Fórum pridal Draks, 10. 3. 2018 14:48 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Myslíte si že Kiska je dobrý prezident ?

0
Draks

33 ročný muž
Bratislava

1. 1
    67,1% ľudí
    Ano
  2. 2
    32,9% ľudí
    Nie
  1. 1
    80% ľudí
    Ano
  2. 2
    20% ľudí
    Nie
  1. 1
    62% ľudí
    Ano
  2. 2
    38% ľudí
    Nie
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Aristelovpes

21 ročný chalan
    Istropolis

Nie. Ale je najlepší, akého sme od čias Masaryka mali.
  2. 2
    Nightrain

30 ročný muž
    Levice

Nemá chybu. Reprezentuje Slovensko na vysokej úrovni.
  3. 3
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

Kiska je pre Slovensko momentálne najväčšou hanbou
  4. 4
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

Scientológ a navyše úžerník, čo jednou rukou zhrabúva krvavé petrošekely a druhou ničí životy úbohým ľuďom, a to všetko stíha na lyžovačke, na ktorú sa vozí vládnym špeciálom... my kind of man.
  5. 5
    Kosmiklove

31 ročný muž
    andromeda

@2 0_0
  6. 6
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Hmmm ja ho vnimam tak Better Of Two Evils...
  7. 7
    Feelh8

22 ročné dievča

@3 Hanba tebe ze vobec nieco take vypustis z ust.
    Tam si chod glorifikovat matku Rus a Fica - presne tak, ako to vies.
    Hlupak
  8. 8
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

@feelh8 Tak to dopadá, keď kokotko ani netuší o čom hovorí :D Čo už len ja mám, ako človek, ktorý je alterglobalista s Rusmi :D
  9. 9
    Feelh8

22 ročné dievča

@james98 Tvoja proruska orientacia je viac ako znacna a kazdy to tu o tebe vie.

Nezabudni najblizsie zasa Smer volit prosim.
    Dikes.
  10. 10
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

@feelh8 Tak to ti dobre jebe... Vyjadrujem sa len k tomu, aby sa informovalo objektívne ako o Rusku, tak aj o iných národných štátoch a federáciách. V prvom rade je moja orientácia smerom k predstavám o silnej a stabilnej Európskej únii. Akože, keď dám článok z New York Times o tom, že Američania ovplyvňovali voľby po celom svete minimálne v rovnakej miere ako Rusi - tak som rusofil? Tebe dobre jebe, už vidíš rusov na každom kroku - je čas navštíviť psychiatra.
  11. 11
    Billyjoe

25 ročný muž

@james98 tu sa ukazuje to, čo si pred chvíľou spomínal... nesúhlasíš s kiskom, si automaticky kokot a Rus :/ Ale taký človek je v mojich očiach obyčajný primitív s obmedzenou slovnou zásobou. Však je demokracia, sloboda slova nikomu nič asi nehovorí.
  12. 12
    Draks

33 ročný muž
    Bratislava

:) presne ja aj tak mám radšej Rusov ako Američanov :) keby niet Ruska neviem si predstaviť akoby to tu vyzeralo : D
  13. 13
    Feelh8

22 ročné dievča

@draks Ekonomicky a kulturne by to tu vyzeralo asi tak 30 rokov popredu
    Tak by to vyzeralo vies?
  14. 14
    Hnisavica

hrá sa, že má 2 roky
    ...a tým myslím tam dole

@12 Veru, bez tej 40-ročnej ochrannej ruky Ruska by tu dnes určite bola úplná spúšť, našťastie sme sa tomu vyhli
  15. 15
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

