Fórum pridal Alfred123456, 21. 10. 2019 22:18 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Myslíš si o sebe, že si dobrý šofér?

0
Alfred123456

tvári sa, že má 6 rokov
Trnava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

ale inak si myslim, ze som po pici
  2. 2
    Erixa

22 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

Od 31.7.2019, kedy som úspešne zvládla autoškolu som jazdila presne 2x... ale myslím, že mi to pojde, keď sa do toho viac dostanem :)
  3. 4
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/M̡͓̥̜̺̞̌̔̃̍ͅȆ͉̠͊̅̓̾̊͋Ŧ̟͈̯͗ͭ̌͋Ɍ̥̜̪̪̜̮͚̽ͦ̓̎̂ͮ̍́Ø̑P̞̻̫̥͇̖͑̽ͅØ̗ͣ̌͑ͮͤͭ̈́L̹̗̝͔̓ͨͪͪ̉̚Λ̝_

Na tomto si fakt zakladám, takže...
  4. 5
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

ha ha ha hlavne ze ste mi vymazali komentare lebo ste ani nerozumeli co pisem. :D jebnuti birdzaci vypatlani. :D Co si myslia ze vedia jazdit po Petrzalke davat prednosti a radit kvalty tak vedia soferovat.
  5. 6
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Myslím že hej... ale keď šoférujem a na spolujazdcovi sedí môj frajer tak mám furt nejaky pičung :D
  6. 7
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

u mna je soferovanie toto:

https://youtu.be/8By2AEsGAhU

a take medziplyny neviem az tak dobre 8-) zatial
  7. 8
    Alfred123456

tvári sa, že má 6 rokov
    Trnava

@gnomeslayer Kým človek nehavaruje, tak vie šoférovať :)
  8. 9
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/M̡͓̥̜̺̞̌̔̃̍ͅȆ͉̠͊̅̓̾̊͋Ŧ̟͈̯͗ͭ̌͋Ɍ̥̜̪̪̜̮͚̽ͦ̓̎̂ͮ̍́Ø̑P̞̻̫̥͇̖͑̽ͅØ̗ͣ̌͑ͮͤͭ̈́L̹̗̝͔̓ͨͪͪ̉̚Λ̝_

@alfred123456 To často ani nezáleží od teba, či havaruješ, alebo nie. A ak aj áno, fakt myslíš, že dobrý šofér nikdy nenajebe? :D Je to len otázka že kedy, a nie či...
  9. 10
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

V aute som nesedel uz asi 14 rokov, ale na motorke jazdim vcelku dobre. Rata sa to? :D
  10. 11
    Patrixo

32 ročný muž
    Militantný slniečkar

@tommyhot ty zijes kdesi vo vietname, ze? da sa tam jazdit na motorke celorocne? ak hej stahujem sa tam :D
  11. 12
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

@patrixo na Taiwane. A hej da sa. Akurat tam kde som ja cez "zimu" dost fuci, takze to nie je uplne najbezpecnejsie.
  12. 13
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Áno, som skvelý šofér. Ostatní ľudia si to nemyslia, ale napokon mi vždy uhnú.
  13. 14
    Kaiserchief1

