Fórum pridal Marjy77, 14. 4. 2018 21:22 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máte momentálne dlhodobé zdravotné problémy?

0
Marjy77

19 ročné dievča
Wilderland

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ssnehulienka

23 ročné dievča
    Dolný Kubín

nie nemam, podla mna som v top stave tieto mesiace/roky :) a asi by bol ofajn zacat si to vazit
  2. 2
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Každý mesiac mam zápal močových ciest :D
    Inak všetko ok. Mohlo to byť so mnou aj horšie
  3. 3
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

jj, moja diagnoza je "dozivotna" a hlavne tunajsi doktori su strane narrow minded ohladom toho....neliečia len to "zakrývajú" ....cize ako diagnozu mozno budem mat stale ale priznaky rozhodne idem zlepšiť :) mnohi ludia si dany problem drzia v poriadku "samoliecbou" + zivotny styl strasne vela robi (a to splnam) ....pokial sa m zhorší stav tak skusim skor s tymto sa obrátiť na vychodnu medicinu :) (ale oddalujem to lebo to zasa bude boj niekoho fakt overenho najst)
  4. 4
    Cataclysm

tvári sa, že má 4 roky
    mám svoj svet

Pracujem na tom, aby sa to zlepšilo:))
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

hypertenzia III. a diabetes mellitus 2. typu
  6. 6
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

2,3,4
  7. 7
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

pracujem na zlepšení, aj keď základ je vrodený, ale zhoršuje sa to stresom
  8. 8
    Billyjoe

25 ročný muž

áno
  9. 9
    Unizák

21 ročný chalan

Áno len ani jedna odpoved z ankety nesedí na mna (hehe)
  10. 10
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Co doma

Neviem, zrakové defekty sa rátajú? Alebo mierne hormonálne, ale nič vážne? :D
  11. 11
    Vlcica1989

29 ročná žena
    Trnava

áno a pokial budem dodržiavať čo treba tak sa hádam zhoršovať nebudú
  12. 12
    Rosiegrace

21 ročné dievča
    Republika východu

a keď mám toho viac a na každé sa mi hodí iná odpoveď? :D ..ale vybrala som si to, v čo verím, tak snáď.. :)
  13. 13
    Barb

hrá sa, že má 1 rok
    Piešťany

už to vyzera tak ze nie
    ale mala som dlhe roky silnu anemiu fakt asi 10 rokov, teraz po poslednych odberoch mam vraj ukazkovy krvny obraz a sama lekarka mi povedala nech idem darovat krv :D uplne nechapem ale som stastna

no a inak mi vlastne nič nie je, uz aj to hnusne akne sa zda ze uplne odišlo.

14. 14
    Aristelovpes

21 ročný chalan
    Istropolis

Podľa toho, čo považuješ za zdravotné problémy.... Mám alergiu vo forme astmy aj ekzému, ktorá sa mi striedavo zhoršuje a zlepšuje, a zjavne sa toho nezbavím, rovnako skoliózu a zuby v biednom stave, za čo si ale môžem sám. Nič z toho ale pre mňa nie je skutočný problém, ktorý by ma v živote nejak výraznejšie obmedzoval.
  15. 15
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

asi len psychické
  16. 16
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ale som s tym zmierena .. hlavne ze nan teraz neumriem .Teda aspon dufam
    (hehe)
  17. 17
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

neviem odpovedat

mam nahovno zrak, lepsi sa, ale neviem, moje turne po 8 oftalmologoch tomu nijako nepomohlo
    v zime mam ekzem, lepsi sa, ked zima nie je (:

no a ze som labilny hovniak vieme, a to je na furt
  18. 18
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

jo a jeden moj vajecnik ma 37-dnovy cyklus, ale to je mi uplne jedno :D
  19. 19
    Tomtoylc

26 ročný muž

mal som, vážny, vyriešil sa, teraz chodím len na kontroly pravidlne každé 3-4 mesiace ... inak som zdravý
  20. 20
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

Môj problém nie je zdravotný, ale kvôli tomu problému sa vo mne vytvorila sociálna fóbia, ktorá sa lepší, ale bolo to horšie.

Mal som to tu o tom napísané viac, ale vymazal som to nakoniec.
  21. 21
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

Možno to nie je ani sociálna fóbia, na papieri to nemám, len čo som čítal na nete o tom, tak to na to sedí.
  22. 22
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@likjul môžem sa spýtať aký druh máš a ako sa to u teba prejavuje?
  23. 23
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

No ako som písal ono to je už lepšie. Bál som sa rozprávať s ľuďmi, stiahlo sa mi hrdlo, ťažšie sa mi dýchalo a nešli zo mňa žiadne slová a keď trebalo rozprávať pred viacerými ľuďmi, tak to už vôbec, to mi začalo byť aj horúco vtedy. To aj pri odpovedaní v škole tak bolo, proste som nedokázal odpovedať. Môžem byť rád, že som vôbec dal maturitu, lebo na ústnej forme som dokopy povedal pár slov. Ani som sa nedokázal usmiať medzi ľuďmi. Nikam som nechodil, necítil som sa dobre medzi ľuďmi, buď som sedel ticho v škole alebo ticho doma, takže okrem školy som nikam nechodil. Aj von som skoro vôbec nechodil. Veľa času som kvôli tomu strávil za PC hraním, aby som bol mimo reálneho sveta a nemusel tráviť čas s ľuďmi, dal som si sluchátka na hlavu a hral som celé dni. Toto trvalo roky, kedy som denne trávil všetok čas sám a nerozprával som s nikým keď som nemusel.
    Pamätám, že ešte keď som bol menší, tak som sa bál opýtať kde je WC a nevydržal som to. :D
    Je to už lepšie, ale nie som zvyknutý na ľudí veľmi, nejde mi rozprávanie s cudzími, neviem sa vôbec uvoľniť, neviem mať nejak extra veľmi záujem spoznávať nových ľudí. A aj keby spoznám, tak je pre mňa ťažké cítiť sa pri niekom dobre. No chcem ísť na VŠ, tak tam by som mohol zlepšiť aspoň to rozprávanie s cudzími.
  24. 24
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@likjul ja idem tiež teraz na VŠ a mám podobné problémy, aj keď našťastie asi nie až také zlé. Aspoň že človek z toho nejako vyrastie apoň čiastočne. A necítil si sa osamelý keď si bol stále sám?
  25. 25
    Likjul

hrá sa, že má 0 rokov

Cítil a dlho. Teraz tiež stále travim všetok čas sám, s nikým nechodím von, ale už nemám ten pocit, zvykol som si.