Fórum pridal Wqueen, 3. 7. 2020 21:43 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Muži, aké ženy sa vám fyzicky páčia? Ženy, akí chlapi sa vám fyzicky páčia?

0
Wqueen

33 ročná žena
Bardejov

Môžete opísať ale aj pridať foto.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Annyejnji

22 ročné dievča

Mne sa páčia vysokí, tmavovlasí, vyšportovaní so strniskom :D
  2. 2
    Patrixo

33 ročný muž
    Som bezdomovec

na toto nedokazem odpovedat.. nemam ziaden preferovany typ.. musi ma jedoducho zaujat.. u kazdeho to moze byt nieco ine
  3. 3
    Jarosgameslp

20 ročný chalan

Mne sa páčia štíhle ženy , žiadne veľké očakávanie nemám , nesudim ľudí podľa sympatií ale podľa toho ako sa správajú .. to či má hnedé alebo blond vlasy neriešim , len nech je verná , žena na ktorú sa dá spoľahnúť , nech nieje namyslená a nech nieje však viete k*rva ..
  4. 4
    Jarosgameslp

20 ročný chalan

Tým som nechcel uraziť ženy ktoré niesu štíhle .. nieee to nie , proste jednoducho povedané "láska je láska a keď sa zamiluješ tak chyby nevidíš a keď ich aj uvidíš tak ich na tom človekovi neriešiš"
  5. 5
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Také ženové
  6. 6
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

V zásade, štíhla/chudá postava.
    A sú rôzne typy tvárí, ktoré sa mi páčia a tiež, ktoré sa mi nepáčia.
  7. 7
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Taki co maju kkt a dychaju... Alebo ani nemusia dychat, nie som narocna...
  8. 8
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Chudí, aspoň vyšší odomňa (nemusí byť nejak extrémne vysoký), nie velmi svalnatí, mierne svaly hej ale nikdy sa mi nepáčili tí nabúchaní chlapi z posilky a ani ma svaly nejak extrémne neberú, skôr ocením keď má chlap prirodzenú silu a nie len svaly nafúknuté. A ruky! Páčia sa mi krásne mužné ruky, dlhé prsty, velká dlaň, proste velké mužské ruky, že keď ma chytí za ruku tak je moja v jeho taká maličká (hehe)

Inak akože nemám nijaké také špecifické kritériá ako farbu očí, vlasov a tak. To môže byť rôznorodé, keď sa mi v celku páči v tvári tak mi je úplne jedno, či má jedno oko modré a druhé zelené alebo či má väčší nos alebo dlhšie vlasy. Ale celkom ocením keď nevyzerá zrovna ako Quasimodo (hehe)
  9. 9
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

takí, čo hrajú Ring fit adventure na extreme leveli a týrajú ľudí v Sims
  10. 10
    Misfit44

15 ročný chalan

mne sa pacia taki s okuliarmi, co sa ucia na same Acka a vela toho vedia :D
  11. 11
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

@mielikki (hehe)
  12. 12
    Bebekex

26 ročná žena

nemam preferencie,ale vidim tam isty pattern,ked sa kukne na svoje vybery. vysoky, tmave vlasy, vacsi nos
  13. 13
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Vtipné a akčné a nezávislé a také, čo sa vedia odviazať a chcú sa veľa zabávať a majú piči tradičné zastarané hodnoty a nechcú plánovať spoločné dovolenky s rodičmi, ani manželstvá, ani štyri psy v byte a tri kone a deti a iné pičoviny a kokotiny... Ale ty sa asi pýtaš na fyzickú krásu, že?
  14. 14
    Subarnica

23 ročné dievča

Tiež nemám presné kritériá. Ale nepáčil by sa muž nižší ako ja (tých je málo keďže mám 165cm), títo dedinskí frajeri s hrubými striebornými retiazkami a peňaženkami na suchý zips sú úplná hrôza!!! Páčia sa mi takí ktorí sa trošku o seba starajú ale zase nevyzerajú ako priteplení. A samozrejme žiadne extrémy
  15. 15
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Fyzická krása sa mi nedá opísať slovami a fotky cudzích osôb pridávať nechcem, takže ak ťa to absolútne nezaujíma, vygúgli si:

- Jisoo Kim
    - Roseanne Park
    - Dasha Taran
    - JVNA

(love)
  16. 16
    Karlotiskot

32 ročný muž
    I'll Be In The Garage

https://thirdmonk.net/postcont/2012/09/Kumar-Weed-Dreams.gif
  17. 17
    Velagranka

24 ročné dievča

Páčia sa mi vysokí a pevní muži :D to ma dosť priťahuje ale nejde len o to. Musia to dotvárať aj iné veci, ako pekné črty tváre a celková charizma
  18. 18
    Obsession

tvári sa, že má -1 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Jasne že maly, plešatý, s pivnym pupkom, ktorý nosí ponožky v sandáloch.
  19. 19
    Aventine

12 ročné dievča
    V ✝emnu spanilém

Neviem no, páči sa mi keď z neho trčí že má pár psychiatrických diagnóz (:
  20. 20
    Papver

24 ročné dievča

Hneď mi napadli: Matthew Gray Gubler, John Mulaney a Matthew Healy

Tak by som to zhrnula, že asi chudí, vysokí, s peknými vlasmi a ženskými bokmi.
  21. 21
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Mne sa páčia takí, ktorým sa páčim ja
  22. 22
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

sivé myšky
  23. 23
    Tarassaco

tvári sa, že má 6 rokov

Fyzicky sa mi páčia takí, ktorí sa mi už páčia charakterovo.
  24. 24
    Julietdeyl

22 ročné dievča
    svoj svet

Najviac sa mi páčia vysokí, dobre stavani (nie nadváha, nie podvaha, hrbenie či extrémne svaly) krátkovlasy(i), usmievavi chlapi. Môže byť aj strnisko ale dlhé brady, fúzy a vlasy... To ma veľmi neberie (hehe)
  25. 25
    Elkiller

29 ročný muž
    burkina faso

@obsession čistý ja.. ideme na kafe ?
  26. 26
    Elmsi

12 ročné dievča

Predsa pekní :D
  27. 27
    Mecuška23

23 ročné dievča
    Hlavne že sme zdraví

Neviem prečo, ale musim sa otočiť za kazdym co ma kucerave vlasy. Ale inak postavovo, urcite sportovci, ale netreba to preháňať. Iba tak prirodzene vyzerajúci ;) a.. jasné ze vysokí.
  28. 28
    Wewo

27 ročný muž

Také čo čítajú knihy
  29. 29
    Wewo

27 ročný muž

Jaj výzorovo... Kks čojaviem. Všetky čo nie sú škaredé a nemajú nezdravú postavu asi...
    Povedal by som že nie som vyberavý vo fyzických parametroch, zaujme ma skôr štýl a prejav.

Som simple male animal, takže ak vyzerá zdravo a plodne, otočím sa za ňou :)
  30. 30
    Chirurg

26 ročný muž

no, zeny su viac vyberave a maju vyssie poziadavky ako chlapi, ktori su menej narocni, tzn. vacsina zien je kvoli tomu sama alebo je so svojim partnerom i na zaklade vyssie opisanych charakteristik nespokojna.
  31. 31
    Wqueen

33 ročná žena
    Bardejov

@chirurg Áno ale nevidím na tom nič zlé ak má niekto svoj štandard. Chlapi, ktorí žiaden štandard nemajú, sa zvyknú zabuchnúť do každej, ktorá sa na nich iba pekne usmeje a potom sú šokovaní, že vlastne ona k nim nikdy nič necítila.
  32. 32
    Chirurg

26 ročný muž

@wqueen treba sa naucit rozlisovat medz nejakym tym standardom a narocnostou.
  33. 33
    Wqueen

33 ročná žena
    Bardejov

@chirurg Nechápem, skoro každý tu napísal nejaký svoj štandard a ani jedna odpoveď mi tu neprišla, že by bol niekto náročný. Väčšinou to bolo vysoký, štíhly so strniskom. Náročné by mi prišlo keby každá napísala, že chce aby bol vymakaný jak Superman alebo Thor. To by bolo náročné pre chlapov dosiahnuť to.
  34. 34
    Chirurg

26 ročný muž

@wqueen ukaz mi prispevok kde odkazujem na zeny birdzu, ze su narocne.

