Fórum pridal Rebarboe, 5. 2. 2017 20:24 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Muži

0
Rebarboe

16 ročné dievča

som zmierená s tým, že muži majú na vrch a páči sa mi to, pre svojho chalana by som spravila všetko čo by som mu na očiach videla, aj keby ma bil, tak by som mu za to bozkávala ruky, feminizmus mám v piči, milujem, ked chlap vie ako si so ženou poradiť
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

ok.
  2. 2
    Hagelslag

23 ročný chalan

A teraz ten o karkulke...lebo neviem k čomu táto diskusia...
  3. 3
    Chirurg

23 ročný chalan

15 rocna co len obciansky akurat dostala,

svet je v srackach.
  4. 4
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

http://www.women-online.nl/wp-content/uploads/2013/10/bozeman.jpg
  5. 5
    Rebarboe

16 ročné dievča

@chirurg asi hej :) je mi ľúto pošlem tento svet do piče (chválabohužiaľ)
  6. 6
    Rebarboe

16 ročné dievča

@hagelslag ani ja, len tu čakám na vaše reakcia a príšerne sa na tom bavím
  7. 7
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Raz urobíš nejakého muža šťastným, to sme dopadli
  8. 8
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

:D
  9. 9
    Hagelslag

23 ročný chalan

@rebarboe Tak, keď je toto tvoj zdroj zábavy, tak prosím :D
  10. 10
    Rebarboe

16 ročné dievča

@kierkegaard to som dopadla že sa tu musím opúšťať na internete... oh chaloši nájdite si dajakú lepšiu jak som ja
  11. 11
    Lacius

23 ročný chalan
    Castle Black, Jon Snow

Aj keby ta bil? Vies kolko je na svete zien, ktore su kazdy ten tyrane? A neplati to len o zenach, tyrane su aj deti! Chces mi povedat, ze keby tvoj muz tyral teba a tvoje dieta, tak by si mu za ti bozkavala ruky? Chces mi povedat, ze by si bozkavala ruky niekomu, kto by sa dopustil sexualneho alebo fyzickeho nasilia na tvojom dietati? Dievca, ty si bud hlupa, mlada alebo psychicky chora. A neplati to len o muzoch.
  12. 12
    Nats

21 ročné dievča

potrollila si, nevydalo, skúšať dalej
  13. 13
    Rebarboe

16 ročné dievča

@hagelslag dakujem ti že rešpektuješ moje je***té výstrelky a zmeny nálad
  14. 14
    Hagelslag

23 ročný chalan

@rebarboe Mne je to šuma fuk :D rád sa pobavím aj na takom :D lebo dakedy fakt, že nechápačky :D
  15. 15
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

Bud troll alebo mas v hlave nasrano kvalitne :D obe možnosti su smutne
  16. 16
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Dosť nepodarený trolling. Skús znovu.
  17. 17
    Patrixo

30 ročný muž
    Militantný slniečkar

ano ano tak je to spravne
    https://www.youtube.com/watch?v=kkHm3DFCjrA
  18. 18
    Rebarboe

16 ročné dievča

@nats dakujem ti za názor budem sa snažiť robiť si z ľudí piču až do smrti, lebo sa šialene nudím a nemám nič iné na robote, mám vulgárny slovník ale je mi to jedno lebo aj tak som len urevaná pubertiačka čo zo seba robí piču na nejakom fóre na internete. nič to je to len internet o nič nejde
  19. 19
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@rebarboe nevšímaj si ho @Hagelslag je nevychovaný rasista,homofob,autista a analfabet. On nerešpektuje nič a len sa vysmieva ľudom.
  20. 20
    Morningcoffe

18 ročné dievča
    in the sky with a diamonds

Jebnuté
  21. 21
    Rebarboe

16 ročné dievča

@staphylococcus dakujem skúsim, budem posúvat svoje hranice dalej a dalej. hádam naseriem viac ľudí, nech je sranda.
  22. 22
    Rebarboe

16 ročné dievča

@lacius psychicky chorá som, ale je to ok, dúfam, že mi raz odpustíš moje hlúpe vystupovanie na internete, lebo to je všetko, o čo mi ide
  23. 24
    Staphylococcus

20 ročné dievča
    Premotivovaná marha.

Zatiaľ si nenasrala nikoho, len si vrcholne trápna.
    Vážne mám z vás niektorých pocit, že sem chodíte robiť zo seba úmyselne a vedome debilov.
  24. 25
    Nats

21 ročné dievča

@rebarboe :D nervové zrútenie in progress? :D
  25. 26
    Rebarboe

16 ročné dievča

@hagelslag nič sa nedeje ženské nikdy nikto nepochopí, pohodkaaa, nájdu sa dalšie s krajšími kozami a zadkom, bude ich vela, mozno bude aj taka ktora bude stáť za to :D
  26. 27
    Lacius

23 ročný chalan
    Castle Black, Jon Snow

Myslim si, ze koncentrovanu picu si zo seba uz urobila, je cas to tu opustit, pretoze uz kazdy vie, ze si len troll.
  27. 28
    Rebarboe

