Fórum pridal Lafiziq, 8. 9. 2019 23:19 do kategórie Jedlo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Melón najčastejšie konzumujem

0
Lafiziq

25 ročný muž
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Slackerbitch

38 ročná teta

Lyzicou vydlabujem vzdy ked nacnem novy a ked ho koncim (kraje :D ) a stred tak barsjako pokrajam do misky lebo sa mi s tym nechce velmi hrat a nechcem aby bola vsade na linke voda z neho (:
  2. 2
    Misfit44

8 ročné dievča

tetraedre
  3. 3
    Zrkadlovka

21 ročné dievča
    pod lamelou

Môj avatar je odpoveď
  4. 4
    Riddiculus

7 ročné dievča
    Pche.

Nekonzumujem. Jedine raz za čas žltý. Asi tak raz za dva roky. A vždy ho jem inak. Keď som vonku, tak ohlodávam mesiačiky, lebo nôž mám vždy, to je predsa základ. Alebo vnútri na nejaké tvary najbližšie kockám, hodím do misky a vidličkou ho do seba rvem a sťažujem sa, že je príliš málo alebo príliš veľa dozretý a že keď ho nezjem naraz, už ho nebudem chcieť, takže fñukám, že je toho veľa. Hlavne, že takej čokolády mi nikdy veľa nebolo...
  5. 5
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Na kocky alebo ho "zosmutim" :)
  6. 6
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

Nemam rad melon
  7. 7
    Octavia

21 ročný chalan

Snazim sa pochopit hlbsi zmysel tejto stranky ale zial,nejako sa mi nedari...
  8. 8
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

@octavia a hlbší zmysel ľudskej existencie si už objavil?
  9. 9
    Sidious

21 ročný chalan

Ukrojím mesiačik, dám na tanier a pokračujem vidličkou.
  10. 10
    Octavia

21 ročný chalan

@lafiziq Ludsky druh je sam o sebe primitivny,dokaze iba nicit a devastovat...cize existencia ludskeho druhu je zbytocna,v skutocnosti nezijeme zivot,iba ho prezivame.Namiesto toho,aby sme porozumeli veciam navokol sa nicime sami,raz pride den,kedy pride k zaniku nasej rasy,a to vdaka globalnemu konflitku.Ludia su prilis hlupy na to,aby pochopili na akom principe funguje priroda,aka je skutocna podstata existencie vesmiru...
  11. 11
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Mesiačiky ale už som dlhšie nemal melón.