Fórum pridal Aventine, 14. 7. 2017 14:43 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Meno Nikola

0
Aventine

10 ročné dievča
Halmstad

Myslíte si, že Nikoly majú vo všeobecnosti niečo spoločné? Teraz nenarážam na to Nikola ako synonymum pre kurvu :D
Všetky Nikoly v mojom živote si boli svojim spôsobom podobné, aj fyzicky, akože nijak nápadne, iba taká určitá nikolovitosť v tvári :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Diehard

28 ročný muž
    Bratislava

Ono je to dost podobne pre Lucie a Zuzky, aj ked skor spravanim nez vyzorom.
  2. 2
    Nicmanenapada

26 ročný muž
    Bratislava

https://upload.emefka.sk/posts/46/71/54671.jpg

Nepoznám ich veľa a nevidím medzi nimi podobnosti (okrem toho, že sú mi nejakou náhodou sympatické zväčša).
  3. 3
    Warble

19 ročné dievča

u mna to je tak s dominikami.. a nepoznam ziadnu dominiku s ktorou by som dobre vychadzala (az na jednu teda, ale ona je tak celkovo vynimka vo vsetkom :D )
  4. 4
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@diehard hej to je možné, len Lucii a Zuziek som nepoznala toľko. A povaha samozrejme tiež, ale ja som názoru že výzor častokrát odráža aj povahu
  5. 5
    Tomkov

20 ročné dievča

(: Nikola ako synonymum pre kurvu... No nechcela by som sa volať Nikola..
  6. 6
    Melancholik

25 ročný muž

ono je dokonca robeny na to tusim aj vyskum a ako socialny aspekt ovplyvnenia to vraj funguje, ludia s rovnakymi menami si vraj vytvaraju podvedome podobne crty...pride mi to celkom zaujimave ale samozrejme to neplati na kazdeho to by bolo velmi cudne uz
  7. 7
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Prepac ale to je strasna blbost :D akoze mozu ta mena nejak ovplyvnit podla mna ked si robia ludia srandu z tvojho mena alebo co ale je jasne ze ludia s rovnakym menom nemaju rovnake vlastnosti :D a ked aj maju neni to kvoli menu
  8. 8
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

Tie dve Češky, čo havarovali, boli Nikoly :D
  9. 9
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

A aké sú tie Nikoly, čo poznáš? Lebo ja ich tiež zopár poznám, tak ma zaujíma, či sa to nejak zhoduje.
    A celkovo si myslím, že toto nomen omen moc nefunguje. Čítal som si charakteristiku svojho mena (Michal) a sedí to tak na 30 percent, čiže nič relevantné.
  10. 10
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@ps102 hej mňa to hneď napadlo keď som videla že sú Nikoly :D som to chcela aj napísať do toho fóra o nich, ale reku nebudem o mŕtvych takto nepekne :D
    A tá jedna (spolujazdkyňa) aj vyzerala úplne ako Nikola! Taký typ ako som písala :)
  11. 11
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@riddler no výzorom: často pehavé, aspoň tak zopár pieh, bledé, nos väčšinou trochu dohora, vlasy hnedé často s gaštanovým nádychom, prípadne aj úplne ryšavé. Tá spolujazdkyňa z videa kde 2 Nikoly havarovali bola tiež typ Nikoly na výzor.
    A povahou, väčšinou milá, celkom ukecaná, ale zároveň si nemôžeš byť celkom istý jej úprimnosťou. To je celkom všeobecná charakteristika, ale neviem to vhodnejšie opísať.
  12. 12
    0sea

23 ročný chalan
    Atlantis

Wtf is wrong with you ppl? -_-
  13. 13
    Riddler

25 ročný muž
    Martin

@aventine Z tých Nikol čo napríklad poznám ja mi ani jedna nie je povahovo a myslením blízka, páčia sa mi akurát tak výzorovo. Nechcem z toho ale vyvodzovať nejaké závery, to len taký fun fact :)
  14. 14
    James98

29 ročný muž
    Bratislava

To neviem. Ale vyše 90% su pekne. Len 1 som poznal vyslovene škaredú.
  15. 15
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Videl som tu už všelijaké generalizovanie... ale podľa mena, to sú už nové levely :D
  16. 16
    Xy12345

