Fórum pridal Laci69, 16. 7. 2017 19:41 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máte radi Maďarov?

0
Laci69

27 ročný muž

Odozva

Názory k téme

1. 2
    Sidious

19 ročný chalan

Nepoznám žiadneho Maďara.
  2. 3
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Nie viac/menej ako Slovákov. Veď Maďari sú nám dušou najbližší národ.
    Mám pocit, že v Maďarsku je veľmi málo pekných žien, pritom na Slovensku poznám zopár pekných Maďariek. To je zaujímavé :)
  3. 4
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Nie, lebo maďari nemajú radi slovákov. A vo voľbách tiež volia len toho kto je "maďar", môže byť akýkoľvek idiot ale hlavne že je maďar. A nemyslím len parlamentné voľby.
  4. 5
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Môj snúbenec je maďarskej národnosti :3 takže čo mám robiť no :D musím ho milovať.
  5. 6
    Deravyvlas

22 ročné dievča
    na cestách

Milujem ich folklór a kroje, a to mi úplne stačí k túžbe byť v budúcom živote Maďar! :D
  6. 7
    Lamerde

25 ročný muž

sú to kurvy, ktoré nás potláčali v minulosti, nevidím dôvod ich mať rád plus ten ich jazyk je totálne jebnutý
  7. 8
    Xy12345

24 ročný chalan

urcite viac ako cechov, mal som s nimi styk a su ok, dokonca raz mi vyhoveli aj ked teoreticky nemuseli
  8. 9
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Ja nemam nic proti nikomu takto celkovo aby som cely narod odsudil no ale nemozem ani povedat ze mam cely narod rad :D ale akoze povedal by som to tak ze su nam blizsi ako rakusania napriklad no ale najblizsi su mi samozrejme cesi
  9. 10
    Darksider96

21 ročný chalan
    Birdzlandia

Igen (hehe)
  10. 11
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Samostatne ľudí neodsudzujem odnikiaľ. Ale všeobecne nemám rád čechov ani maďarov pretože vždy si hľadia svoje a serú na iných, teda na nás v akejkolvek situácii. Čechom ďakujeme za ČSR, že sme sa mohli odtrhnúť od Rakusko Uhorska ale v ČSR sme si tiež nemohli moc rozprávať, lebo všetko CZ rozhodovala, mala všetok priemysel, tu sme na nich robili na poliach, potom nám tu postavili továrne, tie, čo oni tam nechceli, tie čo najviac znečisťujú ovzdušie... Veľká vďaka ale choďte do riti, pretože z toho všetkého obviňujú nás a neznášajú nás, pritom my na to máme dôvod oni sa však správajú ako sprostí, pretože nevedia že nemajú pravdu. Maďari ani netreba hovoriť čo všetko Slovákom robili,zakazovali atď. ...
    Ale ľudí normálne beriem bez ohľadu na národnosť, farbu pleti(aj ked s takym cernochom to by som si musel zvyknuť kapanek :D ) pokiaľ sa nesprávajú hnusne a namyslene.
  11. 12
    Dd1994

23 ročný chalan

Za dunaj mongoloidne tipy na hnusnych konoch
  12. 14
    Redchevrolet

32 ročná žena
    Bratislava

Vsetci Madari, ktorych poznam, su naprosto skveli :)

Niet dovodu odvolavat sa na historiu v osobnom vztahu k cloveku dnes.
    Mimochodom - dominantna uloha Madarov v Uhorsku (ak vezmeme celu historiu Uhorska) je znacne zvelicovana.
  13. 15
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

@redchevrolet Máš úplnú pravdu, ako (asi) vždy :)
  14. 16
    Redchevrolet

32 ročná žena
    Bratislava

@ps102
    Dakujem - hoci tvoj koment by sa dal chapat aj ako recesia (co neviem casto spolahlivo odlisovat), ale ci uz si to mysel vazne alebo sarkasticky - patri sa ti podakovat.

Pravdu urcite vzdy nemam :) Ako iste vies, je to pojem niekedy relativny, subjekivny alebo tazko fakticky overitelny. A samozrejme, kazdy sme omylny aj v objektivne a lahko definovatelnych skutocnostiach.

Avsak tu pri teme o Madaroch ma vylozene seru niektore slotoformne komenty vyssie. Ked budem tvrdit, ze tisicrocny madarsky utlak v Uhorsku je uplna facina, asi nebudem daleko od pravdy.