nesnaz sa byt superiorny a akceptuj fakt aky je.
  35. 35
    Wqueen

33 ročná žena
    Bardejov

@chirurg :D ok, superiorneho si tu začal robiť akurát ty sám zo seba

Ale ok, asi si nasratý, že ťa nejaká nechcela, chápem, ego a tak.
  36. 36
    Wqueen

33 ročná žena
    Bardejov

@chirurg Dokonca si už v @30 odpovedal na niečo čo sa ťa nikto nepýtal a úplne mimo témy. To aby si ukázal aké sú ženy a že ťa nejaká ohrdla? :D
  37. 37
    Chirurg

26 ročný muž

@wqueen
    :D

ja som stastne zadany a nudzu o zeny som nikdy nemal. ;)
  38. 38
    Wqueen

33 ročná žena
    Bardejov

@chirurg A si si istý, že aj ona je šťastne zadaná, keď si tiež aj taký skvelý psychológ? "alebo je so svojim partnerom i na zaklade vyssie opisanych charakteristik nespokojna."
  39. 39
    Chirurg

26 ročný muž

@wqueen
    je a nadmieru spokojna. ;)

40. 40
    Wqueen

33 ročná žena
    Bardejov

@chirurg No vidíš, tak potom sme krásne dospeli k tomu, že píšeš pičoviny. :)
  41. 41
    Chirurg

26 ročný muž

@wqueen
    njn asi ako ty, ktory nema so zenami ziadne skusenosti.
    ;)
  42. 42
    Wqueen

33 ročná žena
    Bardejov

@chirurg Aaaa tu je ten kameň úrazu. Ty máš problém rozlíšiť fakty a domnienky. Dobrú noc. :)
  43. 43
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

Taki na bicykli s fotakom na krku
  44. 44
    Kerrang

27 ročný muž

Tu je hneď dobre vidno koľké považujú za dosť dôležité, aby bol vysoký ...nie nadarmo svojich 174 cm považujem za málo a vidím to ako pomerne veľkú nevýhodu a dôvody, prečo ma tak sere tá výška stále ...však ja aj čo by som chcel nižšie, tak okolo 160 cm, tak viaceré hneď vyslovili vysoký, vysoký a vysoký :-/
  45. 45
    Kerrang

27 ročný muž

No a pokiaľ ide o mňa a ženy, tak nie som náročný, teda aspoň tak nie ako u niektorých to tu cítiť, takže páčia sa mi logicky nižšie, ale môže mať aj toľko ako ja, potom aby to nebol extrém, že moc tučná, či má riť veľkú ako kufor alebo prsia, tak to nie je tak podstatné ... musí mi byť aj sympatická a stačí aj priemerná vyzorom kľudne
  46. 46
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@borovy tym som si neni uplne isty
  47. 47
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kosmiklove prečo neni?
  48. 48
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang a vysokým mužom sa tiež páčia nižšie a vysokým babám potom ostanu nižší chlapi
  49. 49
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@chirurg no žiada s foto, ale sam tu foto nedas
  50. 50
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@borovy pretoze ty niesi skareda a keby ti narovinu poviem ze sa mi pacis tak ti to je jedno (?)
  51. 51
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy No však! ...na hlavu postavené, už len čo sa logiky týka, že teda chlap by mal ten vyšší, aby bol dominantnejší, lebo zvyčajne to býva tak pravidlom a teda si hľadal nižšiu partnerku ...a vysoká tak či tak nebude chcieť nižšieho chlapa, na to môžem vziať jed ...takže raz ľudstvo vymrie, bude tu prirodzený (obmedzený) výber
  52. 52
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy je to pod psa no, potom jedinci mimo ideálu sa budú hádzať pod vlak alebo spáchajú samovraždu, lebo tu nebudú chcieť byť samy a bude to pre nich veľmi otravné
  53. 53
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kosmiklove áno, však keď je niekto pekný, tak mu to poviem a hotovo. To nič neznamená. Ale ľudia to málokedy robia
  54. 54
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

ved predsa jebacky!

vid moja zena ;)
  55. 55
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang no, vždy tu boli aj ludia, ktorí sú sami, hľadať si partnera nie je povinnosť.
  56. 56
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