24 ročný chalan

@antifunebracka tak
  17. 18
    Sypomka

18 ročné dievča
    V hlave

Ja co poznam Nikoly a vsetky su uplne rozdielne...ale nemam to meno rada, evokuje to vo mne ciganku :D
  18. 19
    Lakero

19 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

EMEFKA ?
  19. 20
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Poznám ich dosť, myslím že áno. :D A aj Lenky sa mi zdá že majú niečo spoločné.
  20. 21
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

poznam 3 nikolky :) 2 sú veľmi krásne a očarujúce a veľmi charizmatické baby.. .. ale ta tretia je strach a hrôza...
  21. 22
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@kierkegaard jj aj Lenky! Tie sú také večne vysmiate, dobrácke, ale..
    Nemám rada Lenky.
  22. 23
    Where

20 ročný chalan

Všetky Nikoly ktoré poznám sú veľmi pekné. Ale to je tak všetko čo majú spoločné :D
  23. 24
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

@sypomka
    Ja som mal jednu spolužiačku Nikolu, čo bola cigánečka. Bola blbá a smrdela.
    Triedna si myslela, že keď ju ako slabú žiačku posadí ku mne ako vzornému žiakovi, tak sa jej zlepšia výsledky.
    Nakoniec som sa akurát len ja nedokázal sústrediť kvôli jej zápachu :D
  24. 25
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Inak aj mne vždy prišli Nikoly všetky rovnaké. Hnedé rovné vlasy, bledá čistá pleť, taký sluty výraz v tvári :D neviem čím to je ale fakt to sedí. Dokonca ak tie pehy.
  25. 26
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Ale inak veľa mojich menovkýň (Paulína) sa tiež na ňa vizuálne podobá :D Trošku pri sebe plavovlasé dievčatá s veľmi zaujímavými očami.
    A Paulína je podľa charakteristiky mena veľmi zlé meno a nositeľke do života prináša problémy , čo sa mi tiež potvrdilo...
  26. 27
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@plavam_zivotom heej, Paulínu som poznala len jednu, ale bola presne taká ako opisuješ :D
    A čo moje menovkyne, Natálie, ako vyzerali? :D
  27. 28
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

@aventine každá Natália mala veľmi veľké nádherné oči! Úplne každá bez srandy a sedí to aj na takú
    @mayben alebo @nats :Dn
  28. 29
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Ináč ľudia - @antifunebracka @0sea ... - čo sa tu pohoršujete že aké generalizovanie a že je to úplná pičovina, veď ja sama neviem ako je to možné a je to dosť divné, ale naozaj to sedí viac než aby to bola len náhoda. Podľa mňa to fakt môže byť tak ako @melancholik píše, človeka od narodenia volajú nejakým menom, tak ho to podvedome ovplyvní, inak si to neviem vysvetliť.
  29. 30
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

@plavam_zivotom aj ja mám veľké oči ktoré mi odmalička každý chváli! :D hehhe
  30. 31
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Ináč aj @corhellka Nikolka sedí na tento môj nikolkovský typ :D
  31. 32
    Turbolienka123

18 ročné dievča

Ja poznám dve Nikoly a obidve žijú veľmi mravne a príkladne. :D U nás sa to tak vôbec neberie na Nikoly, že sú nejaké iné. A viac sa stretávam s tým, že ľudia s rovnakými menami sa vôbec na seba nepodobajú. Napríklad na tanečnej sme boli 3 Lenky a úplne sme boli odlišné. Ja som bola dosť drevo, nik sa tam so mnou pomaly nebavil, ďalšia Lenka bola úplne top obľúbená najlepšia a tá tretia bola taká záhadná, čo sa bavila len s jednou babou a vedela vybuchnúť keď ju niečo naštvalo.
  32. 33
    Tasara

hrá sa, že má 0 rokov
    BB kraj

všetky nikoly v mojom živote sa ukázali byť falošné... niektoré sa prejavili hneď, niektoré až po nejakom tom dvoj-ročnom kamarátstve......
  33. 34
    Tasara

hrá sa, že má 0 rokov
    BB kraj

a poznám aj nikoletu, na tú sedí to isté
  34. 35
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

to neviem..
    ale ja mám zlé skúsenosti s menom Peter :D nepoznám jedného normálneho Petra :D
  35. 36
    Qttwiggy

21 ročné dievča

ja mám skúsenosti s menom Tomáš, nepoznám jedného normálneho :D
  36. 37
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Myslela som, že je to fórum o Teslovi (letim) (letim)