Fórum pridal Mayo911, 1. 10. 2020 09:04 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Myslíte často na ľudí...

0
Mayo911

hrá sa, že má 0 rokov
Rainbow

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mayo911

hrá sa, že má 0 rokov
    Rainbow

ktorí boli vo vašom živote a už nie sú, nebudú?
  2. 2
    Misfit44

15 ročný chalan

velmi vseobecna otazka :D
  3. 3
    Kerrang

28 ročný muž

Iba niekedy
  4. 4
    Robin

23 ročný chalan

@1 aha, tak s týmto dodatkom... NIE
  5. 5
    Ucitelka

44 ročný ujo

@robin Ten challenge ti teda dlho nevydržal. Takže zase budeme musieť privierať oči pri tých kktinách, čo sem pridáš.
  6. 6
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Max. tak na otca, nikdy som naňho nejak špeciálne nemyslela, no v poslednej dobe som nejak začala dosť nad ním premýšlať a je mi to celé strašne lúto.
  7. 7
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Cele dni skoro
  8. 8
    Robin

23 ročný chalan

@ucitelka pocuj ty si ako taka mala ustekana chivava... ved nemusis privierat oci. Uplne ma ignoruj
  9. 10
    Robin

23 ročný chalan

@ucitelka A hlavne, prosim ta, nehovor za seba ako za ´´nas´´. Preboha ved si tu ako individualita nie? Neviem preco sa musis hrat ze reprezentujes nejaku skupinu ludi
  10. 11
    Melancholik

28 ročný muž
    Bratislava

dodatok som si prečítal až neskôr..

často nie...ale keďže premýšľam nad veľa vecami, tak par krát do týždňa si spomeniem
  11. 12
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Akože tak že pravidelne rozmýšľam to asi hlavne nad jednou mŕtvou osobou inak nie a tak že si len na niekoho spomeniem pri rôznych situáciách to je asi bežné ale väčšinou ma to nejako neovplyvňuje
  12. 13
    Annyejnji

22 ročné dievča

cojaviem. Nikoho takeho nemam mrtveho, ze by uz v mojom zivote na 100% v buducnosti nebol :D
    ale zvyknem mysliet na ludi, s ktorymi sa nam z istych dovodov ukončil vztah :(
  13. 14
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Inac toto by chcelo dve temy samostatne kde v jednej by boli mrtvi blizki a v druhej ludia co ziju ale prisli sme o nich tak ze sa vytratili z nasho zivota... Takto je to take dopletene no kazdopadne myslim aj na tych aj na tych a je mi luto ze som vsetko so vsetkymi vzdy nehorazne posral a bude ma to zrat furt
  14. 15
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

Hej ale čo z toho, keď všetci už si žijú svoj život a dávno na mňa zabudli. Resp. kašlú na mňa :D