Fórum pridal Darksider96, 19. 10. 2020 13:27 do kategórie Hudba. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Máte radi metalovú hudbu?

0
Darksider96

24 ročný chalan
Underworld

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

hlavne thrash
  2. 2
    Robin

23 ročný chalan

Nikdy som nemal rád metal.
    Je to docela zaujímavé, lebo žiadny iný žáner mi nevadí, ale metal fakt neznesiem
  3. 3
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@robin Hlavne, že si tu dávnejšie pridával do statusu nejaký song od Marilyna Mansona a tento pán robí resp. robil metalovú hudbu (hehe)
  4. 4
    Robin

23 ročný chalan

@darksider96 Marylin má v tomto výnimku. Aj keď mne sa od neho páčia len nemetalové songy.
    Ale uznávam ti výtku. Máš pravdu
  5. 5
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@robin A čo povieš na tento od neho? https://www.youtube.com/watch?v=hF-QqKiT1bI
  6. 6
    Atropos

31 ročný muž

Nightwish
  7. 7
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

Asi len Sabaton počúvam.
  8. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

potrebujem zaškrtnúť tak aspoň dve možnosti naraz
  9. 9
    Kerrang

28 ročný muž

Metal je fajn, mávam na neho chuť a najmä na heavy a speed metal ...najmenej mi vyhovuje scream metal
  10. 10
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Neviem, čo sa mysli pod ľahšiu formou, ale takú, čo ma aj melodiu, mam rada.
  11. 12
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@kerrang Čo je to scream metal? (hehe) Myslíš screamo? Resp. hardcory a metalcory? Alebo techniku vokálu? Alebo len kričanie v hudbe?

@azizi Každý metal má melódiu, ale chápem čo myslíš :smile:
  12. 13
    Kokotis

24 ročný chalan
    Dolná krčma

power metal :D
  13. 14
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Tiež neviem čo myslí tou ľahšou formou, ale ak sa to ráta tak rád počúvam Metalicu - Nothing else matter... Ale nájdu sa aj iné kúsky a interpreti. Black Sabath, Megadeth, Iron Maiden ale aj napr. Powerwolf. :D
  14. 15
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@blackfog Tou ľahšou formou som myslel to, že je to ten druh metalu, ktorý je znesiteľný aj v mainstreame... Napr. taký Linkin Park alebo kľudne aj tá Metallica...
  15. 17
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@blackfog Alebo to znesú počúvať ľudia, ktorý by napr. taký death metal nezniesli (hehe)
  16. 18
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

*ktorí
  17. 19
    Tequila

26 ročná žena
    Košice

marylin manson boli kedysi dobri, teraz som dospel a pocuvam skor hiphop
  18. 20
    Desertdrift

21 ročný chalan
    Universe

Ty kks to bolo dakedy...Static X, Fear Factory, SOAD...Teraz si sem tam pustím Killswitch Engage
  19. 21
    Zajko1211

31 ročný muž
    Žilina

fuj dpc...take satanistické sračky som nikda nemal rád...na hnoj vykydať...milióny sopleniec ani nevedia čo počúvajú a trcaju sa na parkete ako pridrbaní ...
  20. 22
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

Nejake tie znamejsie hity kedysi som pocuval trochu od Slipknot alebo Korn tak neviem ci to je lahsia forma ale celkovo moc metalovy nejsom tak som oznacil to :D
  21. 23
    Kassiar

23 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

@zajko1211 Vies o tom ze existuje krestansky metal, ci aj ten satanisticky?
    A inak neviem co trepes, akosi si ich nazval "soplence" pocuvaju skor rap, staci prezriet youtube a precitat si komentare.
  22. 24
    Kassiar

23 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

@torpedo08 Tak oproti black/death metalu to je lahsia forma, ale inak to az taka lahsia forma neni, i ked maju par soft songov.
  23. 25
    Kassiar

23 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

Ale inak black, death, extreme metal naozaj nemusim.
  24. 26
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

@kassiar noo to ja v casoch ked boli popularne hudobne tv a hitparady a net bol v mojich koncinach v zarodkoch som ich pocuval trosku a kamarata som mal co na nich fical :D
  25. 27
    Kassiar

23 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

@torpedo08 A sak Slipknotaci su fajni, tiez metal nejak extra nepocuvam, ale ich si vzdy rad pustim (thumbs) Sak uz som ti to tusim raz hovoril, ze ich si radi vypocuju a nemetalisti, poznam aj par ludi, co si idu na rape, a ich si radi pocuvnu.
  26. 28
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0

