Fórum pridal Laurikaaa, 14. 9. 2018 08:41 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máte pocit, že vám bolo dopriate/nadelené dostatočne?

0
Laurikaaa

22 ročné dievča
Londýnčanka

Myslím zdravie, krása, rozum, peniaze, kamaráti ... :D
Proste či máte pocit dostatku v živote? Ak nie, čo vam najviac chýba?

Ja mám pocit, že mi mohol " život " dopriať viac zdravia, každú chvíľu musím čosi riešiť :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Nem
  2. 2
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

ja som spokojna :) zdravie mam ok, az na zrak, ale co uz :D krasa - to by mali zhodnotit ini, ale som so sebou celkom spokojna, mohlo to byt aj ovela horsie :D penazi by mohlo byt vzdy viac, ale mam vlastnu strechu nad hlavou a ani nehladujem, takze som spoko :) a kamarati? nooo... mam zopar takych, na ktorych viem, ze sa mozem spolahnut aj o polnoci. nie je ich vela, ale kvalita je predsa dolezitejsia ako kvantita, ta ne? :D
  3. 3
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Áno... a tým myslím tam dole :S
  4. 4
    Wewo

25 ročný muž

Ano, aj za troch.
  5. 5
    Warble

19 ročné dievča

hoci by vsetko mohlo byt i lepsie, som spokojna :)
  6. 6
    Mayben

26 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

viac-menej áno.
    jediné čo mi chýba sú pekné prsia, (dobrý) partner a trochu viac financii.. :D ..ale inak si myslím, že mi bolo nadelené dostatočne :)
  7. 7
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

som spokojný, akurát zdravia mohol viac
  8. 9
    Delica

23 ročné dievča
    (-∞,+∞)

som nespokojná s milión vecami, ale myslím, že nadelené mi bolo dobre.
    Som relatívne psychicky i fyzicky zdravá, výrazne nepriberám (s tým ako veľa žeriem by som mala mať o 20kg viac), mám fajné vlasy, rozumu viac než priemer, kamarátov málo ale sú super, úžasnú rodinu... peniaze nemám ale to je menné v priebehu rokov, tak to ma netrápi. Krásy mohlo byť viac, ale opäť - aj to je z časti menné.
    Proste s vecami, ktoré nie sú menné som pochodila dobre.
  9. 10
    Ps102

23 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@delica Nezabúdaj na zástupy subíkov, ochotných ti slúžiť!
  10. 11
    Delica

23 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@ps102 4?! To je výsmech ako to je málo. Pridáš sa k nim?
  11. 12
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Som spokojná a ďakujem za všetko, čo mám. Prežila som ťažké časy ale zvládla som to, mám všetko čo potrebujem aj čo chcem a čo momentálne nemôžem mať, tak si na to viem našetriť a kúpiť a ked je to niečo nemateriálne tak verím, že všetko sa deje z nejakého dôvodu a všetko zlé je na niečo dobré.
  12. 13
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

vždy môže byť viac ale nakoľko mám momentálne málo obmedzení, a aj keď sú (finančné) dajú sa preklenúť. Takže som asi aj keď mám v okolí ľudí ktorí majú nadelelené zo všetkého viac :D
  13. 14
    Sasi2680

26 ročná žena
    Limbach ♥

v minulosti som urcite toho mala dost malo.. ale teraz viem, preco to tak bolo a teraz som spokojna. :) aj ked obcas si tak poviem, ked vidim velmi peknu zenu, ze aj ja by som chcela byt taka pekna :D ale potom to vzdy prejde :D
  14. 15
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

By ste mi aj tak neoverili :D
  15. 16
    Tommyhot

29 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Zdravia mam pomenej, ale zatial zijem tak sa nestazujem :) inak ok.
  16. 17
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Menefreghista

V niečom mi je nadelené, v inom nie. Nenarodila som sa zrovna najlepšie, ani do krásy, ani do zdravia, ani do harmonickej veľkej šťastnej rodiny a ani do nejakého bohatstva, ale v súčasnosti vďaka zopár dobrým rozhodnutiam a dávke šťastia sa mám celkom fajn
  17. 18
    Kaiserchief1

22 ročný chalan

Bolo mi dopriate dostatok a som za to velmi vdacny. Zdravie mam, krasu neviem posudit ale ja som so sebou spokojny, peniaze si dokazem zarobit a okolo seba mam super ludi, rodinu a priatelov.

Mohli by ma len menej boliet zuby. :D
  18. 19
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@kaiserchief1 mas krasu (love)
  19. 20
    Kaiserchief1

22 ročný chalan

@pubertslatinocelny Som nevedel, ze Bukovsky je aj expert na krasu. :D
  20. 21
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@kaiserchief1 Bukovsky neviem, ale ja som :-)
  21. 22
    Kaiserchief1

22 ročný chalan

@pubertslatinocelny Dakujem :D Aj ty mas krasu (cmuk)
  22. 23
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Áno, toľká vďaka za to!
  23. 24
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

Dal mi hlavne málo energie.
  24. 25
    Erixa

20 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Tak rodina nič moc, nie som veľmi pekna, ani uplne zdrava, múdrosti by mi tiez trosku viac neuškodilo... ale snažím sa pracovať s tým čo mám...

