Fórum pridal Unicornwp, 17. 2. 2018 19:14 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Myslíš si že si atraktívny/a ?

0
Unicornwp

7 ročné dievča
Nevrlend

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Viem na milion percent ze nie som
  2. 2
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Trojdimenzionálny priestor

@torpedo08 ja na 999 000 %

3. 3
    Unicornwp

7 ročné dievča
    Nevrlend

@torpedo08 možno si (hehe)
  4. 4
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

Len raz za cas si myslim, ze som :D
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

áno, som veľmi krásny, atraktívny a príťažlivý... (hehe)
  6. 6
    Notme

24 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

taky lepsi priemer, i guess.
  7. 7
    Unicornwp

7 ročné dievča
    Nevrlend

@notme aký je priemer ? (:
  8. 8
    Notme

24 ročný chalan

priemerny.
  9. 9
    Adka25

18 ročné dievča
    Nezname mesto

sem tam
  10. 10
    Tarassaco

8 ročné dievča
    na malinkách

Nope.
    A mám problém veriť ľuďom, aj priateľovi, ak mi niečo také povedia.
  11. 11
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

@10
  12. 12
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@devanelemen slabota :D

@3 nene take nieco neni mozne
  13. 13
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

Keďže atraktivita hovorí o reflexii a reakciách iných tak áno - ale len počas posledných cca 5 tich rokoch. Predtým menej, a ešte predtým vôbec.
  14. 14
    Notme

24 ročný chalan

btw @wistingher ty si co myslis?
  15. 15
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

samozrejme, že nie.
  16. 16
    Desertdrift

19 ročný chalan
    Where our worlds collide

@tarassaco čo ste spolu len naoko, keď mu to nechceš uveriť?
  17. 17
    Agord

tvári sa, že má -1 roky
    Za fotoaparátom

Ak je znakom atraktivity, že sa za mnou sem-tam nejaká otočí alebo pozerá tak potom asi som. Ale čo na tom, keď ja som spoločensky negramotný jedinec. (hehe) (:
  18. 18
    Erixa

20 ročné dievča
    Jumanji

Mala by tu byt este moznost: zalezi na tom ci rano alebo vecer
  19. 19
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

inak by som nebol na birdzi predsa
  20. 20
    Wewo

25 ročný muž

Tak "veľmi" je asi prehnané a každý má dobré a zlé dni... Je blbé takto hovoriť o sebe, ale ak sa od toho odosobním... Tak na nedostatok záujmu od žien sa fakt nemôžem sťažovať.
    Ako vysoký modrooký dobre stavaný blondiak bez akejkoľvek vady som tak trochu vyhral genetickú lotériu, ale to nie je všetko.
    Samozrejme, keďže vytŕčam z davu extravagantným štýlom a prejavom ktorý ženy polarize... tak niektorým sa páčim veľmi a niektorým vôbec. A tak sa mi to páči :)
  21. 21
    Tarassaco

8 ročné dievča
    na malinkách

@desertdrift tak... rozumiem, že keby som sa mu nepáčila, tak so mnou nie je, ale nedokážem sa s tým vnutorne stotožniť.
  22. 22
    Amikadze

24 ročné dievča

atraktivita je stav mysle, nesúvisí to s tým ako vyzerá tvoje telo až tak ako by si jeden mohol myslieť
  23. 23
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

https://i.imgur.com/AwR9I4w.gif
  24. 24
    Melancholik

26 ročný muž

@20 samochvála smrdí :D

ja si občas prídem pri pohlade do zrkadla že ,,dá sa,, a občas si prídem ,,fuj,, ... horšie je to s fotkami keď ma niekto odfotí tam je to neustále fuj a kedže neviem ako vyzerám pre iných, občas dostávam komplimenty, slušne poďakujem ale vždy to zoberiem len ako zdvorilosť .. chcel by som vyzerať kompletne inak do tváre a mať iné pigmentové zafarbenie atď ale to už je zase o sťažovaní sa .. zvykol som si na seba, takýto som, rešpektujem to a snažím sa to usmerňovať tak aby som vyzeral čo najmenej zle
  25. 25
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

