Fórum pridal Energy1010, 12. 11. 2017 20:51 do kategórie Stredné školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

MATURITA 2018

0
Energy1010

20 ročný chalan

Ahoj, chcem sa vás opýtať kedy sa mám začať pripravovať na maturitu? :)
Mám z toho dosť stresy že sa nestihnem pripraviť. :(
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 0 rokov
    ešte som sa nenarodil

Tak aby si stihol, skús teda v 2014-tom.
  2. 2
    Zarius

24 ročný chalan
    Bratislava

Den pred :D
  3. 3
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Chill. Večer pred každým predmetom. Akademický týždeň bol vymyslený na bingewatchovanie seriálov.
  4. 4
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

podľa toho akú známku chceš, a aké prímačky máš na VŠ, ja sa zatiaľ ale ešte neučím
  5. 5
    Vreskot000

30 ročný muž

téma je naozaj dobra. myslim si že v priebehu niekoľkých dní dostaneš maturitne otazky z predmetov. dobre si ich naštuduj a sprav si systém. Tak som to robil aj ja. akademický bol pre mňa formálna záležitosť, ale nebolo ťažké nič na maturite. pohoda. Popros Ducha Svätého o rady na odpovediach. Všetko pôjde podľa plánu :)
  6. 6
    Sidious

19 ročný chalan

Na písomné maturity sa netreba učiť vôbec. Na ústne ti stačia 2 týždne.
  7. 7
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

akože pozeral som si to ale venoval som tomu tak pár hodín alebo deň a tak že idem sa učiť... ... a cely akademicky som sa učil iba dejepis... vedel som plnu prdel a4riek ... a bolo mi to nanič lebo som dostal 3 aj tak ...
  8. 8
    Padre557

20 ročný chalan
    Manchester

Ja som sa učil týždeň pred :D témy na SJ som videl v deň maturity :D diela som sa naučil z Baštrng :D pozri na youtube :) AJ je pre mňa easy ... ja som sa tam šiel porozprávať a odborné mi pomáhali :D lebo som si vytiahol tému čo som ani nevidel :D povedal som bludy ... doplnili ma ... a zmaturoval som :)
    AJ -1
    SJ- 2 (lebo som nevedel 1 dielo)
    Odborné- 2

Každopádne maturita-formalita ... život to neovplyvňuje lebo je to len kus papieru s ktorým si napríklad ja v UK môžem vytrieť prdel :)
  9. 9
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Kašli na to, choď na pivo.
    Ja som sa vôbec neučil a zmaturoval som lepšie než niektorí čo sa učili, sám ani neviem ako. Za tie roky sa na teba už niečo nalepí (a to ja som sa poriadne neučil nikdy a vidíš, predsa som to dal)
  10. 10
    Lacobpp

35 ročný ujo

http://www.kamdomesta.sk/bratislava/vytvarne-kurzy-architektura-dizajn-umenie