Fórum pridal Gombík35, 31. 5. 2020 21:47 do kategórie Zvieratká. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mini prasiatko

0
Gombík35

hrá sa, že má 0 rokov
Terabithia

Máte s tým niekto skúsenosti ? Je to môj sen mať jedno také ale neviem či to je dobrý nápad.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

http://birdz.sk/azizi/obrazok/papillon-a-prasiatko/1022047-foto.html

Toto prasiatko som poznala a aj jeho majiteľku osobne, bolo aj v jednej reportáži v TV. Ale teda to už bolo asi 20x väčšie :D Susedia zdola sa sťažovali, že im klopká stále nad hlavou, tak ho museli predať :( Na nejakú farmu a tam ho tuším zabil vlk :(
  2. 2
    Dezolat

31 ročný muž

Myslite ze mini prasiatka chutia lepsie? Ako cherry paradajky?
  3. 4
    Limitles

7 ročný chlapec

riadna svina ti z toho vyrastie kamoska to mala
  4. 5
    Nicmanenapada

29 ročný muž

v pršipláštiku a čižmičkách
  5. 6
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@1 (:
  6. 7
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

ja som čítala, že miniprasiatko je mini len ak ho nevyžerieš + zároveň prasa je vycvičiteľné a poslúcha, len ak je motiváciou jedlo (krmíš ho za odmenu).
    Tak si vyber.
  7. 8
    Dee99

27 ročný muž
    RK

No ako tu us bolo spomenuté tie mini prasiatka si mini len mesiac... :D potom s too vyrastie riadna sviňa sice ma krátke nožičky ale je to obrovské :D
  8. 9
    Bumerang

tvári sa, že má -1 roky

@delica Čiže ako...ľudia? :D
  9. 10
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

@bumerang presne tak!
    Ja stale tvrdim, ze ludia su prasata.
  10. 11
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@delica Ta známa je psickarka, ma vycvicenych psov, vyzna sa v cviceni... Ale ako aj vidis na fotke, mojej Fany som povedala "sadni, zostaň!" A zostala sedieť. Potom po fotke jej niekedy dam odmenou, niekedy len pochvalim. No prasiatku jeho majitelka musela cely cas držať odmenu rovno pred nosom... Nemala som vôbec pocit, ze by bolo nejak velmi vycvicene, aj ked sa hovorí, ze sa to da, ale moc tomu neverím...
  11. 12
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

*odmenu
  12. 13
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles influencer birdzu

No len aby ťa nepohrýzlo, ony sú svine
  13. 14
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

@azizi prosím ťa, a ako to niekomu môže vôbec napadnúť dotrepať si do bytu prasnicu? VYJEBANÚ TROJTONOVÚ MANGALICU... DO BYTU!
  14. 15
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@teal Tak ona tá holka je hrozne fajn, miluje zvieratá a aj jej rodina miluje zvieratá:) Akékoľvek... Tiež by som si do garzonky nevzala prasiatko, ktoré narastie do tak obrovských rozmerov. Ale nemysleli to zle. Vieš ona dokonca s tým prasiatkom chodila aj na dogtrekking (tam sme sa prvý krát stretli), síce muselo byť v takom špeci batohu, lebo cestu by nezvládlo, ale... Venovali sa mu, dávali mu pozornosť a lásku. Ale tiež si zrovna nemyslím, že prasa je vhodné domáce zvieratko do bytu :(
  15. 16
    Velagranka

24 ročné dievča

Nechápem tento trend chovať miniprasiatka alebo ježkov alebo podobnú zverinu ako domáce zvieratá.
    Musí dobre šibať na hlavičku
  16. 17
    Gombík35

hrá sa, že má 0 rokov
    Terabithia

@velagranka Ja som myslel že oni ostanú mini ale neostanú budú z nich normálne prasce
  17. 18
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky

@gombik35 hej hej, oni extrémne nárastu a v dospelosti su z nich normálne veľké prasata no...