Jedine kamarátov mám úžasných

(cmuk)
  25. 26
    Charlie1

21 ročný chalan

nie, mám iba peniaze, aj to nie veľa, kamošov ani lásku nemám a o zdraví sa je škoda vyjadrovať, Ježiš si proste povedal, že ma vytrápi
  26. 27
    Charlie1

21 ročný chalan

@mayben tvoj súčasný by toto asi nerád videl :D
  27. 28
    Magnet

24 ročný chalan

Bolo mi dopriate dost vsetkého až na zdravie ale nestazujem si :)
  28. 29
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Niekedy mam pocit ze ano a niekedy ze nie. Alebo skor ze si aj to co mam kazim. Vacsinu casu som vdacna za to co mam.
  29. 30
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

@erixa podla mna si pekna
  30. 31
    Barb

hrá sa, že má 1 rok
    Piešťany

myslim ze mi bolo dopriate dostatocne, ci uz rozumovo, materialne alebo vzhladovo - aj ked sa stale stazujem, uvedomujem si ze som na tom mohla byt omnoho horsie. zdravotne momentalne nie som ok ale dufam ze coskoro budem.
    a to ze som leniva a stagnujem je len moja chyba. dopriate mi bolo, este s tym vediet vynalozit.
  31. 32
    Erixa

20 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

@dollish tak to si asi jedna z desiatich :) ja sa velmi nepacim ani mojmu priatelovi
  32. 33
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

zdravá som celkom, až na kazivé zuby a imunitu na základe čoho som afťáčka, a to práve dosť veľa vecí ovplyvňuje, vzhľad - OK, len mi treba trhať obočie často a schudnúť 10 kg, ale zato mám mega očiská, a ako plus-size modelka by som sa možno uživila, kamoši teraz fajn, lebo teraz si už lepšie vyberám, ale som bývalý vojnový veterán - resp. šikanovaná, chýba mi partner, a trocha menej psychopatov v mojom okolí keby bolo bolo by to OK-lebo aj v tomto som kúsok vojnový veterán, práca a peniaze sú kapitola sama o sebe, rozum a fantáziu (publikačnú) síce mám (vraj, aj profákov viem osloviť a viem sa baviť aj o inom, nie len o škole s nimi...), len nemám šťastie na pohovoroch na VŠ- čo raz chcem robiť-len narážam na to, že školstvo je plné ojebov, a zatiaľ som szčo vo finančnej sfére, čo znamená, že peniaze raz sú, raz nie sú...:)
  33. 34
    Finishline

24 ročné dievča
    Piešťany

@erixa To ti normálne povedal že sa mu nepáčiš či ako si na to prišla?
  34. 35
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Som spokojná s väčšinou vecí, čo mám, jediné čo mi chýba je asi neschopnosť nadviazať a udržať si s niekým vzťah, či už priateľský alebo hocijaký
  35. 36
    Erixa

20 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

@finishline tak priamo to nepovedal, ale ani mi nikdy nepovedal, ze som pekna, alebo ze sa mu pacim... par krat mi povedal, ze mam dobry zadok, nohy alebo prsia, ale to bola väčšinou tma, tak to sa nerata :)

mozno ma nepovazuje za skaredu, ale ani za nejako extra peknu
  36. 37
    Mayben

26 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

@charlie1 myslíš toho neexistujúceho? Ahá :D no toho to určite sere :D
  37. 38
    Loveillumination

24 ročné dievča

uplne najviac ma sere aky vtip je moje zdravie a viem, ze keby bolo aspon len z polovice tak nahovno ako je, mala by som ovela viac moznosti a ovela menej zlych dni :|
  38. 39
    Ps102

23 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@delica veľmi rád ;)
    https://s6.postimg.cc/9k4710m9d/ppp.jpg
  39. 40
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

dlzka aj hrubka su ok :D

a vobec, to je vzdy len o uhle pohladu, ze ci mas dostatocne nadelene :) niekto je stastny spoko a druhy na jeho mieste by mozno uvazoval o samovrazde :D
  40. 41
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Tak asi vela ludi v mojej situacii by premyslali o samovrazde... ale ja to uplne suprovo zvladam (hehe)

(Kazdy by chcel viac ako ma, a ja som trpezliva) (hehe)
  41. 42
    Lawr

17 ročné dievča

mam pocit, ze kde mi bolo nadelene, tam mi bolo zavidene a neni to dobry pocit, ked vam niekto nedopraje :/
  42. 43
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

@mezomus cital som len po "a vobec, to je vzdy len o uhle" a gratulujem - ok dlzka, hrubka a dobry uhol! co viac si priat (love)