To bola teda útecha
  57. 57
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@borovy ale podla toho co si napisala by sa ti mal automaticky pacit kazdy komu sa pacis ty :D
  58. 58
    Motovidlo323

31 ročný muž
    dedoles™ influencer birdzu

Čiernovlasé modroočky hlavne ale inak žiadna moja baba sa absolútne nepodobá na inú moju babu
  59. 59
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kosmiklove no ja neviem ako vyzeráš ty, takže neviem.
  60. 60
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy Vedieť tak, že sa mám narodiť do života, aby som bol celý život sám a musel rozmýšľať, čím si zapĺnať život (koníčky), aby som sa z tej samoty nezbláznil, tak to by som si ani neprial sa narodiť ...potom je môj život len prežívanie
  61. 61
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang tak si sa mal dat s niekym už dokopy
  62. 62
    Saddath

23 ročné dievča

Velky, vysoky, kedze mam skoro 180 a dam opatky a nie som stihla, tak 190+ velky drrvorubac, dlhe vlasy zarasteNy. To neznamena ze s niekym takym musim byt, len vizualne by sa ku mne tqky hodil :D
  63. 63
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy Nie je s kým, skúšam to, ale nejde to ...buď povie, že býva v Čechách a že má decko alebo na zoznamke mi povie, že už má priateľa, tak nepomôžem si nijako
  64. 64
    Kerrang

27 ročný muž

Asi ma nikto už nechce a asi som škaredý alebo sa nevhodne správam, nie dostatočne na túto dobu, neviem.. (hehe) ...ja už robím, tak mi je lepšie a tam tkvie nádej dať sa jedine dohromady s tou 27 ročnou, ževraj nezadanou, ak ma chce a aspoň trocha sa jej páčim :D
  65. 65
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang s akou nezadanou? Neviem síce o com píšeš, ale tak musíš nadobudnúť znovu dôveru v seba.
  66. 66
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy Ach bože, ty si myslíš, že ja som babou, že stačí byť len v spoločnosti opačného pohlavia a hneď je okolo nej hlúčik mužov, že si môže aj vyberať?! ...preto ti hovorím, nehovor mi "mal by som sa dať s niekým dokopy", keď dobre viem, že by som mal, ale poznám sám seba a viem, že ani pomaly nikde nechodím, teda okrem obchodov a roboty ...zoznamka je ako chabá možnosť, tak mám už len jedinú šancu v práci, až sekera utne... ...no nezadanou, nebudem to ďalej rozvíjať, však aj ja ju poznám len 2 dni ...čo máš o mňa záujem, keď sa ma to pýtaš? :D
  67. 67
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy A teda nechcem aby si sa hnevala alebo ťa to urazilo, ale pre niektorých chlapov je kurva ťažké sa zadať, takže nie je to len tak ľahko na lusknutie prstom, keď už ma tu asi každý pozná aké mám vlastnosti a charakter, aj teda aký som človek aj čo sa týka spoločenskosti ...ale s tou robotou som toto už nechal tak, ja už to neriešim
  68. 68
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang nie ale asi sa tak vidim podobne v tvojej situácii
  69. 69
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy hmm, no vidím v akej podobnej situácii so mnou, keď sa ti páčia takí, ktorým sa páčiš ty (hehe) ...ja to takéto nemám, baba by sa mi aj páčila, no čo z toho keď ma nechce, skrátka nejaví záujem.. (letim)
  70. 70
    Openmindedfreak