Ja už srsly neviem xD občas sa cítim super a pekne a potom sa uvidím pri inom svetle než normálne alebo na fotke a grcam :D
  26. 26
    Nats

hrá sa, že má 0 rokov

ale prekvapivo velmi sa stotoznujem s @24! :D
  27. 27
    Strangelove

27 ročná žena
    Tortuga (fakt)

skor nie ako ano... mam len uplne inu predstavu o tom co je pekne ...proste neviem sa na seba pozriet a vidiet tie dobre veci...vzdy sa zameriam len na tie nedostatky a tym si aj dost ublizujem to viem...ale bojujem s tym :smile:
  28. 28
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

2016 bol z toho hladiska asi najlepsi, vtedy sa o mna zaujimalo akoze doost chlapov, potom sa to znacne zhoršilo a momentalne si nepripadám atraktivne, ale uz sa citim lepsie a kedze to suvisi nielen s vonkajskom ale aj s vnutrom, verim ze tento rok bude opat super a budem sa citit pritazlivo :)
  29. 29
    Strangelove

27 ročná žena
    Tortuga (fakt)

@melancholik asi to bude zniet blbo takto verejne ale kedze som mimo svk ... mne sa pacis 0:) (hehe)
  30. 30
    Wewo

25 ročný muž

@melancholik smrdí viac než neúprimná odpoveď?
    Veď ja som sa aj cítil ako kokot keď som to písal... Ale načo tu potom vlastne je tá prvá možnosť v ankete?
  31. 31
    Melancholik

26 ročný muž

@strangelove milé :D ďakujem :) aj ty sa mi páčiš ;D
  32. 32
    Melancholik

26 ročný muž

@wewo ale tak veď ja som to od teba vzal úprimne, len proste nepoznám veľa ľudí čo o sebe prehlasujú že dostali skvelu genetickú výbavu a podobne :D a väčšinou sa na ,,prehnané,, sebavedomie toto hovorí .. ale tak pokial si prideš proste ako kanec tak nie je o čom..dobre pre teba potom, človek sa cíti asi lepšie a aj to je vidieť na živote (asi)
  33. 33
    Lukaso121

27 ročný muž
    Nitra

ja pritahujem problemy
  34. 34
    Zrkadlovka

20 ročné dievča
    pod lamelou

raz za čas
  35. 35
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Však treba druhým dopriať. Nech si užijú.
  36. 36
    Strangelove

27 ročná žena
    Tortuga (fakt)

@lukaso121 to je nebezpecna pritazlivost
  37. 37
    Wewo

25 ročný muž

@melancholik nepíšem o sebe že som kanec preboha. To mi dávaš do úst slová aby som vyzeral ako samoľúby kokot. Napísal som čo najobjektívnejší popis mojich nezaujatých pozorovaní a musel by som byť riadne zakomplexovaný aby som tvrdil niečo čo si nemyslím len preto aby som ostatným neprišiel namyslený... Alebo, mám to tak začať robiť? :)

Keď mi ženy dávajú na javo že som atraktívny tak asi budem - alebo si to aspoň môžem myslieť a o tom je táto anketa.
    Aby bolo jasné, mám milión nedostatkov ktorých som si vedomý, tiež bývam nervózny a všetko.

Nie som kanec čo loví ženy a potom sa tým chváli, to som nikdy nerobil! Ale častokrát vidím toľko hintov a prvých krokov od žien že jednoducho nemôžem to sebavedomie nemať... klamal by som seba aj ostatných.

Je mi popravde ľúto že to vnímate negatívne, nič zlé som neurobil. Mňa by potešilo kebyže tu podobné veci čítam aj od iných...
  38. 38
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@wewo Keď sa vííídíím v zrkadleeee, som so sebou spokojný... Nevyzerám veruu zleee, u žien vyhrám bez vojny :D
  39. 39
    Melancholik

26 ročný muž

@wewo si to zle zobral, toho som sa bál ... ja som to negatívne nemyslel len ma to prekvapilo ta forma toho komentu proste ... toho kanca som zaobalil proste, že to tak vyznieva keď sa opisuješ (zase to použijem :D) ako rímska socha :DD

veď ok no si pohladný mladý uspešny muž po ktorom pokukujú ženy no nezneužívaš svoju príťažlivosť na manipulovanie so ženami, no nie si zároveň ani skromný natolko že by si nevypichol svoje kvality ktoré sa predtŕčajú samé :D môže byť ? :D

veď klud .. proste máš svoj názor na základe nejakých ,,dôkazov,, a informácií .. to je ok
  40. 40
    Firestorm

