Fórum pridal Pubertslatinocelny, 24. 4. 2019 10:31 do kategórie Zvieratká. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Na aké zviera by si sa chcel vedieť meniť a prečo?

0
Pubertslatinocelny

32 ročný muž
pubertkúpnoknedlizovaný

Išlo by o okamžitú premenu podľa vlastnej vôle s možnosťou spätnej premeny ľubovoľne často. Schopnosti by si mal len bežné toho zvieraťa, akurát myslenie by ti ostalo tvoje. Uveď, prečo si si vybral práve toto zviera.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Sasi2680

27 ročná žena

asi nejaký veľký vták, aby som si mohla poletovať kam by som chcela
  2. 2
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ja asi havran. Rád by som lietal, ale zároveň bol dosť veľký na to, aby som sa nemusel nejak veľmi obávať predátorov. Ako havran by som na seba nepútal veľkú pozornosť ľudí, ak by ma zbadali, čo by som tiež chcel
  3. 3
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Holub. vsetkych by som vas osral.
  4. 4
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

na psa alebo macku
  5. 5
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@1 asi tak nejak
  6. 6
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Pes. Menila by som sa na pesa, rozpravala s inymi pesami a potom vysvetlovala majitelom preco sa ich peso chova divne.
    A konecne by som pochopila preco sa Guco vzdy na jednom mieste zlakne a ponahla sa prec! -_-
  7. 7
    Rosiegrace

tvári sa, že má -1 roky
    Republika východu

mačka (love)
  8. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 2 roky
    Crazy rat lady

dĺžku života by som mala ľudskú či toho zvieraťa?
  9. 10
    Mariquittka

26 ročná žena
    Tam, kde nič nie je, expressive writer

sôvä :) a dôvod: veľké očiská, múdrosť, zvedavosť :)
  10. 11
    Limitles

7 ročný chlapec

feral druiid:PP
  11. 12
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@mielikki ak by si prevažne žila ako človek, tak ľudskú. Ak by si sa ale zmenila dlhodobo na to zviera, tak neviem :D
  12. 13
    Aeria

18 ročné dievča

@10 wtf
  13. 14
    Montgomery

29 ročný muž

Sršeň
  14. 15
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Asi na nejaku morsku rybu.. Chcela by som plavat v tom nekonecnom hlbokom oceane a nic neriesit.. Pozerat utesy a spoznat podmorsky svet a vychutnavat si to uzasne ticho pod vodou. Ale asi by som sa uz nikdy nepremenila naspat.
  15. 16
    Dee99

26 ročný muž
    RK

Kocur,ludia by sa o mna starali ako o krala a ja by som ich mohol mat stale v pici a aj tak by ma miilovali
  16. 17
    Artlover

tvári sa, že má 3 roky
    za oponou

Pravdepodobne sova
    Mohla by som sa jednoducho dostat z akejkolvek situacie a mam rada vietor, takze by sa mi asi pacilo lietat :)
  17. 18
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@limitles nie radsej stromcek? :D :D
  18. 20
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Vždy ma fascinovali žraloky ale zase dajak veľmi rád vodu, plávanie a kúpanie sa v nej nemám a asi by ma mrzelo, že som si vybral prostredie v ktorom by som sa cítil nepríjemne. Potom sa mi veľmi páčia čajky ale tie tuším tiež hniezdia na ostrovoch a pri vodných plochách takže zase nič pre mňa. No neviem, asi by som bol lienka krasolienka. :D
  19. 21
    Skvrnka

21 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Madžga.

20. 22
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Dokelu a jak tak pozerám, otázka znela, že prečo by sme sa chceli vedieť premeniť na nejaké konkrétne zviera a ja som napísal skôr dôvody prečo by som nechcel. :D
  21. 23
    Aventine

11 ročné dievča

Mačka, aby som mohla celé dni spať, najesť sa a zase spať a nikto by sa nad tým nepozastavoval a nerozčuľoval :D
  22. 24
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

No tak na lienku (tu peknu, čerstvo a zdravo červenú myslím nie tie hnusné oranžové napodobeniny lienok) by som sa chcel vedieť premeniť, lebo je veľmi sympatická a ľudia keď ju vidia, tak im väčšinou vyčarí na tvári úsmev a niektorí sa jej začnú aj prihovárať "Pánbožkova kravička,. Kde je tvoja mamička??" a nechali by ma si len tak loziť po okne a kvietkoch a nezabili by ma, pretože kto už len zabíja a pučí krásne lienky? :D A vedel by som aj lietať, takže v prípade ohrozenia by som vedel aj utiecť, len by som sa nevedel prevaliť z chrbta na nožičky keby ma niekto prevrátil. :(
  23. 25
    Ondro6321

23 ročný chalan

Na orla, aby som mohol vzlietnuť do výšin ako Nietzsche
  24. 26
    Alexandrika

hrá sa, že má 1 rok

motýľ
  25. 27
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Sokol alebo orol..aby som mohla lietať do RK hocikedy :D
  26. 28
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

A do BA a KN a všade :D
  27. 29
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Alebo ešte krkavec by som mohla byť..tie sú seksi :D
  28. 30
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

@mariquittka Sovy vraj nie sú vôbec inteligentné zvieratá :D

Jednoznačne mačka. A kludne by som bola prevažne mačka, asi by som sa zmenila len na to aby som sa vypotrebovala a najedla ako človek, inak by mi viac vyhovoval ten mačací život.
  29. 31
    Agord

tvári sa, že má 4 roky
    Ben Cristovao birdzu

Sokol sťahovavý
  30. 32
    Forte

19 ročné dievča
    lälälä

macka alebo kakadu
  31. 33
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@30 Inak toto som už aj ja niekde čítal, že tie sovy vraj až také inteligentné nie sú ale zase neviem ani ako sa tam myslelo to, že sovy sú inteligentné a múdre. Veď aj papagáj mi príde inteligentnejší než sova. :D
  32. 34
    Annyejnji

21 ročné dievča

na človeka, čo nemá city a dokáže zdierať donekočna :D bolo by mi lepšie :D
  33. 35
    Pandoras

hrá sa, že má 1 rok
    z minulého storočia

Vĺčko alebo líška
  34. 36
    Mobscene_69

25 ročná žena
    Smultronställe

Vrana, jeleň
  35. 37
    Majmarad

36 ročný ujo

Ja by som sa chcel meniť na toto https://www.youtube.com/watch?v=QyewFt3aeBY