Fórum pridal Heineken, 10. 7. 2018 19:59 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

melodicka slovencina

0
Heineken

23 ročný chalan

vsimli ste si ze kedysi moderatori rozpravali uplne inac,ten akcent, doraz vsetko to bolo uplne mega, ked to pocujete az vam srdce z toho podskoci.Chceli by ste aby aj teraz sa tak rozpravalo? napis tvoje pocity o tom
https://vocaroo.com/i/s0bK65aMSfXe
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    veselo aj vážne

Prosím zvyšok nahrávky, manželka je zvedavá ako to pokračuje :-D
  2. 2
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

akurat som nedavno na YT pozeral par dokumentov z 50 - 60 rokov, film, týždenníky a pod..... to bola ešte taká ľúbozvučná slovenčina, ešte k tomu budovateľská.. aj v starých inscenáciach z toho obdobia sa ešte tak rozprávalo (: neviem, nie som na to zvyknutý, znelo mi to čudne a neprirodzene...
  3. 3
    Campino

24 ročné dievča
    retardovana šošonka na uteku

Jasne, ze ano, ked si obcas pustim nieco z archivu, tak mi je zle ako su vsetci preafektovani, hlavne zeny a golonka nevie rozpeavat, nevyslovuju Ľ , ch, ä,.
  4. 4
    Campino

24 ročné dievča
    retardovana šošonka na uteku

A o slovenakych slovach nehovoriac.
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

@campino golonka je primitiv a blb, ten nevie nielen rozpravat ale ani sa vobec vyjadrovať (: (hehe)

ale na druhej strane... ani kedysi sa tak neropzravalo bezne medzi ludmi, ako v tých starych dokumentoch a filmoch... hlavne nie v meste...
  6. 6
    Tarassaco

8 ročné dievča
    Nórsko

Mne sa to veľmi páči, ale asi by som nechcela, aby sa tak rozprávalo teraz. Skôr to má pre mňa také "nostalgické" čaro - proste niečo, čo patrí do minulosti.
  7. 7
    Rebarboe

17 ročné dievča
    tam kde svetlo horí

Ano pekne to znie, tak ľubozvučne, ale @tarassaaco má pravdu
  8. 8
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Prečo nie, na básnickom prednese
  9. 9
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

vsimla som si to uz davno, vsetci do jedneho mali taky retardovany komunisticky prizvuk (grc) a som uplne rada, ze teraz uz tak nehovoria :D
    a ten vtip bol trapny
    @campino ake su slovenake slova? :D
  10. 10
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Rec sa meni stale aj ta spisovna aj narecia
  11. 11
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

A tiez chcem vediet ako to skoncilo :-/