hrá sa, že má 0 rokov

Nie, som príšerný vodič a nejazdím už asi 4 roky. Držalo ma to iba chvíľu krátko po spravení vodičáku. Našťastie som si skoro uvedomil, že auto je v mojich rukách zbraň. Raz som vyštartoval na červenú lebo som sa nejak zamyslel a riešil dačo úplne iné a keď som si to všimol tak som sa vrátil naspäť jak kkt a ešte sa aj ľudia naokolo smiali. Ale nezakladám si na tomto vôbec a ani ma šoférovanie a záležitosti okolo áut nikdy nezaujímali.
  14. 15
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@mezomus PROSIM PROSIM PROSIM vysvetli to tym KOKOTOM z birdzu ze som tym myslel toto. Ze kym takto clovek nevie jazdit alebo nesadne do sutazneho tak moze ist do pici. . Fakt niekedy chytam infarkt pri tych retardoch. Ale budu mudrovat ze dobry sofe rje ked nenabura a ine picoviny. Pytali sa na soferovanie. Soferovanie auta je komplexnejsie ako ist do Lidla na rozky. Ale tupym kokotom z birdzu to nevysvetlis.
  15. 16
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Ano, ale nie v podobe driftovania, nicenia rucnej (ibaze by som ju nedal dole). Tak bezne parkovanie celkom fajn, po ceste fajn. Do kopca je to horsie. Najmä rozbeh. Ale jazdim stale takze... by bolo blbe keby nie.
  16. 17
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@alfred123456 To co je za picovina. Vediet soferovat obsahuje ceeelu radu veci, ale pre vas obmedzencov co auto pouzivate len na presuvanie sa po meste to asi staci. Ale to nie je vediet ovladat auto, ale len vediet jazdit v premavke. Colin vedel jazdit, nie vy. Debili.
  17. 19
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@wistingher Ty sa nerozbehnes do kopca a das kolonku ze si dobry sofer. :D Vy ste fakt tak hlupi ze nechapete co sa vam snazim vysvetlit. To ako keby vies pekne kreslit zatisia ale nevies kreslit nic ine tak napises o sebe ze si dobry maliar. :D To je to iste. :D Ale mier s tebou do teba nejdem picovat teba mam rad. :D
  18. 20
    Mezomus

hrá sa, že má 2 roky
    asshole birdzu!

@gnomeslayer ze sa aj rozculujes (:

jaky koment ti vlastne mazli?
  19. 21
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@mezomus Ale viac toho, vobec nechapem preco. Rozoberali sme tam saxo vts 16v co nam prislo do dielne. :D a kamosovu 306 gti, nechapem co bolo na tych komentoch zle. :D Ale idioti nepochopia podstatu ktoru sa im snazim vysvetlit a radsej budu rozoberat ci som robil spolujazdca alebo nie miesto toho aby priznali ze nemali pravdu. typicky birdz a mentalni atleti ako abeceda.
  20. 22
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@gnomeslayer neviem jaky mas flow ja som celkom vychill, necital som co pises. A myslim si ze som dobry sofer ano. Nie pretekar. Ano mal som s tym problem stale lebo tu ziadne kopce nie su a autoskolu som tiez nerobil nikde na kopci. Chvalabohu aspon ma nezdrbal este viac ten typek.
    Dobry sofer je uz ten co nema nehodu pozna a dodrziava znacky ci pravidla cestnej premavky. Niesom taky dobry ako mechanici a ini napr. aj z mojej rodiny. Ale otazka je ci si myslime ze sme dobri. Ja si myslim, ze šofér som dobry. Skusenosti ta naucia a auto tiez nemam nove. Ale neviem prečo tu ludi urazas. Toto nie je sutaz ani hodnotenie. Poznam ludi ktori sa boja sadnut za volant alebo ist vobec do bratislavy autom lebo sa tam nevyznaju a boja sa. Poznam ludi ktori mali x havarok. Vidim ludi ktori nedodrziavaju pravidla premavky absolutne mozno ich nazvat arogantni a drzi vodici.
    Hovorim nie som pretekar a ani som to neskusal vsak by som si znicil auto. Ale skusit by som isiel. Na soferovanie ktore potrebuje bezny clovek denne si myslim ze som dobry vodic. Nie perfektny ale dobry urcite.
    Ale ked ti robi dobre zhadzovat miliony vodicov po velom svete preto ze jazdia na cestach a nie na okruhoch, preto su vsetci zli vodici? Mas nejake pokrivene videnie sveta. Rec je o vodicoch nie jazdcoch.
  21. 23
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@wistingher Ok, nejdem to citat cele, ale si asi dalsi debil co nepochopil podstatu ze DOBRY sofer nie si ked nevies jazdit ako na hore uvedenom videu. tym padom si len PRIEMERNY sofer, nie DOBRY. dovidenia, dalsi mentalny atlet.
  22. 24
    Cltr0n

