Fórum pridal Biker610i, 15. 3. 2017 10:26 do kategórie Mobily. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Mobil do cca 350 eur

0
Biker610i

26 ročný muž
Vrútky

Caute chcem kupit novy mobil ktory by splnal nasledovne parametre: vnutorna pamat aspon 32 gb s moznostou rozsirenia pamatovou kartou
Dobry fotak s bleskom
Gps antenu
Internet
Velkost displeja aspon 5"

Ktory by ste odporucili? Vopred dik za info
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Oko_paradajky

23 ročný chalan
    Brno

Xiaomi si kukni na gearbest není sú to fejky alebo skús smartzero.sk ja mám xiaomi note 3 pro čo vtedy stal 250 cca a vyrovná sa v pohode mobilom 3x drahším
  2. 2
    Oko_paradajky

23 ročný chalan
    Brno

@oko_paradajky jediný problém je rootnutie pre slovenčinu ale nato je veľa jednoduchých návodov na nete aj po slovensky
  3. 3
    Efyks

9 ročný chlapec

https://mobilne-telefony.heureka.sk/samsung-galaxy-a5-2017-a520f/specifikace/#section
  4. 4
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

jeeezis, nie xiaomi...3 telefony som od nich vracala, uz ma nic nepresvedci o tom ze su to smejdy :D
  5. 5
    Melancholik

25 ročný muž

@3
  6. 6
    Kosmiklove

30 ročný muž
    andromeda

@willbebetter ze su to ci niesu to? (:
  7. 7
    Kosmiklove

30 ročný muž
    andromeda

@oko_paradajky nejsom si teraz uplne isty ale myslim ze nie vsetkym modelom chyba slovencina
  8. 8
    Oko_paradajky

23 ročný chalan
    Brno

@kosmiklove tak to určite áno
  9. 9
    Savvym

23 ročný chalan

Xperia X 330€ 5" 32GB+256GB 23MP f/2.0 LED blesk A-GPS GLONASS HTML5
  10. 10
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

huawei ascend p7 mam ja, tušim splna všetky tvoje požiadavky, mne nikdy nesekol, nikdy sa nepokazil, ide jak hodinky a stal tušim 310
  11. 11
    Mayky.m

21 ročný chalan

iPhone 5S
  12. 12
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

načo toľko penazí za mobil... dnes podnikatelia a dôležité osobnosti nosia obyčajný tlačítkový mobil, pretože ten nemá žiadne aplikácie a ťažšie ho vystopuješ , popri tom samozrejme maju tablety atd. cez ktoré ale nič neriešia :D