Fórum pridal Alka123, 7. 1. 2018 18:06 do kategórie Štúdium v zahraničí. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Maturita 2018

0
Alka123

19 ročné dievča

Ahoj chcem sa spýtať..neviete presne dátum kedy vychádza ústna skúška? Či každá škola to má iný dátum v máji? Pripravujete sa nejako špeciálne? Lebo mne sa moc nechce a mám z toho zlý pocit
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Warble

19 ročné dievča

na kazdej skole inak
    tak ak mas zly pocit , tak s tym nieco rob
    ak sa ti nechce, tak s tym nic nerob, ale zly pocit sam nezmizne:D
  2. 2
    Desertdrift

18 ročný chalan

Na jednej strane netreba z toho robiť veľké haló a na druhej zas nemať to úplne v p*či. (hehe) Proste ak ju chceš spraviť tak sa musíš dotlačiť do učenia. Napríklad my na škole opakujeme formou písomiek všetky témy, ktoré môžu byť na maturite.
  3. 3
    Annyejnji

19 ročné dievča

Ja viem presne, kedy máme my, ale áno ,na každej škole je to ináč :)
    My sa veľa pripravujeme v škole. Čo sa týka informatiky, viem všetko aj odzadu, takže tej sa nebojím. Angličtinu odpovedám na jednotky a celkovo vidím, že moja úroveň stačí k ústnej skúške, takže tam sa neučím. Matematiku sa veľa pripravujeme v škole a každý víkend ju počítam minimálne 2-3 hodiny. A nakoniec slovenčina - preštudovala som si celú gramatiku a povinné čítanie, ktoré sme mali čítať, mám prečítané. Len ešte sa potrebujem pripraviť v zmysle obdobia-spisoatelia-diela a porozprávať o tých, ktoré sme nečítali... ale keďźe je to až v druhej polovici mája, zatiaľ nestresujem :D
  4. 4
    Tarassaco

7 ročné dievča
    niekde tam...

Cítim sa celkom yolo, ešte som sa nič nezačala učiť.
    Budem sa potom nenávidieť, no čo už. (hehe)
  5. 5
    Destiny_23

24 ročný chalan

podla mna sa ucit nebudes ani ked mas zly pocit, poznam to :D
  6. 6
    Turbolienka123

18 ročné dievča

To je také milé.. Mám zlý pocit, ale nechce sa mi učiť. Mne sa tiež učiť neskutočne nechce, ale ak človek chce byť dobrý v niečom musí sa prinútiť. Vedomosti sa bohužiaľ samé nedostanú do hlavy.
  7. 7
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

Škola dostane na výber 3 týždne v máji, jeden si vyžiada (naša napr. vždy prvý) a kraj jej vyhovie, alebo jej vyberie iný týždeň.