Fórum pridal Dalinedali, 2. 7. 2017 22:10 do kategórie Dejiny, história. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Matematika ve starověku. Egypt a Mezopotámie

0
Dalinedali

21 ročný chalan

Čaute, hľadám všade, kde by si dala zohnať publikácia: BEČVÁŘ J., BEČVÁŘOVÁ M., VYMAZALOVÁ H.: Matematika ve starověku. Egypt a Mezopotámie, Edice Dějiny matematiky, svazek č. 23, Prometheus, Praha 2003, 371 stran, ISBN 80-7196-255-4. Pomôžete mi ?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

Tak to fakt neviem ale na YouTube je serial ktory sa zaobera dejinami matematiky presne tam spominali aj Egypt a mezopotamiu hlavne babylon atd.
  2. 2
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    I am hope.

Utfg
  3. 3
    Matthewp

17 ročný chalan

Neznášam ked potrebujem nejakú publikáciu a nikde ju nie je zohnať -_- zdielam s tebou tento pocit.. nakoniec som po pár mesačnom hľadaní našiel na nepopulárnom českom bazári u jednej tetky čo ju predávala, hned som zobral.. treba hladať no.. hlavne na českých stránkach
  4. 4
    Dalinedali

21 ročný chalan

@matthewp čau, prosím ťa ty máš tú publikáciu: "Matematika ve starověku. Egypt a Mezopotámie" ?
  5. 5
    Gnomeslayer

22 ročný chalan
    kočujem

@dalinedali Ty s tvojim chapanim studujes na VS? Napisal, kde nasiel sebou hladanu publikaciu, ktoru potreboval on, nie tu tvoju.
  6. 6
    Dalinedali

21 ročný chalan

@gnomeslayer Tak ste to pochopil vy, tak som to pochopil aj ja, len alternatíva môže byť, keď reagoval na túto tému, že ju hľadaľ tiež, nebuďte tvrdohlavý a Vaša reakcia je zbytočná... radšej nekomtujte, keď neprispejete rozumným názorom. Ďakujem