26 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

@gnomeslayer Inak ako riešiš tú krátku prevodovku? Stály prevod z Berlinga resp. niečoho podobného, alebo nejaký aftermarket?
  23. 25
    Antifunebracka

30 ročný muž
    joker birdzu

vbc xDD
  24. 26
    Tikalok

hrá sa, že má 0 rokov

jeeej, uplne sa mi pripomenuli casy birdz autoklubu... cholericke vypatlane povahy (love)
  25. 29
    Saddath

28 ročná žena

Povedala by som ze nie, ale ked vidim co robia ti umelci, co by povedali ze soferovat vedia, tak mi je az zle. Niekt ludia riskuju svoj zivot aj zivot inych, lebo su jebnuty a este si myslia ako super soferuju. Ja dodrzam predpisy a a pekne pomalicky si soferujem.
  26. 31
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Nie som šofér vôbec :D
  27. 32
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@gnomeslayer ty si hovor dovidenia doma, ja si tu môžem písať koľko chcem ;)
    Prestaň tu urážať ľudí a prečítaj si otázku. Ty tu nie si na hodnotenie toho kto si o sebe čo myslí. Ja si myslím, že si kkt pretože sa nevieš zmestiť do kože a neviem aký máš problém. Väčšinou takito kkti su ti najväčší kkti na cestach už vyššie spominani arogantni vodiči.
    Tiež som videl značné množstvo expertov, ktorí si to ráno po nočnej nádielke snehu namierili cez stojacu kolónu na konci obce čakajucu na odhrnutie rovno cez neodhrnutu cestu cez pole. Prešli 300-500 metrov a skončili v priekope. Asi 8 áut. To boli asi tí "dobrí vodiči" ... alebo že by nie?

Nie som pretekár, nebudem si kvôli frajerine ničiť auto.
    A to čo je na tom videu, bezproblemov dokažem tiež. A X ďalších ľudí by to dokázalo. Ale oni nejazdia na okruhu, týpek jazdí na okruhu. Ty vnímaš rozdiel medzi šoférovaním na okruhu a v premávke? ...
    Len tak trošku... v meste je x ďalších vozidiel o ktorých netušíš čo urobia. A nemôžeš do nich nabúrať.
    Ale asi chceš počuť iba to, že ty si najlepší, ostatní sú nuly, keď sa tu tak vehementne brániš každému kto si nebodaj myslí, že je dobrý.
    Ty kks keby mam havarku pomaly kazdy druhy mesiac jak niektori v mojom okoli, a to ešte aj na požičanych autach, alebo ktore si kupili ojazdene tak nepoviem. Ale takto, nehnevaj sa. Debil a mentalny atlet si tu jedine ty takymto vystupovanim.
  28. 33
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@wistingher bla bla bla, ze si vobec investoval cas do sracky ktoru nebudem citat. :D nabuduce pis kratko, dlhym textom nechapem.
  29. 34
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

@gnomeslayer však hej, vidno, kto je tu debil alebo mentalny atlet (thumbs)
  30. 35
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@cltr0n v gticku myslis? tam je robena na zakazku u madarov :D ano so stalym prevodom samozrejme, jednotka je dlha a potom po 6tku kratka maximalka len ani nie 170. :D no ale na to su aj normalne sady ked chces skratit prevodovku, to ani neni drahe. no ale to sa riesi pri 2L + ked mas 306 nejaku 1.6 srackovu tam ani nepasuje taka prevodovka, to uz tam tak maximalne dat z toho spominaneho saxa vts to by fungovalo. Na com chces robit prevodovku?
  31. 36
    _carrie

17 ročné dievča
    niekde na Orave

tak ako... ja si to valím kade tade už od 12. Už ma dokonca aj policajti pár krát zastavili a nejako si nevšimli že mám 17 a že by som nemala byť sama (hehe)
  32. 37
    Mnichovcan

24 ročný chalan
    Nemecko

Dobre je na trojku.
  33. 38
    Cltr0n

26 ročný muž
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

@gnomeslayer na Saxo
  34. 39
    Burn