@billyjoe Mne je celé roky vyčítané, že som vo svojich odborných prácach až príliš nekriticky pro-Európsky, Rovnako to bola jedna z hlavných výčitiek aj mojej dizertačnej práce, že až neznesiteľne zastávam štruktúry Európskej únie, v ktorej vidím budúcnosť - a považujem sa za Euroobčana. Ja som si to doteraz ani neuvedomil - a tu ma niekto len tak nazve rusofilom :D Až do takej miery sú zapletení do svojich konšpirácií, že sa boja všetkého ruského.
  16. 16
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

určite lepší ako by bol Fico,pri prestave že smer by mal dve najvyššie funkcie v štáte ma oblieva studený pot
  17. 17
    Moonlawoo

hrá sa, že má 0 rokov

Obyčajný prezident malej európskej krajiny. Vzhľadom na to, že neútočí na právny štát, nezávislé médiá, demokratické inštitúcie, občiansku spoločnosť a menšiny, to je v tomto regióne skôr pozitívna výnimka.
  18. 18
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

@james98 nelize rusom a Putinovi rit preto je hanbou Slovenska ten potrat Kiska :D
  19. 19
    James98

30 ročný muž
    Bratislava

@cccp A ten tvoj Mečiar komu lízal čo?
  20. 20
    Wayne

hrá sa, že má 2 roky

Takto to dopadne ked sa do fukncie prezidenta hlavy statu (ako by povedal isty Ivan G.) dostane clovek, ktory nema skusenosti ani s politikou ani s diplomaciou. Nikdy som ho nemusel a ked vidim jeho FB je mi trosku smiesno pretoze sa sprava v style - kde vietor tam plast.

Ale na druhej strane mohlo to byt aj horsie, zase az taky zly nie je, aj ked Gasparovic nastavil latku proklete nizko. Kazdopadne dufam ze uz nebude kandidovat.

Za mna je to ale pol na pol. Mam voci nemu vela vyhrad ale v porovnani s tymi co tam sedeli pred nim zvysil trosku uroven.
  21. 21
    Farfala

28 ročná žena
    hľadajúca

Nie, vo mne vzbudzuje dojem, ze sa iba v tej funkcii zabava a tazi vyhody... Inak nic prinosne nerobi.
  22. 22
    Mikaell

tvári sa, že má 3 roky
    Prešov

Za mňa určite áno.
    Konšpiračné teórie týkajúce sa jeho osoby vôbec neriešim, to je úplne iný svet. A to, že je vo funkcii aj napriek tomu že nemá politické a diplomatické skúsenosti je podľa mňa len výhodou. Takže toľko.
  23. 23
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Možno aj najlepší prezident akého Slovensko doteraz malo.
    Ficovi sme nemohli dovoliť byť prezidentom a Gašparovič... ved každý z vašich starych rodičov by bol lepším prezidentom aj čašníčka z krčmy by lepšie reprezentovala krajinu. :D Preto nerozumiem ľuďom, čo idú proti nemu. Už pochopte že musíte vyberať z toho čo je v ponuke, nie čakať že každému jednému z vás niekto exaktne a presne splní požiadavky. Počujte, nechcete náhodou naspäť organizáciu spojených nádorov? Alebo radšej Fica za prezidenta Republiky? A že tomu bol sakra blízko v tých voľbách!!! A pozrite sa na terajšiu situáciu. To by dopadlo.
  24. 24
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

Ohľadom toho hlasovania môžem zahlásiť len: disappointed, but not surprised.
  25. 26
    Yoss

27 ročný muž

Kiskove vyhlásenia sú také, ako keby niekedy ani nevedel, čo hovorí. Rozpráva ako naučený stroj. Veľmi nesympatický človek. Jediného prezidenta, ktorého som mal rád bol Rudolf Schuster, pretože natočil veľa pekných dokumentárnych prírodopisných filmov z ciest. Teda využil vysoký štátny dôchodok na niečo, čím obohatil oko slovenského diváka.
  26. 27
    Yoss

27 ročný muž

@feelh8 Proruská orientácia je trestná ? Hovorí ti niečo sloboda slova a vyjadrovania názorov ?
  27. 28
    Marcello1111

