Fórum pridal Aidenn, 30. 3. 2020 01:01 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

McDonald's - ako často

0
Aidenn

23 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Aidenn

23 ročný chalan

Takže otázka znie, ako často si dáte niečo v Mekáči? Rátajú sa aj kávy, zmrzliny, či zákusky.
  2. 2
    Annyejnji

22 ročné dievča

Keď mali krava-shi tak to bolo dosť často, ale teraz mi tam nič nechutí :( možno zmrzka, ale tú jem len občas v lete
  3. 3
    Sidious

22 ročný chalan

2 krát
  4. 4
    Paracelsus

29 ročný muž
    Weltschmerz

Bol som tam jediný raz v živote.
  5. 5
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Nemam rad vela veci, takze burgre a pod u mna nehrozia. Vacsinou som aj tak jedol len hranolky. Fakt malokrat som bol. Parkrat sme boli ale to boli dobre ceny za to. Inak sa to vobec neoplati ked si to porovnas... nenajes sa tam poriadne nechas tam 10€ to uz si objednam dve pizze a to sam zjem jednu a som plny. A druha este je free.
  6. 6
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

https://youtu.be/PhrM5gjnp5s
    " prvý mekáč v Československu (1992) "
  7. 7
    Rothschild

29 ročný muž

Mekac je strasna luzercina, sorry ako
  8. 8
    Goldenbeach

34 ročný ujo
    Chernobyľ

Radsej si kupim zemlu, maso z masiarstva, syr, zeleninu , vajce a urobim si svoj burger.
  9. 9
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

To sa na birdzi nemozes pytat tu ti kazdy povie ze nikdy lebo to je akoze strasne nechutne :D

kazdopadne u mna myslim ze v priemere tak raz mesacne a asi polku casu si dam len kuraci wrap lebo on ma uplne ze super kalorie a makra a je hrozne dobry :D A polku casu dam nejake yolo s velkym big tasty alebo nejakym special menuckom :D alebo swiss king ked je <3
  10. 10
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

Mc Donald je smrť a mor... ;P

@H8u nie je to nechutne "akože" ale je to nechutne naozaj uplne maximalne (hehe) teda najmä pokial ide o hranolky a hambace... este tak zmrzka alebo taky jablkovy mušt, ale inak...
  11. 11
    Lafiziq

26 ročný muž
    Bratislava

tiež nerozumiem tomu hejtu na mcdonald. Pravdaže ako každý fastfood aj mcdonald nie je bohviečo na nejaké normálne stravovanie. Ale ak som v meste a som hladný, tak mám na výber kebab/mcdonald/subway a dáke kúsky studenej pizze atď. Subway je podľa mňa hrozne drahý v pomere cena/sýtosť. Čo sa týka kebabu, tak som ho dosť prejedený, keďže počas výšky som ho jedol každý týždeň. U mcdonaldu máš aspoň lepší hygienický štandard ako u Turka.

A nehovoriac o tom, že keď som v zahraničí, tak je McDonald často veľmi výhodná rýchla voľba. Nie je drahý a vieš čo dostaneš.
  12. 12
    Robinsonleon

23 ročný chalan

mňam mňam rakovina
  13. 13
    Hetfield

35 ročný ujo
    Studna

len ked je syrová sezóna inak je to humus
  14. 14
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Jaj, ak sa rata aj kava tak mozno 2x rocne ked som niekde v zahranici :D
  15. 16
    Kerrang

27 ročný muž

Iba 1x v živote (hehe) ...nechutia mi moc tie americké blbosti :smile:
  16. 17
    Kerrang

27 ročný muž

Teda nechutia vôbec, okrem prílohy -hranoliek (hehe) ...skôr som za klasickú slovenskú a českú kuchyňu alebo európsku
  17. 18
    Kerrang

27 ročný muž

Aj to sú lepšie domáce bez toho 100x prepraženého oleja.. (hehe)
  18. 19
    Dee99

26 ročný muž
    RK

@melancholik dobrý dokument :)
  19. 20
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

akože väčšinou na štýl "potrebujem sa niekde zašiť" a väčšinou je to niekde v zahraničí na výlete

a nie je to ani v štýle "fuj fastfood z princípu", ale skôr beztak jedávam mimo domu minimálne a keď aj, tak toto nie je moja prvá voľba čisto kvôli osobným preferenciám
  20. 21
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

perfektný je,tie odpovede zamestnancov ma zabíjali :D @dee99
  21. 22
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Raz/dvakrát do roka. Keď dojdu kupóny do schránky.
  22. 23
    Majky538

25 ročný muž

Chut stale rovnaka, cena.. na tu neviem ci by som sa prave pozeral, radsej zaplatim viac a viem co dostanem. Asi naposledy niekde v zahranici, ked bol vecer a nevedeli sme, ze co narychlo.
  23. 24
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

občas, keď sa s @ausgezeichnet @warble a @sponkabob vraciame opité z baru, tak nás to tam vcucne :DD (love)
  24. 25
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

vo všeobecnosti.. jedlo si tam dám fakt raz za rok.. kávu možno dvakrát za rok xD ja si celkom dosť potrpím na to, čo spapám a som toho názoru, že sú aj lepšie alternatívy, kde sa ísť najesť a napiť.. a to aj v prípade, ak mám raz za čas chuť na nejaký junk
    určite sa tam ale vrátim minimálne kvôli škoricovej cole zero (rofl)
  25. 26
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Jediné čo si tam občas dám je cheeseburger, nič iné tam v podstate ani nejedávam lebo mi to nejak ani nechutí, no minulý rok som tam mala v lete aj šalát a ten bol velmi dobrý a ešte som tam mala jogurt a zmrzku.
  26. 27
    Purenarcissism

