Fórum pridal Montgomery, 29. 6. 2020 15:28 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

myslis si o sebe, ze si vtipny?

0
Montgomery

30 ročný muž
Nightrainov osobny prekladatel

Odozva

Názory k téme

1. 1
    1ggy

23 ročný chalan
    kde sa dá

Keď mi je psychicky dobre tak sa ľudia mojim poznámkam smejú. Súdim to len podľa toho, pretože si myslím že každému jeho vlastný humor príde vtipný ale objektívne to tak ľudia nemusia vnímať.
  2. 2
    Ninkabezpinka

20 ročné dievča
    Karla Birdzu, odbanujte ho, please, darmo, Karol je Kráľ, King of ťhe BeerC forevA

čo myslím, ... viem, som presvedčená, som si istá, je to tak, inej možnosti niet.
    A @Tvojdedo nech ide do piče, lebo jeho komenty ale že naozaj nikoho n
  3. 3
    Ninkabezpinka

20 ročné dievča
    Karla Birdzu, odbanujte ho, please, darmo, Karol je Kráľ, King of ťhe BeerC forevA

ezaujímajú
  4. 4
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Ja som stále vážna a ludia si myslia, že žartujem :(
  5. 5
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Niečo medzi áno a nie.
  6. 6
    Sianagirl245

18 ročné dievča

Ako pre koho
  7. 7
    Warble

21 ročné dievča

vacsinou sa ludia smeju na tom , co sa snazim aby bolo vtipne :D ale samozrejme, su aj vynimky
  8. 8
    Torpedo08

28 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Málo a ked tak iba cez net
  9. 9
    Ula

42 ročná teta
    Bratislava

Čo si budeme klamať, všetci sa tu na mojich príspevkoch rehlíte o čom svedčia tie hviezdičky. :D
  10. 10
    Darkpassenger

27 ročný muž
    Peklo v tvojej hlave

Myslím si že mi je to jedno :D
  11. 11
    Bebekex

26 ročná žena

pre seba ano
  12. 12
    Zrkadlovka

22 ročné dievča
    pod lamelou

ja som vtipná väčšinou omylom
  13. 13
    Samtord

28 ročný muž
    Kalinovo

ja som taký srandista,že keď sa niečo v robote posere, tak kolegovia si myslia, že za to môžem ja.
  14. 14
    Tvojdedo

hrá sa, že má 2 roky
    Poruba

@ninkabezpinka choď do piče, nikoho to nezaujíma
  15. 15
    Likju

25 ročný muž

Teraz v tomto fóre som zistil, že užívateľka @tarassaco nie je s e, doteraz som myslel, že to je terassaco. WUT? Asi som to raz zle prečítal a odvtedy som to tak bral.
  16. 16
    Dezolat

31 ročný muž

Vo vseobecnosti som skor vazny ale ked uz tak celkom inteligentne trolujem ludi a pochopi to velmi malo ludi ale ja sa bavim dobre
  17. 17
    Mefistofel

31 ročný muž
    Nitra

skôr nie, alebo lepšie povedané ...už nie
  18. 18
    Ninkabezpinka

20 ročné dievča

@tvojdedo Zaujíma to komplte všetkých, lebo som najkrajšia a najmôdrjšia a teba to hrozne štve. Čomu sa, samozrejme, teším a presne ako sme sa dohodli, vyjadruje so mnou naprostý súhlas vtedy, na oklamanie nepriateľa, keď mi pošleš hlášku: "choď do piče, nikoho to nezaujíma"

Tak díkičko za podporu!
  19. 19
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Humor je môj vynález.
  20. 20
    Ula

42 ročná teta
    Bratislava

Akurat ti co davate ano, od vas som tu nevidel skoro nic vtipne este. :D
  21. 21
    Saddath

23 ročné dievča

Pre seba velmi, aj ked uznavam ze niekedy beriem vsetko az moc lahko a rada robim vselijake vtipky a zartiky a tie su vtipne len mne :D ale celoovo sa ludia so mnou smeju a ja som smiechova stetka, smejem sa s kazdym na vsetkom nonstop. A niekedy sa ludia smeju na tom ze ja sa smejem na sebe....