16 ročné dievča

@staphylococcus dakujem za názor, zhadzovanie samej seba je môj koníček, vedome zo seba robím piču, toto moje priznanie ťa možno ukľudí a možno nie a v tom prípade ma kľudne môžeš zhodiť ešte viac, nech je sranda
  28. 29
    Rebarboe

16 ročné dievča

@nats tomu ver :) každú chvíľu sa tu zložím a hodím si slučku
  29. 30
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

priznania zien su na fb
  30. 31
    Hagelslag

23 ročný chalan

@rebarboe Čo ti yebe, to čo dávaš? :D:D:D riadny trolling
  31. 32
    Rebarboe

16 ročné dievča

@freedef áno je to tak, som smutná budúcnosť našej generácie privediem tento svet do záhuby, aj tak nám bude lepšie ked tu takí ako ja nebudú, hah. takže ak sa náhodou stretneme voľakde v pekle, tak vás dopredu zdravím, hoci pochybujem, že ma hocikto spozná, lebo bez makeupu vyzerám jak hovno v ponožke
  32. 33
    Rebarboe

16 ročné dievča

@hoperpohroma dakujem za informáciu, zaútočiť na facebook som chcela až zajtra, ale ako tak pozerám, pozdieľať svoj chorý názor by som mohla už skorej
  33. 34
    Dumbledore

hrá sa, že má 0 rokov
    Godricova Úžľabina

@rebarboe Náhodou ja ťa podporujem :D, niektorí si tu zaslúžia omnoho horšie veci ako nejaký trolling.
  34. 35
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

gratulujeme :)
  35. 36
    Rebarboe

16 ročné dievča

@morningcoffe je to jebnuté ako tento svet, ako tento systém, ako ja, ako vlastne všetci, ale aspoň je nám veselo, som ochotná robiť si z ľudí piču, lebo vlastne o nič nejde, maximálne niekoho naseriem tak na pár minút, potom na mňa zabudnú a bude kľud, nič nie je také vážne, aby sa na tom nedalo zasmiať
  36. 37
    Rebarboe

16 ročné dievča

@ssnehulienka veľmi si vážim tvoju podporu vo svete neprajných ľudí, ty si to, čo ma posúva vpred
  37. 38
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@rebarboe nevadí, si len malé afektované dievčatko ale aspoň si upútala pozornosť lebo to je to čo potrebuješ. maj sa
  38. 39
    Chirurg

23 ročný chalan

@rebarboe @36 len aby si nedostala na usta od zivota neskor ;)
  39. 40
    Rebarboe

16 ročné dievča

@freedef o to celé mi tu ide aspoň niekto to tu pochopil, dakujem ti že ako jediný chápeš moje zámery, som len dievčatko mám len 15, ved mi mlieko tečie po brade, užila som si tvojich 15 min. pozornosti a ešte raz ti za ňu dakujem veľmi som si to užila, prajem ti pekný večer
  40. 41
    Redchevrolet

32 ročná žena
    Bratislava

Nie si troll, ziadna z nadavok, co ti tu adresuju a to, co pises v uvode fora nemyslis vazne.
    Potrebujes akutnu pomoc psychiatra (susp. akutna psychoza). Hned!
    Nerobim si z teba prcu ani nic zle. Je to dobre mienena rada.
  41. 42
    Rebarboe

16 ročné dievča

@chirurg dostanem, to je jasné, možno skôr ako si myslím, ale je to ok, pretože si tým musím prejsť, život ma ešte prefacká dosť, to ťa hádam poteší, ale chcem si to len spríjemniť dakujem ti za krásnych 5 minút slávy, tak rýchlo jak som prišla tak aj odídem, voľačo ešte povystrájam a budem čakať na tie facky od života, za to, čo tu teraz robím ich hádam bude dosť
  42. 43
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@redchevrolet :) Napíš jej skôr tajnú správu jedine tak ťa pochopí
  43. 44
    Chirurg

23 ročný chalan

@redchevrolet ziadneho lekara nepotrebuje ;) dievca ma zlu vychovu, rodicia sa jej nevenovali.

10 rocne decka dnes behaju po skole s iphonmi 6, co cakas? doba je zvratena a vychova rodicov vacsiny je pod bodom mrazu.
  44. 45
    Rebarboe

16 ročné dievča

@redchevrolet dakujem ti za radu, čo najrýchlejšie vyhľadám pomoc, pomoc pre nás všetkých nech už neberieme všetko tak vážne, lebo nám z toho fakt jebne. nič sa nedeje len si tu robím piču, ak by niekto vedel názov diagnózy prosím vás čo najrýchlejšie mi to oznámte, lebo už nemám ako na seba upútať pozornosť
  45. 46
    Chirurg

23 ročný chalan

@rebarboe @42 ak toto povazujes za 5 minut slavy, tak jednotka na tvojej zakladnej skole musi byt pre teba silvestrom, prechodom na novy rok.
  46. 47
    Rebarboe

