Fórum pridal Lakero, 2. 1. 2018 19:55 do kategórie Filmy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mindfuck a podobné...

0
Lakero

19 ročný chalan
Ďaleko za siedmimi horami

Nejaké filmy na tento "žáner"? Mám pocit, že som už všetko videl tak chcem aby ste ma vyviedli z omylu :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Openmindedfreak

28 ročný muž

včera som videl Smrť Panien (1999), neviem či je to zrovna mindfuck, ale je to v pohode...
  2. 2
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

Life (: ...dodnes nechapem co to bolo :D
  3. 3
    Lakero

19 ročný chalan

@sianagirl245 No to by som zasa nenazval mindfuck... Skôr niečo ako usual suspect, predestination, butterfly effect alebo enemy
  4. 4
    Sianagirl245

16 ročné dievča
    tu

@lakero to je mindfuck ako strasne trapne to bolo :D ja neviem..clovek caka ze sa bude dej stupnovat a potom pride nejaky zvrat a bum daky ppci koniec...tuto nenastal ani ten zvrat :D
  5. 5
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Môj život je jeden veľký mindfuck xD
  6. 6
    Lakero

19 ročný chalan

@sianagirl245 Videli sme asi rozdielny film potom. Za mňa 7/10 (thumbs)
  7. 7
    Extraterrestrial

25 ročný muž
    /home

Ked film, tak skus Funny games.

A neviem co si presne predstavujes pod slovom mindfuck, ale vyskusaj serial "black mirror". Je to sice serial, ale casti na seba nenadvazuju - v kazdej casti je ina myslienka, iny dej, ini herci.
  8. 8
    Palister

19 ročný chalan

Za mňa rozhodne najväčší mindfuck bol memento a 1408 (čo je síce horor ale účel splní). Jacob's ladder je ešte super a shutter island ma pomindufckoval o niečo menej no predsa. INCEPTION je podľa mňa absolútna overrated bullshit, takže ak si to ešte nevidel tak rozhodne na tom nestrácaj čas, dávam tomu 2/10 mindfuckov :D ...
  9. 9
    Palister

19 ročný chalan

A beautiful mind a se7en sú ešte fajn mindfucky :)
  10. 10
    Lakero

19 ročný chalan

@palister Diki tú 1408 som ešte nevidel. Ináč Inception by som nebral ako mindfuck ale kvalitné scifi :D
  11. 11
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

requiem for a dream, fontána - to sú také mindfuck klasiky
    a jeden z mojich obľúbených the womb (nerátajúc tie zbytočne sa preťahujúce zábery na scenériu)
  12. 12
    Leji-san

25 ročný muž

Kámo sù mindfuck filmy a potom je film Predestination (2014) .
  13. 13
    Chelseasmile

23 ročné dievča
    druhé dvere vľavo

ako napísal @Extraterrestrial, za mňa tiež rozhodne Black Mirror, takmer po každej časti mi padla sánka a všetky 4 série som si pozrela za asi 2 dni :D
  14. 14
    Plutvonozceakrivozubky

22 ročné dievča
    Paralelny svet

Cesky experimentalny film, ktory je cely pozpatku a predabovany. Pošmákneš si. https://www.csfd.cz/film/5999-happy-end/prehled/
  15. 15
    Plutvonozceakrivozubky

22 ročné dievča
    Paralelny svet

Jo a cat soup/sopa de gato, animovany film, je cely na youtube