Fórum pridal Alexandrika, 7. 8. 2018 21:58 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Meškáte často?

0
Alexandrika

hrá sa, že má 0 rokov

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Amorko

29 ročný muž

Ano momentalne 40 minut!! Ktore ma delia od toho aby som stihol bus z viedne do Bratiskavy vdaka lenivym soferom ktory stoja kazdu hodinu si zapalit dopice
  2. 2
    Onetouch

27 ročný muž
    Bratislava

na dobré sa čaká :D a áno, väčšinou všade meškám :D ale iba tak cca 5-10 minút
  3. 3
    Georg21

11 ročný chlapec
    Jerušalajim

Som sa už naučil nemeškať. Posunul som si hodinky...
    A ty? :smile:
  4. 4
    Danerine

20 ročné dievča

Celý život a všade :D
  5. 5
    Schizoofrenik

24 ročný chalan
    Úplne mimo

Do práce chodím s hodinovým predstihom aby som si stihol dať kávu atď, ale inak je to zlo
  6. 6
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

kamo ja som tri mesiace neovulovala, meskam na uplne novych urovniach (:
  7. 7
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

Nikdy, radšej o hodinu skôr
  8. 8
    Annyejnji

20 ročné dievča

ja zvyknem meškať len na udalosti, na ktoré hrozne nechcem ísť skôr, pretože by som sa tam musela rozprávať s určitými ľuďmi :D ale inak nezvyknem :D
  9. 9
    Sianagirl245

17 ročné dievča

Väčšinou chodím na doraz ale len tak aby som nebežala :D
  10. 10
    Nabuchodonozzor

27 ročný muž

chronicky meškám všade a vždy. Do práce tak do 10 min (posledné týždne len do 5 min... lepším sa, resp horším sa z pohladu meškania). Inde meškám podla potreby, ale málokedy viac ako 30 min.

Na druhú stranu, keď niekam idem, som pripravený, mám všetko čo treba. Aj pre to meškám...
  11. 11
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

Do terajsej prace sa mi podarilo prist na cas len raz, lebo som si myslel, ze zacinam o hodinu skor, tak som prisiel vlastne o hodinu neskor :D v podstate meskam vzdy od 15 minut do 2 hodin :D ale vedia, ze ked mi nieco povedia, tak sa otocim na pate a zbohom :)

Na sukromne stretnutia nemeskam mam toleranciu 2 minuty, alebo nepridem vobec :D

12. 12
    Spacewitch

20 ročný chalan

teraz uz takmer vobec :D davam si uz nato ovela vacsi pozor.. kedysi som zmeskal kazdy jeden autobus, elektricku.. a uz ma to prestalo bavit :D
  13. 13
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Dakedy som bola vsade skor, neviem co za obrat nastal v mojom zivote, ale teraz meskam vzdy a vsade a vzdy sa snazim prist s predstihom a nic.
  14. 14
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Dosť často
  15. 15
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

ze 5 minut skoro :D ja som kludne aj 30 minut skorej, len aby som nemeskala
  16. 16
    Darkestangel

23 ročné dievča
    Co doma

Kedysi som ai dávala fakt záležať, aby som chodila všade načas, a meškala som len z nepredpokladaných okolností mimo mojej rēžie, vždy som však dala druhej osobe vedieť, keď taká situácia nastala a koľko budem meškať.

Teraz absolútne neriešim (:
  17. 17
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Ja chodím dakde aj o hodinu skôr, aby som nemeškala.
  18. 18
    Deficit

22 ročný chalan

Nevadí mi, ak ostatní meškajú do 5 minút

Ja osobne mám strašnú averziu voči meškaniu a radšej som tam nie 5 ale 30 minút skôr
  19. 19
    Autistik

25 ročný muž

Radšej chodím načas, ako by mali byť druhí nervózni, že čo meškám
  20. 20
    Kalliopea

hrá sa, že má 0 rokov

@mezomus uplne presne toto, som rada ze nie som sama :D
  21. 21
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

spočítal by som asi na jednej ruke, koľkokrát som v živote meškal... neznášam meškanie, u seba aj u druhých, neuznávam žiadnu "akademickú štvrťhodinku" a keď som s niekým dohodnutý a meška čo len minútu, som nervózny a ked uz meska viac ako 5 minut, som nasratý a klajem ako dlaždič (:
    btw. moj brat dokaze meskat v pohode aj 5 - 6 hodín :-o (:
  22. 22
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

@kalliopea mas asi dobreho zamestnavatela, jak ja :D ale ked mi daju 300 euro k platu, tak zacnem meskat do 6 minut :D
  23. 23
    Padlyanjel

24 ročné dievča
    z Xibalby

Meškám vždy a všade ale už sa to snažím mierniť (hehe) buď behom alebo nijako (hehe) (:
    Ale nie, premyslam ze si posuniem cas aspon o 5min skor (?)
  24. 24
    Bebekex

25 ročná žena

este aj na vlastne statnice som meskala a to som isla prva :D

ale zaroven neznasam,ked na mna niekto caka
  25. 25
    Dezolat

30 ročný muž

Ako sa to vezme. mal by som byt v praci o 15 min skor ako chodim ale skor nepridem lebo mi to takto vyhovuje a nikto mi doteraz nic nepovedal XD