Fórum pridal Azizi, 4. 10. 2018 19:13 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Na aké "krúžky", športy a pod. ste chodili/chodíte?

0
Azizi

hrá sa, že má 1 rok
Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Na aké záujmové aktivity ste aspoň nejaký čas chodili/chodíte a aktívne sa tomu venovali? Jedno či z vlastného presvedčenia alebo "donútenia". Teda nie len sami, ale že ste naozaj niekam dochádzali a mali učiteľa/trénera. Príp. čo máte v pláne do budúcna?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nicmanenapada

27 ročný muž

Kedysi divadelný.

Teraz vedomostné kvízy a turistický, ktorý si sám organizujem :D
    Čiže by sa dalo povedať, že aktuálne žiadne.
  2. 2
    Lafiziq

24 ročný chalan
    Bratislava

tak najprv na angličtinu, neskôr na skaut, neskôr na streľbu zo vzduchovky a na strednej som chodil na matický a na fyzikálny a potom keď som bol na výške tak som ten fyzikálny viedol :D
  3. 3
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

Tie, ktoré som navštevovala ja: tanečná, ZUŠ - výtvarná, tai-chi a agility
    A čo mám v pláne: určite jazda na koni a vrátiť sa k agility, možno aj k tai-chi, kurz grafiky
  4. 4
    Warble

20 ročné dievča

na sportove hry, ludove tance, tanecnu obycajnu, vytvarnu, a zo vsetkeho najdlhsie a najradsej - 10 rokov na divadelny :)
  5. 5
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

A ešte v budúcnosti (keď budem mať šeltiu), tak mám v pláne okrem agility aj ďalšie psie športy, obedience a pasenie.
  6. 6
    Bebekex

25 ročná žena

fuuu
    v detstve od sportoveho cez cerveny kriz, mozeretky, moderne tamce, hip hop az po anglicky, zurnalisticky..a tak
    teraz-reggeaton,dancehall a zacinam aj s jogou a nejake to lady latino,ak sa mi bude pacit
  7. 7
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

na klavír asi 10 rokov, na výtvarnú na ZUŠ asi 12 rokov - oba cykly, 2 roky na nemčinu na jazykovku a v škole na krúžok 1.pomoci- to bolo asi najužitočnejšie 2x sme aj vyhrali, športový hlavne kvôli fitku a sem-tam na chemický - teória nič moc, ale pokusy v labáku boli super :) a v súčasnosti občas zumba a chcem skúsiť kone a pole-dance
  8. 8
    Sasi2680

26 ročná žena

Folklórne tance na ZŠ :D a potom veľmi aktívne jazdenie na koni ku ktorému by som sa chcela časom rekreačne vrátiť. A bola by som šťastná keby jedno z mojich detí sa tomu bude raz venovať aj súťažne :D
  9. 9
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

anglictina, hadzana, basketbal, volejbal, tanecna (na tu som chodil dokopy asi 6 rokov a okrem polky, twistu a valcika, uz neviem nic :D) a nejaky cas na sambo
  10. 10
    Autistik

25 ročný muž

Tak sa aspon pozrem na ostatnych :smile:
  11. 11
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

červený kríž
    železničné modelárstvo
    letecké modelárstvo
    spevácky
    gymnastický
    plavecký
    vodné pólo
    tanečný
  12. 12
    Poppyseed

24 ročné dievča

Chodila som na irske tance a gitaru. A pred 2 mesiacmi som dokoncila krajcirsky kurz. V plane zatial nemam nic, no velmi rada by som niekedy v buducnosti skusila lukostrelbu.
  13. 13
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@poppyseed Mola veľmi dobrá kamarátka chodila niekoľko rokov na Lukostreľbu. Raz som tam bola aj s ňou. Čarovné:)
  14. 14
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

iba Florbal, pripadne futbal v detstve ešte predtým.
  15. 15
    Lear00

16 ročné dievča

Chodím na klavír a spev, predtým som krátko chodila na gymnastiku, džudo a takwondo.
    Ale objavila som svoju umeleckú stránku, čiže k športu sa asi už nevrátim.
    Plánujem divadelný, ale tam ma už asi nevezmú, prípadne niekdy v budúcnosti aj nejaký iný hudobný nástroj (husle alebo flauta), krúžok bridžu, írske tance aj slovenské ľudové.
    Ale očakávam, že asi všetky vymenované sa mi už asi nesplnia, možno niektoré...
  16. 17
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

chodila som na tanec a na karate, no už roky nemám žiadne také hobby
  17. 18
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

nechodil som ako kid tak som si zaplatil sam plavanie, no a planujem ist na tanec takisto
  18. 19
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Na rybársky :)
  19. 20
    Thinkaboutjustice

