Fórum pridal Bakedbride, 14. 5. 2019 09:54 do kategórie Windows. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máte radi Lucku Vondráčkovú?

0
Bakedbride

29 ročná žena

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

26 ročný muž
    Strážca kontinuálneho transfunkcionéra

Taký neutrálny postoj mám k nej, nie je moja obľúbená speváčka ani herečka, ale nie je mi ani nesympatická.
  2. 2
    Majmarad

35 ročný ujo

Touto pesničkou ma dostala https://www.mojevideo.sk/video/8b91/lucie_vondrackova_kdo_te_ma_rad_(1995).html
  3. 3
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Z detstva poznám od nej iba jednu pieseň (Mala morská víla), ktorú si často púšťala moja sestra a ta sa mi veľmi páči. Inak asi ako @1.
  4. 4
    Riddler

26 ročný muž

No inak teraz som si spomenul na tento jej duet s Taktikmi, ten sa mi páči, to je asi jediné z jej tvorby, čo si občas vypočujem.

https://www.youtube.com/watch?v=0yuKhNJ6UJk
  5. 5
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A ešte pesnička Džíny sa mi páči. :D
  6. 6
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

A inak ona sa mne spája vždy s El Lambertovou, lebo ju tuším dabovala v seriáli Krok za krokom.
  7. 7
    Riddler

26 ročný muž

@kaiserchief1 To ja vždy ked počujem Zedníčka tak si spomeniem na Franka Lamberta :D
  8. 8
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Ale tak nejak celkom v pohode je si myslim (thumbs)
  9. 9
    Karlotiskot

34 ročný ujo
    I'll Be In The Garage

Ako osoba je mi sympatická, ale celkovo nenávidím "umelcov" čo prespievajú cudziu pieseň vo svojom jazyku a majú pocit, že to má nejakú hodnotu.
  10. 10
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Sprejer - frajer od nej má silnú nostalgickú hodnotu a ešte aj Dáma sa nemá byť, ale keby nie tej nostalgie, tak nemám žiadnu emočnú odozvu
  11. 11
    Majmarad

35 ročný ujo

@pubertslatinocelny Ako spojiť Junasovú s Paštékovou (thumbs) a vytvoriť Vondráčkovú - morfujeme :D
  12. 12
    Clarise

19 ročné dievča

Zombie je fakt super. Moja obľúbená (cmuk)
  13. 13
    Chlorofyl

10 ročný chlapec
    Erec Jisrael

strach sa mi od nej paci
  14. 14
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ano, je úplne zlatá krásna a všetko aj v tomto veku(39rokov), ale nepoznám ju.
  15. 15
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Kedysi som ju nemusela, teraz mi nevadí.
  16. 16
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

@majmarad pozrela som si, este som tu piesen nepocula:) A teda text je celkom mily ale strasne jednoduchy, bez hlbsieho napadu a melodia sa mi vobec nepaci. Taka nezaujimava jednoducha popova.

A teda ja k nej mam neutralny postoj. Urcite ju nepocuvam, ale ani mi nejak extra nevadi:)
  17. 17
    Tikalok

29 ročný muž

keby nemala známeho otca - dana junasa, tak ani o nej neviem