30 ročný muž

@kerrang ja mám 168 a nemal som ani jednu priateľku nižšiu od seba :D jedna mala dokonca 175 cm, čo už bolo trošku kokotné aj mne. Posledná bývalka bola možno o cm vyššia, len problém bol, že mala tak o 15 kg viac a ja som vlastne prišiel nato, že sa mi vlastne také macatejšie nepáčia :D
  71. 71
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@borovy šak nevieš ale podľa tvojej teórie sa ti musím páčiť keď sa páčis ty mne :D
  72. 72
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kosmiklove áno
  73. 73
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@openmindedfreak bože, chudatka tie priateľky
  74. 74
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang sak o tom je tá moja veta. Páči sa ti niekto, kto nejaví zaujem, tak treba javiť záujem o niekoho, kto javí záujem.
  75. 75
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@borovy ale nemyslim si ze by to tak bolo
  76. 76
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kosmiklove no vekom už si to ani ja nemyslim, ale vudy som to tak mala ze som bola šťastná ked som sa niekomi pacila a mohol to byt aj tlsťoch s mastnou ofinou, bez urazky tal vyzeral
  77. 77
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@borovy no viem o com hovoris. tiez by som take ktorym som sa pacil spocital na jednej ruke. aj ked som neni na tom az tak zle ze by som bol tlstoch s mastnou ofinou
  78. 78
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy tak to je aj o tej kráse, a to je vec názoru ...a napríklad aj podľa mňa na pohľad priemernej babe pre mňa sa môže páčiť niekto nadpriemerný výzorom ...to ako sa komu kto páči je pozoruhodné, čo som zistil pri babách dakedy :D ...čo mi ukazovali typy na fotkách aké sa im pačia, tak spravidla sa mi dajako napáčili tí chalani a ani nezdali bohvie ako sympatickí, čo aj ako heterosexuál viem posúdiť ...niekto je ako chalan sympatický alebo muž a niekto až tak nie na pohľad
  79. 79
    Openmindedfreak

30 ročný muž

@borovy no tá posledná veru aj hej :D k tej som bol zlý, preto som to aj ukončil... akože žiadnu bitku nedostala, len som bol veľmi úprimný :D
  80. 80
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kosmiklove
  81. 81
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang a aki sa im páčili?
  82. 82
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@borovy prazdna sprava? :D
  83. 83
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kosmiklove nejako to tu birdz už kašle, tam bolo len že jaj tak vidíš
  84. 84
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy to by som ti musel poslať tie zapatrošené fotky, čo mi poslali a kto vie kde sú, lebo inak ti to ťažko už popísať, keďže mi nejako neostali v pamäti (hehe)
  85. 85
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang jaj no škoda, ale tak každý má iný vkus
  86. 86
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy jj, však toto.. ...no nič to, idem ďalej, lebo aj musím ísť ďalej
  87. 87
    Lawr

19 ročné dievča

ja uz ani neviem, ako to brat, ked kazdy ma nejake chybicky alebo momenty, ked si poviem, do pekla s tym. musi byt tak nejak znesitelny aspon. nemoze ma rad nasierat. taky zaklad no. :D su aj taki, ktori beru svoju pritazlivost ako konto nasierania, kolko im to u mna prejde. no a ono ma to raz ozaj prejde!
  88. 88
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang kam dalej?
  89. 89
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy no že nič, hodil som čo bolo za hlavu a že zameriavam sa na budúcnosť a na to, že čo mi všetci hovoria, že aj na mňa čaká pravá, že si nájdem 0:)
  90. 90
    Kerrang

27 ročný muž

Čo mi už aj iné zostáva, pravda.. ...a ty odkiaľ si @borovy, nie si ty náhodou z toho istého mesta, čo som aj ja? ;P (hehe)
  91. 91
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang to neviem ja som z PN
  92. 92
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy no všaaak! ...preto som sa pýtal, lebo zdalo sa mi, že si z toho istého mesta, teda tiež z PN (hehe) (hehe)
  93. 93
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang čóóó tyy tiez?
  94. 94
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy no áno a ja som aj tušil že si.. ...môžme ísť spolu von pokecať :smile:
  95. 95
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang ja som ale vôbec netušila, že aj ty si. Ako si to vedel? Vidis no náhoda.
  96. 96
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy tomu sa hovorí veľmi dobrá pamäť a niekde si to dávno písala, neviem či aj mne do správy nie :D
  97. 97
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang tebe určite nie, pamäť mam dobru
  98. 98
    Kerrang

27 ročný muž

Tak neviem, no vedel som aj cez to všetko, že ty si z tohto mesta, len teda u teba nebol záujem, tak som toho nechal a čakal, až sa aj vôbec nedočkal (hehe)
  99. 99
    Kerrang

27 ročný muž

@borovy no a viem, že nie si samotná birdzáčka kto tu ale býva, no s nikým z tadeto som sa cez to všetko ani nestretol
  100. 100
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@kerrang ja asi s dvomi ale len z videnia