16 ročné dievča

@chirurg moji rodičia sú chorobní narkomani, už od 3 rokov si varím sama a starám sa o brata. ktorý si sám nenavarí a ani neuprace, skúsenosti v domácnosti sa mi len kopia a kopia, čoskoro už budem vedieť práši koberce, som na seba hrdá
  47. 48
    Rebarboe

16 ročné dievča

@chirurg jednotku som mala len z telesnej, zo správania som dostala 3 a zo slovenského jazyka na polroku prepadám
  48. 49
    Chirurg

23 ročný chalan

ved vidime, mas na co byt hrda, ale rozum z toho vynechaj.
  49. 50
    Rebarboe

16 ročné dievča

@chirurg Zrejme ani nie, robím si tu piču z ľudí, ktorí ani len netušia, že to čo tu teraz robím, je len sranda, lebo sa po večeroch nudím, možno to bolo hlúpe, ale aspoň môžete vidieť, ako niektorí berú veci možno príliš vážne, aj tak to nevadí, aj ja som taká, nič nikomu nevyčítam, urobila by som to isté. Ospravedlňujem sa všetkým, ktorých som ukrátila o ich drahocenný čas, mohli by ste (a ja tiež) čítať nejakú dobrú knihu, alebo pozerať skvelý film, ale o nič nejde. Sranda... ešte raz sa Vám ospravedlňujem, a nie len Tebe, ale ja všetkým. Asi to pôsobí chaoticky, ale budiš. Prajem pekný večer.
  50. 51
    Ssnehulienka

22 ročné dievča
    Dolný Kubín

@rebarboe neboj, mužov zodpovedajúcich kvalít i tebe rovnému inteligencnemu kvocientu sa da najst na svete dost :)
  51. 52
    Rebarboe

16 ročné dievča

@rebarboe * a nie len Tebe, ale všetkým,... (opravujem chybyčky)
  52. 53
    Redchevrolet

32 ročná žena
    Bratislava

Som presvedcena o spravnosti toho, co som ti napisala. Dokazujes to stale viac.
    Aj ked si tu robite zo mna prdel :)
  53. 54
    Rebarboe

16 ročné dievča

@redchevrolet To je v poriadku, rešpektujem čo si myslíš. To ako sa prezentujem je na mne. To či sa prezentujem v dobrom alebo v zlom svetle je aj tak jedno, lebo sme na internete, takže nejde o nič
  54. 55
    Rebarboe

16 ročné dievča

@ssnehulienka O tom nepochybujem. Pre nás, Snehulienka, je takých mužov viac než dosť. :)
  55. 56
    Newcomer

24 ročné dievča
    Sodoma

prikazujem ti, aby si mi ho okamzite vyfajcila!!!
  56. 57
    Derimax3

23 ročný chalan
    Narnia

Toto vás vážne baví? Rebarboe tu povie názor a hneď sa do nej všetci pustite? Vidíte, že ju vytačate no aj tak ešte pridavate? Ľudia, všetci, ktorí ju tu zosmiešňujete si raz možno uvedomíte, že jediný debil v diskusii ste boli vy. Čakať na Birdzi a ťukať do F5, pokým vide nove fórum a hneď sa pustiť do toho najslabšieho. Vítajme v 21. storočí, kedy ľudské duše nahradil odpadkový kôš...
  57. 58
    Savvym

24 ročný chalan

Kľudne pi, kartuj, bi ma. Len ma neprestan ľúbiť.
    Takejto zamilovanosti nerozumiem. Kiežby šlo len o hlášku z filmu, ale ženy som poznal, ktoré sú verne chlapom, ktorí nie sú nezní. Niet totiž nad skutočnú lásku. A mam pocit, že taky chlap je vodca a žena potrebuje nim byt vedená, inak jej existencia nemá zmysel. Nechápem, ale láska je slepá a hlúpa.
  58. 59
    Forte

17 ročné dievča
    lälälä

no. vidite. ale aspon nepacha zlociny proti zenskosti.
  59. 60
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Keď to čítam to je väčšia show ako "večer s havranom" (diskusná relácia na RTVS)
  60. 61
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

vydrží jej to len chvíľu. Kým zistí že ju to vlastne nebaví. Ale to potrvá...
  61. 62
    Xy12345

24 ročný chalan

No to je teda pekné, ale treba mysliet aj na druhých. Mna bude kedy 'moja vyvolená' biť ? Mne by sa to tiež páčilo.
  62. 63
    Marcello1111

29 ročný muž

mňa by len zaujímalo, kto vás z toho podrbaného pokecu sem posiela....
    v poslednom čase, tu páchnete ako smradľaví skunci.....
  63. 64
    Marcello1111

29 ročný muž

a variť, prať, žehliť, upratovať vieš?
    ukáž materi čo tu dorábaš, ta ťa stlčie a ťa to prejde....
  64. 65
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

http://i.imgur.com/dDAWFsE.jpg inak ale mi odlahlo, ze to bol "iba" trolling :P