26 ročný muž

18 rokov aktivne tenis
  20. 21
    Zrkadlovka

20 ročné dievča
    pod lamelou

Chodila som do zušky - výtvarka a flauta. (hehe)
  21. 22
    Thankyou

tvári sa, že má 3 roky

Červený kríž, lodné modelárstvo, tanečný, rybárčenie, capoeira, futbal... A aj tak som nenašiel nič co by ma bavilo :D
  22. 23
    Athenodora

16 ročné dievča

výtvarná a chodím do teraz a chcela by som chodiť na klavír
  23. 24
    Devanelemen

16 ročný chalan
    Štvordimenzionálny priestor

Všetky
  24. 25
    Poppyseed

24 ročné dievča

@devanelemen A co ti islo najlepsie? :)
  25. 26
    Devanelemen

16 ročný chalan

@poppyseed všetko. Nie, že som bol vo všetkom nejak extra dobrý, ale taký priemer (:
    Neznie to dúfam egocentricky (hehe)
    Minimálne ma všetko bavilo a robil som všetko pre to aby som nebol najhorší (:
  26. 27
    Devanelemen

16 ročný chalan

@poppyseed ale vlastne pýta sa aj na krúžky, čiže šport mi išiel lepšie ...asi (:
  27. 28
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Femiarmy Birdzu

My sme mali na škole chemický, ten som mala rada :-D
    Ako decko boli aj pokusy o nejaké pohybovo zamerané, ale vždy som spanikárila a po druhej hodine sa tam neukázala :-D

Ako dospelá som sa rozbehla a mám brušné, ATS a pole dance.
    Mala som aj pár mesiacov vzdušnej gymnastiky (aerial hoop/silk, trapéza), ale nevyhovovala mi hodina štruktúrou ani časovo. A aerial hoop som našla aj inde, ale opäť, nesedí mi to časovo, ale v budúcnosti plánujem vysadiť brušné, tak sa k tomu ešte možno vrátim :-D
  28. 29
    Poppyseed

24 ročné dievča

A na zakladnej skole som este chodila na prirodovedecky. Tam ma bavilo mikroskopovanie a sledovanie roznych dokumentov. Potom ma ucitelka prihlasila na olympiadu, kde som sa mala naucit zoznam 50 rastlin, ich latinske nazvy a priradit ich do celade no a skoncila som posledna, tak som sa od hanby prepadla a ihned odhlasila z toho kruzku. To som este netusila, ze o niekolko rokov, sa tych rastlin na vysokej skole budem musiet naucit asi tak 5krat viac a vtedy mi to pomohlo, pretoze niektore nazvy som si pamatala aj po rokoch. :)
  29. 30
    Arywian

18 ročné dievča

ZUŠ výtvarná (to doteraz)
    florbal
    bedminton
    gitara
    kickbox

30. 31
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

No...
    1.stupen ZŠ:
    Divadelný krúžok, spevácky krúžok, Šikovné ruky, Tanečný krúžok, Mažoretky, Spevácky krúžok

2.stupeň ZŠ
    Šikovné ruky, spevácky krúžok, environmentálny krúžok, gymnastika, zumba (je toho menej, ako sa mi zdalo)

SŠ:
    Divadlo, Tanečný, Chémia

Ostatné:
    Spevokol (spev a gitara), 6 hodín tanečného kurzu

Teraz kvôli škole, práci a priateľovi som rada, ak budem mať čas si zahrať Sims, ale v buducnosti plánujem ísťt na nieco ako zumba alebo tak, proste niečo pohybové... ale ani taky kurz varenia by nebol na dve veci...
  31. 32
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

A ak ma raz prestane baviť zdravotnictvo, tak si spravim masersku vs a budem masírovať...
  32. 33
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Pole dance..cca pol roka som tam chodila
  33. 34
    Limetkajaja

37 ročná teta
    nežijem

výtvarný, literárno dramatický, tanečný, tenis, gitara, akordeón
  34. 35
    Jokerisbertiik

21 ročný chalan

Na základke som bol donútený isť na flautu.. to bol otras.
    Potom na strednej som chodil nejakú dobu na kreslenie, ale z osobných dôvodov som odtiaľ odišiel. Ale to kreslenie len tak pre radosť.
    Čo sa týka športov, tak to som sa im radšej vždy venoval vo voľnom čase. Mal som obdobie, kedy som chodil veľa behať a posledné roky skôr posilovanie. Ale vtedy kedy mám chuť a čas, podľa školy a tak.
  35. 36
    Jokerisbertiik

21 ročný chalan

A keď sa ako krúžok berú aj kurzy nemčiny a matiky, na ktoré kvôli výške chodím, tak teraz nemčina a matematička :D
  36. 37
    Poke

tvári sa, že má 6 rokov
    Prešov

na základnej som mal každý deň iný krúžok, škoda len, že to kvalitou bolo tak smiešne, že mi to doslova nič nedalo. Chodil som na ZUŠ 10 rokov, na plávanie 10 rokov (čo bolo z toho asi najprínosnejšie ale aj tak nie až tak, ako by človek čakal po 10 rokoch), mal som aj krúžky venované jazykom, hudobným nástrojom, potom postranné k výtvarnej, potom doučovanie samozrejme a 10 rokov som chodil na skauting, čo mi vlastne dalo celkom dosť, ale už by som sa tam nevrátil lebo je to častokrát konzervatívna kresťanská organizácia.
  37. 38
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Ono to boli skôr mimoškolské krúžky. Tuším 1-2 roky som na základe chodila na kreslenie, od 6 do 11 rokov som chodila plávať (aj súťažne), od cca 11 do 13 na klavír a na strednej som spievala v zbore. Čo by som chcela vyskúšať už dlhšie je step, lenže nie je na okolí ho neučia a tiež by sa mi páčilo nejaké herectvo a tak
  38. 39
    Azizi

hrá sa, že má 1 rok

@poppyseed Jéj, kde? Na poznávačke ku skúške z botaniky? To som aj ja absolvovala!:) Až na druhý raz som to dala, to bol des, som sa na to učila asi 3 týždne vkuse :D Tuto z tejto knihy: http://mrtns.eu/tovar/_l/82/l82674.jpg?v=1473238562 A potom aj na cvikách z živých rastliniek, to už bolo v pohode.
  39. 40
    Wewo

25 ročný muž

Krav Maga, box, ju-jutsu, mma, kurzy taktickej streľby, survival tréningy...

A kedysi som chodil na pingpong a gitaru :)
  40. 41
    Majmarad

35 ročný ujo

Som samouk, jediný krúžok na ktorý som chodil bol stolný tenis, ale to som mal na výber buď vyšívanie, alebo toto :D A venujem sa všeličomu, len neviem či sú to akurát športy
  41. 42
    Majmarad

35 ročný ujo

@azizi najľahšia skúška :) A ešte je super poznávačka drevín v bezlistom stave :)
  42. 43
    Subarnica

22 ročné dievča

Absolútne vôbec na žiaden
  43. 44
    Poppyseed

24 ročné dievča

@azizi Ahaha, ano na skuske z botaniky. :D My sme sa tiez ucili zo zivych rastliniek a museli sme chodit do botanickej zahrady si ich kazdy den obzerat a opakovat na skusku. A pamatas si teraz este tie rastlinky? :)
  44. 45
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Alkoholicky kruzok
  45. 46
    Desertdrift

19 ročný chalan

Na základke počítačový krúžok, potom v tom období som sa učil hrať na keyboarde na ZUŠ cca 4 roky a ešte minulý rok som chodil mesiac na futbal. (hehe)
  46. 47
    Padlyanjel

24 ročné dievča
    z Xibalby

Ked som bola mala.tak som chodila vsade mozne. Na tanecnu, na rozne sportove kruzky, basket, volejbal, dake neviem co daco ako zumba terajsia zmiesana s pilates, a pod. Na matiku, na vytvarne kruzky do kalogagatie a na hudobne hlavne gitaru. A viac si tusim uz nespominam (hehe)

Teraz si kruzkujem viacmenej doma (hehe) aj by som dakam zacala chodit ale ked ja pracujem tak vselijako tak je to zbytocne (?)
  47. 49
    Alexandrika

hrá sa, že má 0 rokov

Vytvarka, ludovky, anglictina, spanielcina, dramaticky a top na zaver - kucharsky;D
  48. 50
    Tangerina

23 ročné dievča
    Banská Bystrica

aikidó a bicie :D (aj by som v tom pokračovala, ale nemám čas a bicie sa v Blave ani nedá, keď nemám vlastné)
  49. 51
    Riusha

19 ročné dievča
    Tam kde líšky dávajú dobrú noc

Chodila som na dramatický a na tanečný a kone :D Momentálne už na žiadny nechodím, ale v najbližšej dobe by som chcela chodit na tanečný kurz ( swing, salsa ), chcela by som skúsiť lukostrelbu a opäť sa venovať jazdeniu na konoch. Bohužiaľ nie je finančný kapitál a ani čas :D
  50. 52
    Ssnehulienka

23 ročné dievča
    Dolný Kubín

moderny tanec, klascky tanec, ludovy tanec, dramaticky druzok, debata, thajsky box
  51. 53
    Verka13

19 ročné dievča

Športová gymnastika, plávanie, bedminton
    @Poppyseed aj ja som bola na tej biologickej olympiáde a tiež ma do toho učiteľka dotlačila. Bála som sa jej ale povedať,že mi stačilo raz, tak som trpela 2 roky po sebe :D
  52. 54
    Ajsha

18 ročné dievča
    žeby na Zemi? Jasné

Gitara, tenis, chodila som na plávanie, jazdenie na koni
  53. 55
    Gaaspi

37 ročný ujo
    Galanta

Kedysi pradávno atletika a teraz "gaučing" veľmi aktívne :-D