Fórum pridal Xxar3s, 19. 5. 2017 20:38 do kategórie Kritika webstránok. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

máte v profile na fb info že ste s niekym vo vzťahu?

0
Xxar3s

34 ročný ujo
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Veď čo je koho do toho či som.
  2. 2
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@kierkegaard tomu sa hovorí zadné dvierka :)
  3. 3
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

@xxar3s :D Ale tak som to fakt nemyslel, ale hej, pôsobí to aj tak.
  4. 4
    Niah

20 ročné dievča
    Dalaran

Ak mi nájdeš priateľa, dám si to tam
  5. 5
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Chýba možnosť som nezadaný/a a mám :D pretože poznám aj takých gurmánov.
    Kedysi som to tam mal keď som mal vzťah, ale keby mám znovu tak si to už nedávam. Odkedy som to odstránil začalo o mňa prejavovať záujem dosť osôb a zvyšuje mi to ego :DDDDD
  6. 6
    Laurikaaa

21 ročné dievča
    Londýnčanka

Nemám ani nikdy nebudem mať. Rovnako na mojej nástenke chýbajú aj zalásočkované fotečky a iné ňuňu odkazíky.
  7. 7
    Kalbun

hrá sa, že má 0 rokov

nie :(
  8. 8
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Ja som nemala ani keď som bola s bývalými. A ani som nepridavala fotky kde sme spolu boli, čo som dostala a ako sme si vedeli krásne vylízať ústnu dutinu. (hehe)
  9. 9
    Lostinthedark

22 ročný chalan
    On the road

Autor je mazaný :D Takto jednoducho a nenápadne získať info o nezadaných dievčatách na B (thumbs)
  10. 10
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Mám.
    Inak dnes som len tak skúsil vyskúšať silu sociálnych sietí (a to len amatérsky).
    Chvílu som sa tomu povenoval a pohladal aj staré fóra na birdzi, a o birdzákovi ktorého poznám len podla mena som zistil ako vyzerá, koľko má rokov, ako sa volá, kedy sa narodil, kam chodí na školu, akých má kamarátov, zistil som aké má hobby, aké jedlo oblubuje a aj čo mal na obed :D (vďaka trendu fotenia jedla).
    Nakoniec som ešte zistil jeho zdravotný stav :P
    To som len amatér čo nevie na PC skoro nič. Zaujímavé.
  11. 11
    Mayky.m

22 ročný chalan

Na FB mám lenskutočných priateľov, ktorí vedia ako sa veci majú bez ohľadu na to, aký stav mam uvedený v profile...ostatných je potom hovno si myslím...celkovo si svoje súkromie strážim...a to sa týka asi každej sociálnej sieti...nemám potrebu dávať svoj život do pozornosti ľuďom, ktorí ma nezaujímajú :)
  12. 12
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

A ešte som zistil kde bol cez leto na dovolenke a kde musel pracovne vycestovať. Dokonca aj presný dátum.
  13. 13
    Moouselet

hrá sa, že má 1 rok

ja sa v poslednom čase stretávam s tým, že tam má veľa ľudí informáciu, že sú slobodní
  14. 14
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Mám ale vidia to iba ľudia vo friendliste
  15. 15
    Burble

24 ročné dievča
    sama neviem

pri pár predchádzajúcich vzťahoch som to tam nemala, lebo mi to prišlo také pubertiacke, ale keďže mám teraz vzťah na dosť veľkú diaľku, tak som si to tam dala, pretože nechcem, aby si noví známi robili nejaké nádeje alebo tak, nikdy neviem že ako dlho po zoznámení sa človeku hovorí že ste sa s ním nezoznámili s páriacim zámerom :D
  16. 16
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

som zadaná a máme tam s frajerom, že sme zasnúbení, ale viditeľnosť "iba ja", takže ostatným to neukazuje
  17. 17
    Chanteuse

23 ročné dievča
    Košice

mám len to,že som vo vzťahu, meno dotyčnej osoby tam nie je
  18. 18
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

"Zadné dvierka" 0_0
  19. 19
    Majky538

23 ročný chalan

keď som videl nejaký ten profil, na ktorý pribudla pomaly každý deň strašne zamilovaná fotka...tak ma to odradilo čo i len si zmeniť status :/ :D
  20. 20
    Moonshine

22 ročný chalan

Facebook a podobne rakoviny sú posledná vec koho by som informoval
  21. 21
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Nie som zadany mam :D
  22. 22
    Sheily

22 ročné dievča

Hej mam, ale mám to tam od 16tich, vtedy sa to tak robilo no a nejak mi nikdy nenapadlo to dávať preč, neriešim to vôbec, teraz by som to tam už nedáva, keby mám niekoho iného a mam to len pre priateľov..
  23. 23
    Alysia

26 ročná žena
    Nové Mesto nad Váhom/ Brno

som zadana a nemam to tam, ani som nikdy nemala ze som zadana
  24. 24
    Popolcek

24 ročné dievča
    Agord

mám, že som vdova, čo je pravda, lebo Paganini už nežije.

25. 25
    Acvd43xa7w

24 ročné dievča

@18
  26. 26
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

Nie. Zo zasady si uz vztahy nebudem davat na FB, dam si az manzela, ak bude.
  27. 27
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

...ale keď som zadaná, tak mám..
  28. 28
    Paria333

25 ročný muž

Fb mam cisto pre kontakts, občas tam pisem nejaké blbôstky aby mi to pripomenulo o rok v spomienkach :) dost dobrá vec :)

vztah som mal na FB a asi by som si to dal znova. Ak by to bolo vážne. A možno ani nie... neviem.