29 ročný muž

kiska je nastrčená bábka predstaviteľov NWO, trinástich dinastii, ktoré odveky vládli svetu...napr. aj nejaky dedo soroš, je tiež len hračka v ich rukách, ...
    slovania by sa mali zjednotiť, usa sa chce cestou kisku dostať na východ našej krajiny k ruským hraniciam, postaviť vojenské jadrove základne a vyvolať vojnu...
    nesmieme nechať NWO manipulovať s nami, nesmieme dopustiť, aby využívali na to študentov, pretože v našej krajine by nastal vojenský teror, stanne právo a prídelový systém, všetko ľudské by bolo potlačované...kiska je zrúda, ktorej ide iba o jedno, plniť príkazy usa, zničiť naše slovensko a zotročiť ľudí...
    pokiaľ ide o protesty na slušné slovensko, mali by sa všetci zjednotiť, táto rozpoltenosť nevedie k víťazstvu...jasne ukázať ľuďom slušných politikov(bohužiaľ, ja nepoznám ani jedného) a v nastávajúcich voľbách bezpodmienečne zmeniť chod krajiny, vládu, parlament, prezidenta...ináč to nebude nikdy tak, ako by sme chceli...
  28. 29
    Notme

24 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

@yoss @27 kazdy ma plne pravo napchat sa putinovi do riti az po clenky. ked niekto sniva o zivote priemerneho rusa (a.k.a. moderny stredovek), nik na svete mu v tom nemoze branit. ludia s mozgom zase maju rovnake pravo povedat vyssie zmienenym ludom, ze su vysinuti kokoti.

problem s rusofilmi je vsak ten, ze ich myslenie, spolky a zdruzenia ohrozuju bezpecnost a stabilitu statu a v takom pripade sa uz sloboda slova a vyjadrovania nazoru neda pouzit ako argument.
  29. 30
    Antifunebracka

29 ročný muž
    tehulka birdzu

Lol dpč Fico s najvyššími štátnymi predstaviteľmi a orgánmi je preukázateľne napojený priamo na najnebezpečnejšiu odnož mafie a tu niekto zadrbe, že Kiska je hanbou štát (: Scientológia a úžerníctvo sú tiež slušný gól :D

Možno nie je dobrý štátnik, ale je veľmi ľudský - a to potrebujú občania viac. Nehovoriac o tom, že to robí z presvedčenia, nie za peniaze :)
  30. 31
    Endgame

36 ročný ujo

Nemam dostatok informacii. O svojej mame a otcovi nemam dostatok informacii a pri nich som zil 350 rokov. Tak co mam povedat o nejakom cloveku, ktoreho poznam len z medii?
  31. 32
    Jozef511

22 ročný chalan
    Stakčínska Roztoka

@notme by si bol aj prekvapeny keby zistis ze ludia v rusku su na vacsej urovni ako tu. Aj ako v moskve a okoli najviac to je tam ovela lepsie aj platovo aj zivotom. To sa neda porovnat
  32. 33
    Notme

24 ročný chalan

@jozef511 lebo priemerny rus zije v moskve :D
  33. 34
    Yoss

27 ročný muž

@notme ďakujem Ti za to, že si ma pomenoval ako vyšinutý stredoveký kokot bez mozgu - bez príčiny, ty si naša budúcnosť... :,(
  34. 35
    Notme

24 ročný chalan

@yoss nepomenoval som ta nijako. ovsem, ak si putinofil, tak je to pomenovanie objektivnym faktom a niet sa preco urazat.
  35. 36
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@yoss zaujimave ze rusofili maju plne usta slobody slova. hlavne ked v rusku su vrazdy ludi pre nesuhlas s putinovou politikou na dennom poriadku.
  36. 37
    Yoss

27 ročný muž

@xxar3s nesúhlas s Putinovou politikou vyjadrujú hlavne politici na západe a ľudia s nimi spojení, v Rusku má podporu 83 % obyvateľstva a vyše 50 % má jeho strana, o takej podpore sa západným politikom len sníva.
  37. 38
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

http://gawker.com/5864945/putin-clings-to-victory-as-russias-voter-turnout-exceeds-146