28 ročný muž
    Bratislava

Ten najväčší trash
  41. 41
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

nevyhral som sice geneticku loteriu a nie som ani ten typ, ktory sa dievcatam prvoplanovo paci ale citim sa atraktivne vdaka mojej osobnosti a vyzarovaniu. v podstate uz od strednej, ked som vyzeral ako mech zemiakov mi dievcata vraveli, ze mam obrovsku charizmu alebo quirkiness a myslim, ze mi to tak nejak ostalo :D
  42. 42
    Bunat

21 ročné dievča

tak raz za mesiac mam chvilku, ze na seba zmurkam v zrkadle ale ostatok casu sa citim ako zemiak a radsej chodim so sklopenou hlavou
  43. 43
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

akoze v x/10 ratingu je to nad 5 vo vzorke generalnej populacie, ale isto pomoze, ak ma clovek nejake specifickejsie preferencie, aby som sa mu ja pacila :D

no a mne sa pacia presne take zeny, ako ja, takze si atraktivne pripadam (:
  44. 44
    Wewo

25 ročný muž

@melancholik ok dobre, som rád že to ide aj takto rozumne. Beriem ťa tu ako jedného z ľudí od ktorých by ma hejt mrzel...
  45. 45
    Dollish

hrá sa, že má 1 rok
    „Smrťou končí každý problém. Žiadny človek, žiadny problém."

Nie som najkrajšia žena na svete, ale atraktívna som. Nepáčim sa každému, ale ani to nie je môj cieľ a o záujem zo strany mužov nemám problem. A som za to fakt rada, lebo pred pár rokmi som atraktívna nebola.
    @wewo chápem čo si chcel povedať a nemyslím si že to bolo samolube. Niektoré veci sú proste holý fakt a tváriť sa že to tak nie je by bolo od veci.
  46. 46
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

@41 ale zas na druhej strane, ked sa na to divam odosobnene, vsimam si, ze sa za mnou kukaju zeny na ulici/v praci, takze az tak zle na tom asi nie som :D
  47. 47
    Melancholik

26 ročný muž

@wewo to celkom beriem ako kompliment .. no veď ja ťa napriklad beriem ako inteligentného človeka, občas máš síce ,,zaujímavé,, názory :D ale si rozumný človek všeobecne podľa mňa
  48. 48
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Staru vraskavu cinanku ludia chvalia..
    Pre eno-nuno sexepil ktory ma ....Ona je pritazlivost sama :D (: (rofl)

Btw... kazdy zdravo zmyslajuci clovek..musi mat aj zdrave sebavedomie..vediet o svojich nedostatkoch a o svojich prednostiach :) :D t.j aj o svojej atraktivite /neatraktivite

49. 49
    Forte

18 ročné dievča
    lälälä

Neviem. Niekedy si poviem ze som fres a niekedy ze vyzeram jak Bolek Polivka.

Ale jedneho dna ked budem mat dost penazi tak si dam spravit predne zuby a pevne verim ze toho Boleka budem v zrkadle vidiet menej krat.
  50. 50
    Milgamman

8 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

Ja som uplne najkrajsia na svete a kto si mysli ze ne, tak je uplne slepy a nema zdravy usudok (nerd)
  51. 51
    Dzeeejn

22 ročné dievča
    v Alpách <3

podľa nálady ako sa zobudím, a v akom fyzickom a psychickom rozpoložení sa nachádzam :D
    ale viac sa cítim atraktívna, hlavne pre okolie, ako nie.. akosi som už v mojej hlave uverila tomu, že keď mi niekto povie zemdobre vyzerám tak asi ma tak naozaj vidí a asi bude na tom kus pravdy.. a je pravda že čím lepšie sa cítim tým lepšie vyzerám alebo vyžarujem, ale to asi každý :) čiže majte sa radi :**

no keď stojím pri brutálne niekom atraktívnom a je jedno či je to žena alebo muž, tak dakedy sa mám chuť zakopať :D
  52. 52
    Billyjoe

25 ročný muž

Nie. Myslím si, že som škaredý a neatraktívny ako pondelok.
  53. 53
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Myslím si že som ujebaná
  54. 54
    H8r

23 ročný chalan
    ďeľako (Vancouver)