28 ročná žena
    Naivka.

kava z mekacu je hnus, cely mekac je hnus ale parkrat som mala a uznavam ze posledne mesiace mam nan taku chut ze sa sama sebe cudujem :D
  27. 28
    Anamor

24 ročné dievča

Veci z McCafe a McSundae (letim)
  28. 29
    Blake95

25 ročný muž
    77773366444222-2

asi 2-3x za rok, a to raz si idem kúpiť len McFlurry, ale nemám k McDonaldu nejaký odpor
  29. 30
    Cltr0n

27 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

moc často sa tam nestravujem...ale nechápem ten odpor :D
  30. 31
    Fukaj

8 ročný chlapec

Poďme všetci hejtovať Mekáč, lebo nemáme eurodvacať na číza bez uhorky :(
  31. 32
    Limitles

7 ročný chlapec

@melancholik silna vec
  32. 33
    Rothschild

29 ročný muž

@fukaj debilko .... ja si kupujem. Kvalitný burger za 6-8 euro ;-) .. mekac hejtujem proste zato, že je to odpad ;-)
  33. 34
    Forte

7 ročné dievča
    som rada ze som tu

McDonald jem iba vtedy ked som na neznamom mieste kde vyzera vsetko draho alebo pofiderne, nakolko mam vzdy istotu ze niekde nablizku ten mekac bude a ze mi to nespôsobi zaludocne tazkosti :D

Inak podla mna nezdrave jedlo by malo byt aspon chutne a to mekac pre mna nieje (mozno tie wrapy su celkom ok, ale radsej ako ten burger si dam chlieb s natierkou a mam z toho lepsi gastronomicky zazitok).
  34. 35
    Fukaj

8 ročný chlapec

@rothschild Tak ťa volajú doma alebo v práci? Kúp si ho aj za 10€, ja proste preferujem burger ktorý dokážem zjesť hneď, dokážem ho v pohode držať v rukách a nemusím sa hrať so špajdlou ktorá ho drží pokope.
  35. 36
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

V mojom meste neni McDonald´s a v meste, v ktorom študujem zájdem do McDonald´s tak raz za semester. Aj to nikdy nie je môj nápad ale navrhne to niekto iný, napr. priateľ. Nie je to ani kvôli predsudkom, viem, že Slovenský McDonald´s neni tak nezdravý ako ten, čo majú v Amerike, lebo u nás v EU sú niektoré veci zakázané zo zdrav. a hyg. dôvodov, ale skôr mi vadí tá atmosféra, to ako je tam vždycky napráskané ľuďmi, nedá sa tam pohodlne sedieť. Radšej si posedím v nejakej dobrej reštaurácii
  36. 37
    Mnichovcan

25 ročný muž
    Nemecko

@fukaj neurazaj burger . To čo ty preferujes je len niečo čo sa tak snaží tváriť. To ako keby si banán natrel na oranžovo a tvrdil že preferujes pomaranc ktorý sa ľahko šupe .
  37. 38
    Fukaj

8 ročný chlapec

@mnichovcan Ty si mimo, ja si dám to aj to, ale aký ma zmysel zapojiť sa do diskusie o produkte o ktorý nemáš záujem? Ideš na futbal keď ho nemáš rád?
  38. 39
    Etelnair

12 ročný chlapec
    vie čo je to zarobiť na zahraničný voz

@fukaj mimo je akurat tak tvoj priklad s futbalom, nezda sa mi ze by sa forum volalo "Podme si honit nad tym aky je mcdonald super, ti co tam nejedavate sa prosim nevyjadrujte"
  39. 40
    Fukaj

8 ročný chlapec

@etelnair Chapem co tym chces povedat, no bolo to myslim prehnane, kedze ani v mojich ociach ten mekac nieje taky super.
  40. 41
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

za posledné 2 roky som ho mala 3x :D jedine v cudzom meste a väčšinou v opitom stave keď už nič nie je otvorené :D
  41. 42
    Rothschild

29 ročný muž

@fukaj toto co si ty kupujes neni burger ale smetie bracho ... to neni kvalita, domaca zemla, domace maso .... ale ako nedbam, ja zerem kvalitu, ty zeries odpad, ked si spokojny, tak ok ;-)
  42. 43
    Aidenn

23 ročný chalan

@rothschild domaca zemla a domace mäso by sa pomerne tazko predavalo uplne rovnake v UK, Nemecku, Svedsku ci Slovensku

rovnako tak velmi prisne pravidla a podmienky by asi neboli pre odpad, ale kazdy samozrejme povazuje za odpad to co uzna za vhodne
  43. 44
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

Raz mesačne max si doprajem, chcem si udržať dobrú postavu :D
  44. 45
    Fukaj

8 ročný chlapec

@rothschild Mcdonald je jednohubka, zato to co spominas ty je burger o velkosti bezneho obedu.
  45. 46
    Rothschild

29 ročný muž

@annyejnji
  46. 47
    Plavam_zivotom

25 ročná žena

Raz mesačne cca ale mekac beriem tak že je to lacné jedlo a je na každom rohu a keď nemám čas ale som hladná tak je to najlepsi pomer cena-nasýtenie-chuť. Môj ex to nosil domov ty kokos dobre že nie každý týždeň, fuj.
  47. 48
    Deficit

24 ročný chalan

Cca raz za týždeň (mimo korony), ešte som sa nedostal k tomu, aby som si do práce varil, chutí mi to