Toľko k Putinovej podpore :D
  38. 39
    Dannyd14

22 ročný chalan

Napíšem to tak, aby ma niekto neoznačil za podporovateľa SMERU: je to rovnaký zapredanec ako celá koalícia a mal by rovnako ako aj SMER, SNS, MOST-HÍD okamžite odstúpiť z funkcie. je to snáď ešte väčší zradca ako bol Gašparovič. Nemusím ho ani ako prezidenta, ani ako človeka. Doteraz nevysvetlil pôvod majetku a príjmov, resp. ten daňový škandál, strká sa do zadku USA a Ukrajiny, obhajuje záujmy Soroša a jeho platenej agendy, ako správny slniečkár by tu rád privítal imigrantskú svoloč, pred voľbami tvrdí, že chce zmeniť slovenské zdravotníctvo a krátko po voľbách si ide operovať koleno do Čiech, nedokáže harmonizovať narušenú spoločnosť spontánnym prejavom atď. Tých dôvodov je veľa, prečo nikdy nemal byť prezidentom, kvitujem, že posiela peniaze ľuďom v núdzi, ale na druhej strane tých ľudí do tej núdze dostal v podstate sám.
  39. 40
    Xxar3s

35 ročný ujo
    Bratislava

@yoss ked som bol maly a vladli tu komunisti tak s ich politikou tiez "vraj" suhlasilo vyse 90% obivatelov. ze to tak nie je sa v plnej nahote ukazalo az po pade rezimu ked ludia mrzli na namestiach a strngali klucami. pri zmanipulovanych volbach za totaca mala KSS dokonca 99% hlasov zvysne jedno perento mali strany ktore boli sucastou narodnej fronty a defacto s KSS kolaborovali. v krajine kde vladne komunista a agent KGB / FSB ktory mal klamstvo a podvod ako pracovnu metodu je dost nepravdepodobne ze by tie volby neboli zmanipulovaane. akurat pri volbaach sa robi vacsie divadlo ako za komancov. lebo putin je "reformovany" komunista ktoremu nesmrdia ani petrodolare. a treba si otvorene priznat aj to na com si putin vybudoval popularitu. pamatam si rok 1998 ked si vladimira vladimirovica vybral jelcin ako naslednika potom prislo par teroristikych utokov a 2ha vojna v cecensku https://sk.wikipedia.org/wiki/Bombov%C3%A9_%C3%BAtoky_na_obytn%C3%A9_domy_v_Rusku
  40. 41
    Notme

24 ročný chalan

@yoss @37 vynikajuci argument. ale zial, musim ta sklamat. Kim Jong Un ma bezmala stopercentnu podporu. o takej sa putinovi len sniva :-/
  41. 42
    Yoss

27 ročný muž

@notme Kim Jong Un nie je západný politik, ale komunistický diktátor východu s vládou jednej strany
  42. 43
    Notme

24 ročný chalan

@yoss ohooo, cize zrazu je nam podozrive, ked ma vodca krajiny, v ktorej je zivotna uroven hraniciaca s tretim svetom, nerealne vysoku podporu? to je ale obrovsky logicky krok, ktory si prave dokazal uskutocnit. a teraz skus rovnaku logiku aplikovat na toho plesateho bolsevika.
  43. 44
    Yoss

27 ročný muž

@notme tak skúsim... ale som aj rád, že ti tak veľmi záleží na ruskom a severokórejskom národe
  44. 45
    Marcello1111

29 ročný muž

toľko tupých birzdákov po kope som dávno nevidel...
    hlasovať za kisku, je ako súhlasiť s jeho zlodejinou, ktorou ožobráčil státisíce ľudí....
    máte jeho krv na rukách ľudí, ktorí spáchali samovraždu koliva tejto zrúde....
    a nakoniec príde deň, že sa budete klepať po čele, aký ste boli hluchí a slepí..
    :(
  45. 46
    Marcello1111

29 ročný muž

@hnisavica
    ináč hlasuješ a iná píšeš, šak si dal áno a zaradil sa medzi tých kkotkov, ktorí sa idú z neho posrať....
    :(