu dávalo gule..... :D (: už by som to asi nedala
  4. 4
    Cain666

27 ročná žena

@riddler no šak to je môj prípad zo strednej keďže kamoš nema doma ani wc latrina 10 metrov plus nichtz radiátory... každé ráno klendra jak hovado aj von aj dnu (: (: ťažký rok to bol
  5. 5
    Poppyseed

24 ročné dievča

My ju máme na záhrade tiež a chodievala som tam často, keď doma bolo obsadené. Nevadilo mi to a asi by som si vedela aj zvyknúť ak by som musela. Jedine čo mi vadilo boli pavučiny, pavúky a kadejaký (často nechutný) hmyz, ale zasa moje sedenie na latríne tomu hmyzu tiež asi zrovna chutné neprišlo.
  6. 6
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

my sme mali u babky a bolo to fajn, ked sme boli na zahrade, tak sme nemuseli zakazdym behat do domu alebo ked bolo obsadene a uz cloveku bolo velmi treba, tak mal alternativu :D
  7. 7
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

mali sme len kým sme stavali dom :) a v pohode som tam chodila
  8. 8
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Mame no nechodim tam (hehe)
  9. 9
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Stačilo mi keď som bola u otcových príbuzných. Som celu noc radšej držala moč, aby som sa nemusela trepať po tme do lesa... -_- Keby som tam išla tak v polceste určite pustím... -_-
  10. 10
    Mousisitka

23 ročné dievča

stačí mi len krompáč 8)
  11. 11
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Kedysi dávno keď som bývala na zdieľanom dome v Londýne bol tam hajzel aj na dvore :D
    Akože bol to normalny hajzel ale bol von a vždy som sa radšej čakala na voľnú kúpelnu ako ísť tam :D
  12. 12
    Cain666

27 ročná žena

@nespiacakraska asi tak (:
  13. 13
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Strašne vas všetkých uznavam, čo píšete, že ste mali alebo máte a že v pohode celkom alebo úplne!
    Starí rodičia mali, ale mali aj splachovací záchod. Ten vsak v lete nepoužívali, takže keď sme tam išli na prázdniny, dakedy som aj týždeň zadržiaval stolicu :( :D
  14. 14
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

ked som bola par mesiacov v tadžikistane, tak som mala latrinu pri chate, ale bola tam klasicka misa a wc udržiavané, luxusné.. nie že len pozbijane dosky a vyrezaný kruh (: a bola som aj na chate kde bola klasická latrina , neudržiavaná a to bol des pre mňa, som chodlla do lesa čupnuť :D
    doma sme mali 2 kupeľne a 2 wc, takže pohodička.
  15. 15
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

máme latrinu doma na zahrade - no problem (hehe)
  16. 17
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

https://i.imgur.com/mpOwKEL.jpg
  17. 18
    Arywian

18 ročné dievča

radšej do kríkov už :D
  18. 19
    Dee99

25 ročný muž
    RK

To je to po com tuzim ked vonku snezi/ prsi a uprostred noci mi treba ist na wc. Vzdy si tak povzdychnem ach . Kiezby som mohol ist pottebu vykonat vonku do latríny :(
  19. 20
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Doma nie, len v robote
  20. 21
    Antifunebracka

29 ročný muž
    strbak birdzu

V zime honiť na latríne, to musí byť pecka :D
  21. 22
    Mezomus