Fórum pridal Cain666, 6. 8. 2019 23:44 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mate vo svojom jedalnicku jedlo ktore?

0
Cain666

28 ročná žena

Mate vo svojim jedalnicku jedlo sktorym sa nedokazete, nechcete ,alebo velmi tazko s niekym druhym delite :D ? Umna jeto varena kukurica nedokazem sa s nou rozdelit ani porokoch jak clovek vacsinou je to dobrovolne nasilu a citim sa jak decko bez lizanky
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

neznášam keď mi niekto kradne jedlo

Ale nemám problém sa rozdeliť.
  2. 2
    Turgachev

21 ročný chalan

Chipsy :D
  3. 3
    Rifla

22 ročné dievča

Hranolky. Varene zemiaky s cibulkou a petrzlenovou vnatou. Zemiakovo-hrachova kasa. Pecene zemiaky. Vlastne zemiaky na kazdy sposob.
  4. 4
    Rifla

22 ročné dievča

Inak este mrkva, mrkvovy dzus, paradajky, cucoriedky, melon, banany, cinska kapusta.

A pivo.
    A vino.

:D
  5. 5
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

čokoláda, parenica, jahody, cuketový paprikáš
  6. 6
    Qttwiggy

22 ročné dievča

čokoláda
  7. 7
    Majmarad

36 ročný ujo

Podelím sa s čímkoľvek, nežijem jedlom :)
  8. 8
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Steak. Cely tenderloin som zjedol sam asi za 2 tyzdne :D chudak frajerka si k tomu ani necuchla.
  9. 9
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO

Neviem no ked uz mam na tanieri nabrane jedlo nerad by som sa s nim delil nech uz je to cokolvek sak nech si naberu aj ostatni svoje :D
  10. 10
    Artlover

tvári sa, že má 4 roky
    za oponou

Ceresne, parenica a dobra pizza, kym mi jedia oci. Ked mi ostane, tak uz v pohode:D
    Ale zalezi s kym. S frajerom alebo segy sa podelim rada so vsetkym, ale keby sa mi kolegyne nanosili do ceresni, to nie.
  11. 11
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Ako vyssie, zavisi od toho ze s kym sa delim. A aj od toho ci sa druha strana deli tiez :D ale vseobecne tazko sa mi deli s perkeltom, dobrou pizzou a napriklad aj poctivou cesnackou :D ale bolo by toho asi viac :D
  12. 12
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

chipsy, hranolky, pizza, vino .. ked sa delím o tieto veci tak akoby mi nieco trhalo srdce
  13. 13
    Endre-silentname

31 ročný muž
    letím niekde v oblakoch

povedal by som asi Koložvarská kapusta. :D
  14. 14
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

kinder mliečny rez a piknik :D a všeobecne všetky veci ktoré sú zlo no závislosť

inak sa rád delím a dobrými vecami už len preto, že to beriem ako zážitok a chcem aby si to vyskúšal i druhý človek :D
  15. 15
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

veď keď sa nechcem deliť tak kúpim viac ne? :D
  16. 16
    Elmsi

11 ročné dievča

Kapor
  17. 17
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Mne maloco chuti, som dost chudá a vacsinou jem, len ked som velmi hladna :/ Takže fakt desne nerada sa delim o jedlo :( napr hranolky z mc'donaldu, pecene kuracie křidélka a kozka z pečeného kurata, ... Ale vlastne cokovek. Lebo ja viem, ze ak si zmensim tu porciu, tak vyhladnem zase az o niekolko hodin aj tak. A strasne sa snažím pribrat, ciže pre mna cim vacsia porcia, tým lepsie. Ale nemam problem napr navařit pre dvoch, kde viem, ze mi moja cela porcia zostane:)
  18. 18
    Vlcica1989

30 ročná žena
    Trnava

hranolky
  19. 19
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

akože nevadí mi vôbec deliť sa o jedlo, len ak ide o posledné kusy :D hlavne pri sladkom
  20. 20
    Barb

hrá sa, že má 2 roky
    Piešťany

Cokolada a vino
    Ked mam vela cokolady tak nulam cela stastna nech som memi jedina co pribera ale ked malo tak mi srdce praska :D
  21. 21
    Annyejnji

21 ročné dievča

Mne vadí deliť sa o jedlo, kým na to mám chuť, nech ide o akékoľvek jedlo :D keď som už plná, je to iné :D
  22. 22
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Ja sa o žiadne moje jedlo nedelím! :D