Ak áno, tak prevažne vďaka výške a stavbe tela. Ale inak som ordinary average Joe.
  55. 55
    Antifunebracka

29 ročný muž
    jebac birdzu

Keď mám dobrý deň tak môžem byť tak 7,5.
    Keď mám zlý, vyzerám ako August Pullman :D
  56. 56
    Adulicek01

29 ročná žena
    Praha

Mat tak o 10 kg menej, možno by som sa citila inak :-D
  57. 57
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Trojdimenzionálny priestor

@billyjoe pre mňa sú pondelky atraktívne
  58. 58
    Plavam_zivotom

23 ročné dievča

Uff tak k tomuto čo tu odznelo v pár komentoch by som mala čo povedať ale radšej sa zdržím.
  59. 59
    Saddath

27 ročná žena

Netusim, neriesim to moc, ale citim sa v svojom tele super, takze asi je to ok. Asi taky priemer tak si myslim. Ale viem ze som dobra spolocnost :D to je lepsie
  60. 60
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Keď som opitá, tak si to myslím
  61. 61
    Lucretia

26 ročná žena
    časť srdca v KE, časť v Benátkach, dušou v Arménsku, mysľou a krvou na SVK, telom v Prahe

toto je strašne otázka zdravého sebavedomia. :) ale po tých sakra dlhých rokoch šikany, nematia sa rada a skúsenosťami s rôznymi ľuďmi som úprimne spokojná. a sú dni, kedy sa cítim echt atraktívna, že by aj Brad Pitt podľahol :D no a potom, žiaľ, denné svetlo, zrkadlo, blbý uhol na fotke a už to ide do intergalaktických rozmerov podsebaveodmia :D ale šak tak to má asi každý. nemôžme sa ľúbiť všeckým.
  62. 62
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Tak od lopatiek nadol to nie je také zlé
    A zvyšok je taký, že no... Mohlo by byť aj horšie (:
  63. 63
    Jagang

29 ročný muž
    I´ll catch you in your dreams

Snazim sa to neriesit ale ak mam povedat tak...pre seba som len mierny nadpriemer a pre ostatnych myslim ze podpriemer. Spolocenske a komunikacne schopnosti slabsie...Charizma ziadna a tak...:)
  64. 64
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@wewo ja som uz vadu nasla jednu hned v tvojom komente (hehe)
  65. 65
    Matorogue

20 ročný chalan
    Bratislava

Nie , ani by som si to nikdy nemyslel...
  66. 66
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

@melancholik závisť smrdí (hehe) (hehe)
  67. 67
    Aristelovpes

21 ročný chalan
    Istropolis

Ako kedy... keď som oholený, ostrihaný, dobre oblečený a mám dobrú náladu, tak aj áno... ale keď si potom uvedomím, s akými chalanmi chodia mnohé baby (tým zas nechcem viniť so svojich neúspechov iných, len konštatujem), alebo že mám telo ako utečenec z koncentráku, tak nie... (hehe) (hehe)
  68. 68
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

ked sa pozriem do zrkadla tak som ked sa pozrem do peňaženky tak niesom :D
  69. 69
    Cos45

601 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

dufam, ze nie
  70. 70
    Amikadze

24 ročné dievča

@h8r ale mas aj tvar peknu :)
  71. 71
    H8r

23 ročný chalan
    ďeľako (Vancouver)

@amikadze (love)
  72. 72
    Petuska11111

19 ročné dievča
    Na pive

Nie. Málokedy vnímam samú seba ako atraktívnu a aj keď ma tak vidia ostatní, veľmi tomu neverím. Ale trápi ma to už niekoľko rokov, takže sa snažím vnímať to ako nepodstatné..
  73. 73
    Anitoneskusaj

25 ročná žena
    Peklo na zemi

@20 Preboha, dúfam že iba žartuješ.
  74. 74
    Popolcek

25 ročná žena
    v hlave

aha, takže ľudia, čo si o sebe myslia že sú neatraktívni majú hviezdičky a pochopenie a keď si niekto dovolí o sebe myslieť že je fajn a je so sebou ok a verejne to dá najavo tak sa musí obraňovať , aby nebol úplný kokot.
    interesantné.
    birdz, nezmenil si sa.
  75. 75
    Ps102

23 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

@popolcek (thumbs)