Fórum pridal Jana, 13. 1. 2021 13:05 do kategórie Záhady, mýty. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Myslis, ze sa Kotleba dostane v najblizsich volbach (ci uz predcasnych alebo riadnych) do parlamentu?

0
Jana

24 ročný chalan
Poprad

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Jana

24 ročný chalan
    Poprad

podla prieskumov sa drzi uz dlhsie pod 6%
  2. 2
    Barky

hrá sa, že má 2 roky
    Tomb of the Mutilated

Dostane
  3. 3
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

myslím si, že hej, ale nemusel by :D

teraz je ešte skoro, voľby budú až o tri roky - dovtedy už môže kľudne sedieť v base :D
  4. 4
    Kassiar

23 ročný chalan
    (凸ಠ益ಠ)凸

V pripade predcasnych urcite, koronakriza aj Matovicova vlada mu nejake percenta pridavaju, kludne by to mohol vytiahnut aj na 10%. V pripade riadnych neviem, dovtedy mozno bude v base, ale mozno aj bez neho ta strana bude fungovat, a keby ju aj rozpustili, spravia si inu. Alebo cast volicov prejde k Harabinovi. Ale kto vie, kto vsetko sa do tej doby objavi na scene.
  5. 5
    Marjy77

21 ročné dievča
    Wilderland

tým že oľano klesne dosť oproti posledným voľbám tak dostanú viac hlasov ostatné strany, takže pravdepodobne hej, ale tiež si myslím že to bude max 10-15 percent
  6. 6
    Blackfog

hrá sa, že má 0 rokov

Za žiadnych okolností sa tam nesmú dostať. Kotleba nech zhnije v base a nech mu rozpustia stranu. Každé voľby čo som u nás zatiaľ sledoval sa mi zdali ako patová situácia kde nič nie je čiernobiele a nedá sa vybrať dobro ale každými voľbami sa to len zhoršuje. :D Ja ani neviem koho by som volil. Všetci sa za posledný rok vyfarbili ako úplní dementi v riadení čohokoľvek väčšieho ako pieskoviska.
  7. 7
    Obivankenobi

26 ročný muž

Magian na ghad
  8. 8
    Efyks

13 ročný chlapec

podotýkam, že moje hlasovanie sa nestotožňuje s mojím prianím
  9. 9
    Torpedo08

29 ročný muž
    K0K0T0V0