@kassiar jj to je taky komercnejsi metal
  27. 29
    Zajko1211

31 ročný muž
    Žilina

@kassiar
    nech idú do pi...aj s celým kresťanským metálom, to čo je, aké opičenie...
    a komentáre nečítam pod metálom...stačí mi vidieť nejaké útržky a mám dosť...
  28. 30
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

ale zároveň čiastočne hlasujem aj za poslednú možnosť, už počúvam metal ovela menej nez pred 15 rokmi
  29. 31
    Kassiar

23 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

@zajko1211 (hehe) ale mnoho zanrov ma svoju krestansku formu, mas krestansky rap, pop, folk atd...
    A myslel som, ze staci si precitat komentare pod rapermi, tam pisu kidi alebo ako ty hovoris soplence, to teraz pocuvaju, teda nie len teraz, uz celkom dlho.
  30. 32
    Kerrang

28 ročný muž

@darksider96 no jednoducho povedané metal v ktorom sa vreští až huláka, ale myslím tým takým hrubým hlasom (hehe) ...asi screamo je to, neviem.. (hehe) ...silné, dlhé vokály mi nevadia ako má napríklad Helloween vo svojich songoch ...ale ak sa Bring Me The Horizon považuje za screamo, tak tam je jediný paradox, lebo práve pieseň Can You Feel My Heart sa mi od nich páči (hehe)
  31. 33
    Zajko1211

31 ročný muž
    Žilina

@kassiar
    ja som prívrženec orgánovej hudby a spevu..
    potom ľudoviek a skutočne pekných melodických skladieb niektorých spevákov...
    ale metál, techno je pod moju úroveň čo i len vidieť...
    :)
  32. 34
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@kerrang Screamo je taký ten žáner pre emákov ako tiež aj post-hardcore, ktoré hrala napr. skupina Alesana a vlastne tieto dva žánre boli v podstate za svojej popularity jeden a ten istý žáner. Ale v 90tych rokoch to bolo niečo iné... Podľa toho čo viem, tak sa týmito žánrami označovali/tagovali na myspace novodobé ukričané emo kapely a odtiaľ tieto názvy žánrov emáci ukradli a už to bolo typické pre emo štýl. A tiež sa touto nálepkou (chybne) označovali kapely ako sú Bring Me The Horizon alebo Suicide Silence... BMTH začínali ako deathcore kapela, potom hrali metalcore a electro metal a teraz hrajú pop (hehe)
  33. 35
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Už málo ale strašne som ľúbila depressive BM ako Shining, Lifelover, a potom ešte doom metaly všelijaké
  34. 36
    Fragile.

29 ročný muž
    Stockholm

Hehe, dnes pocuvam skor inu hudbu, ale vzdy ked mam zle rano, pustim si v metre Emperor na pohladenie duse.
  35. 37
    Kerrang

28 ročný muž

@darksider96 tak tú Alesanu som zatiaľ ešte ani nepočul :smile: ...a ja že takou vzorovou emo skupinou je My Chemical Romance, ktorú tiež počúvam (hehe) ...tak ja od tých BMTH poznám zrovna tú spomínanú pesničku, inak ich nepočúvam ani neviem aké majú ďalšie a aké tvoria dnes
  36. 38
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@kerrang Toto je Alesana (hehe) https://www.youtube.com/watch?v=BgGEqU9XHJ4
  37. 39
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@kerrang Tiež majú aj takéto skladby https://www.youtube.com/watch?v=eM9mHDaLZ0Y
  38. 40
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

https://www.youtube.com/watch?v=SQNtGoM3FVU
  39. 41
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@martin093 S ich speváčkou som nedávno pozeral toto interview na metalshop TV (hehe) https://www.youtube.com/watch?v=3jvLDDIBOZY
  40. 42
    Kerrang

28 ročný muž

@darksider96 aha :smile:
  41. 43
    Veryhappyhippo

25 ročný muž
    Momentalne KE

Vypocujem si skoro vsetko ale *.grind.* neviem pocuvat a ani pochopit

Jo a niektore zanre ako standardny power metal a tak ma neskutocne nudia
  42. 44
    Annyejnji

22 ročné dievča

mala som celkom rada ako dieťa, ale už si to veľmi nepustím :D
  43. 45
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

@darksider96 bol som dvakrat na jej koncerte, aj nazivo je neskutocna
  44. 46
    Mezomus

tvári sa, že má 3 roky
    asshole birdzu!

niekde medzi ano a vyrastol som z toho (hehe)

v podstate mam rad uz len strapping young lad, meshuggah a slayer (: