Fórum pridal Cccp, 6. 11. 2017 12:16 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mečiar najlepsi politik!

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Nikto pre Slovensko a slovakov v novodobých dejinách neurobil viac ako pan Mečiar. Mečiar bol pri vzniku nasho statu, pri vzniku nasej ustavy, zakladal tuto republiku a vybudoval v nej politicky system, vdaka nemu mame vlastny stat a samostatnost.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

Už si nudný, vymysli si niečo nové,napríklad obdivuj Idiho Amina.
  2. 2
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

@1 Alebo Kaddáfiho!
  3. 3
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@ps102 ja som slovak a uznavam Mečiara pretoze urobil vela pre Slovensko. Kaddafi a Idi Amin su cudzinci a o ich politickej funkcii v urade vela toho neviem...
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

vsak som ti zakazala ,ne! :P :D za neuposluchnutie rozkazu v korei ,,by utrpela najma tvoja hlava,,tu ti len vynadame :D
  5. 5
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

Ak nevieš vymyslieť niečo nové,nie si hoden nosiť titul troll. Zlož si z pliec výložky a vráť odznak, odíd potichu a bez potlesku, s tichou piesňou na perách: Odchádzam od vás,neublížil som, nikomu z vás...
  6. 6
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession potom si ale mi napisala rob si co chces, nechala si mi volnu ruku :D
  7. 7
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

http://files.forum-november1998.webnode.sk/200000050-66d4667d64/meciar.jpg
  8. 8
    Nightrain

29 ročný muž
    Levice

@admin Daj mu ban. Porušil pravidlo 13
  9. 9
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@riddler ja nemam zaujem trollovat, len ludia a hlavne mladsia generacia o panovi Mečiarovi toho vela nevie, a maju vymyte mozgy nasimi mediami. Ja len uvadzam veci na spravnu mieru, a davam ludom jasne najavo politicke uspechy pana Mečiara a HZDS! To ze mas v obciane a v pase napisane Slovenska republika tak zato vdacis panovi Mečiarovi, aj zato ze existuje Slovenska vlajka, samozrejme statny znak atd...
  10. 10
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

som ti napisala ze tu mas trollovat zamilovanymi obrazkami :D ,,aspon by si pomysleli ,,ze ci ti naozaj teraz neruplo v bedni :D :D (: (rofl) :S
  11. 11
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

@cccp Ja mám v občianke napísané "Nekrmiť! Hryzie!" a zato skutočne vdačím pánovi Mečiarovi,lebo mi raz ponúkol banán a ked som si ho už chcel vziať,tak ho vrátil späť do igelitky a zvolal "prvý apríl, ty táraj a prdús, nič nedostaneš!" A tak som ho pohrýzol do zadku a on mi vybavil na mestskom úrade,aby mi to zapísali do občianky. Ale Sulík mi sľúbil,že mi to vymaže,ak ho pokúšem rovnako ako Mečiara,že jemu to nevadí,on má takéto praktiky rád.
  12. 12
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession Laska moja k panovi Mečiarovi je bezhranicna, v srdci mojom zije a bude vecne zit obraz pana Mečiara. Cloveka krystalovej a moralnej cistoty, zakladatela statu a otca naroda, a jeho revolucnej energie, zasadovosti, obetavosti z lasky k Slovenskému narodu. Pan Mečiar bol a stale aj je otec naroda, sice obcas nam dal za ucho a bol na nas prisny, ale vzdy tu bol snami, chranil nas, staral sa o nas, a daval na nas pozor ako spravny otec. Meno pana Mečiara je nesmrtelne a vecne, a prave tak nesmrtelne jeho ciny ktore urobil pre nas narod. Vecna slava panovi Mečiarovi.......no co povies neni to napisane z lasky? :D
  13. 13
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@riddler :D ,,hryzies ludi do zadku ak ti nedaju banan :D
  14. 14
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@cccp som rradsej precitala len ten koniec po bodkach :D
  15. 15
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

@obsession Teba pohryziem aj bez toho,ak to máš tak rada ako Sulík :)
  16. 16
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@obsession tak potom si sa pripravila o zazitok z citania :D
  17. 17
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@riddler radsej nech neviem co ma rad sulik :D :P ...tak a odteraz mas ty zakazane hryzt ludi :P a cccp pisat o meciarovi :D
  18. 18
    Trevor1994

23 ročný chalan
    Liberty City

hned jak vidim takyto nazov nemusim to ani otvarat aby som videl kdo je autorom lol

19. 19
    Dr_fejkova

30 ročná žena

@cccp súdiac podľa nadpisu fóra, myslím, že by si potreboval moju odbornú konzultáciu. Som ti k dispozícií, ak potrebuješ.
  20. 20
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

#BAN pre teba si prosím..
  21. 21
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@tomias zaco? zato ze mam iny politicky nazor ako ty SMERak?
  22. 22
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

že s tým stále dookola otravuješ. a už dupľom nie som smerak, ani kadehak, ani madar, ani fašista, ani feťak..tak ma prosím ťa nehádž k tomu slovenskému politickému odpadu..
  23. 23
    Kassiar

20 ročný chalan
    Milky Way

@nightrain Toto pravidlo tu porušilo x ľudí. To by tu bolo strašne veľa banou.
  24. 24
    Laci69

27 ročný muž

@cccp ako nebudem ani reagovať na človeka čo má na profilovke Sovietsku vlajku.